ALCHIMOWICZ BIKE - Rafal Alchimowicz - Produkty, oferty, nowości

Nowości

Nowe karbonowe Koła

2018-07-20

Właśnie dotarła do nas dostawa karbonowych obręczy marki Nextie. Wysokiej jakości karbon T800 + T700 oraz asymetryczna obręcz w systemie Hookless gwarantuje
sztywność i wytrzymałość kół w każdych warunkach. Montujemy pierwsze zamówienia. Jeżeli też marzą Ci się takie, to wiesz gdzie nas znaleźć.

https://www.facebook.com/RoweryKTM/

Artykuł

Alchimowicz Bike - Jelenia Góra - start w UCI Bike Maraton Szklarska Poręba

2018-07-20

To był najdłuższy wyścig w moim życiu! Bike Maraton Szklarska Poręba i dystans Ultra czyli ponad 100 km upalania nogi w prawdziwych górach:)
Tego rodzaju trasa odpowiada mi bardzo- techniczne zjazdy i strome podjazdy to to co lubię:) Po pierwszym trudnym zjeździe wysuwam się na prowadzenie goniąc sektor UCI który wystartował 3 min przed nami. Jedzie mi sie całkim dobrze ale to dopiero początek, na ok 40 km niestety pech ;(
Na jednym ze zjazdów patyk wyrywa mi linkę od przerzutki co mocno ogranicza mi działanie wszystkich biegów a do mety jeszcze 60km. Jadę dalej do mety środkowa część trasy mulasta bez fajerwerków :P koncowe km to już ostre MTB!
Po ponad 5h w siodle docieram na 10 mscu Open dystansu GIGA!
Był to sprawdzian dla ciała, psychiki i sprzętu!
Nie było by to możliwe bez wsparcia teamu w postaci Krzychu Jola Berczuk który zapewniał wsparcie na bufetach:)
oraz
Hotele i Ośrodki Interferie
Optyk-Okular.pl
Rowery KTM Jelenia Góra

Szukaj kooperanta

Dlaczego Alchimowicz Bike

2018-07-20

Dlaczego warto współpracować ze sklepem rowerowy Alchimowicz Bike?

Ponieważ jest tylko niewielka garstka ludzi w Polsce, których pasją, tak jak moją od kilkunastu lat, jest kolarstwo górskie, treningi, dietetyka i fizjoterapia.

Ponieważ jest tylko kilka osób, którzy nie są teoretykami i "super sprzedawcami", ale "udokumentowanymi zwycięzcami z doświadczeniem".

Ponieważ jest niewielu zawodników/kolarzy, którzy z pasją powiedzą Ci jaki rower jest idealny dla Ciebie, a jeżeli takiego nie będzie, to moje znajomości całej branży kolarskiej pozwolą stworzyć rower, który będzie w 100 % dla Ciebie !

Ponieważ jako zawodnik NIGDY ! powtarzam NIGDY ! nie sprzedam Ci roweru niedopasowanego do Ciebie. U mnie nie znajdziesz schematu.  Ty - jako Klient, stanowisz dla mnie unikalna jednostkę, której przekazanie mojej wiedzy na początku gwarantuje naszą długotrwałą, satysfakcjonującą współpracę. Dobranie i dopasowanie odpowiedniego sprzętu jest kluczowym elementem późniejszej wygody i czerpania przyjemności z jazdy na rowerze. A przecież o to właśnie chodzi, prawda? Korzystając z moich usług nie będziesz po zakupie musiał wymieniać połowy roweru, aby cieszyć się jazdą!

- sztyca (min. koszt 100 zł)

- siodełko (min.koszt 80 zł)

- mostek (min. koszt 80 zł)

- kierownica (min. koszt 100 zł)

Czujesz się przekonany? Przyjeżdżaj lub dzwoń :)

Nie czujesz się przekonany? Również dzwoń lub przyjeżdżaj, to przekonam Cię na miejscu :)

 

Dlaczego KTM?

Według mnie jest to jedna z kilku najlepszych firm na świecie produkująca genialne rowery. Firma z Austrii swoje kamienie fundamentalne rozpoczęła przy produkcji motorów crossowych, a to właśnie w tym sporcie ten sprzęt dostaje najbardziej w "kość".

Jeżdżę na KTM'ie od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł !  Testowałem wszystkie modele KTM'a (mtb, szosowe, trekkingowe, elektryczne) i  wiem o nich wszystko.

Co roku na specjalne zaproszenie KTM'a jeżdżę do Austrii by zobaczyć co mają nowego oraz jak tworzone są rowery na miejscu w Mattighofen.

 

A co oprócz tego? :)

Jestem absolwentem Politechniki Opolskiej na wydziale AWF kierunek Fizjoterapia.

Uprawiam kolarstwo górskie profesjonalnie już od kilku lat – jestem czynnym zawodnikiem klubu Interferie Optyk-Okular Team, z którym zdobyłem:

- Wygrana klasyfikacja generalna MTB Sudety - I miejsce 2017

- I miejsce Rowerowy Bieg Piastów 2016, 2017,

- III miejsce najlepszy góral na Bike maratonie 2017,

- III miejsce klasyfikacja generalna GIGA - Bike maraton 2016

- Vice mistrzostwo Polski w drużynie - Kielce 2010

- niezliczone wygrane w imprezach lokalnych i w Polsce,

- wielokrotnie stawałem na podium imprez rangi Pucharu Polski,

- doświadczenie zbierałem  też na imprezach rangi światowej,

Chcesz więcej :)

 

Śledź mój blog, a dowiesz się wielu rzeczy o treningach, diecie, przygotowaniach do zawodów, fizjologii – czyli wszystkiego, co jest potrzebne, aby jeździć i trenować z głową na rowerze http://www.rafalalchimowicz.pl/.