Animos Katarzyna Muriasz - Produkty, oferty, nowości

Nowości

Polecamy Album pierwszoklasisty Anna Wiśniewska

8 miesięcy temu

Album pierwszoklasisty to interaktywna książka, która układa wydarzenia związane z pójściem do szkoły w ciąg ważnych wydarzeń i wspomnień.
Pierwszy rok w szkole to wielkie i ważne przeżycie. Warto zapamiętać wydarzenia, pierwszą panią nauczycielkę i kolegów z klasy. Ten album to wyjątkowa pamiątka na całe życie.
Album pierwszoklasisty
Anna Wiśniewska
Wydawca: Olesiejuk
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 64
Oprawa: twarda
Wymiary: 190x230 mm
ISBN: 978-83-2747-165-9

 

Zapraszamy na www.animos.pl

Polecamy produkty Smart Microfiber System

2017-03-28

   Smart Microfiber System to prężnie rozwijająca się firma, której wspólnym mianownikiem jest mikrofibra. Wszystkie produkty Smart Microfiber System charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnymi rozwiązaniami jak i również są przyjazne środowisku. Produkty firmy są obecnie sprzedawane w ponad 30 krajach. Siedziby znajdują się w Sztokholmie, Szwecji, we Francji, Włoszech.

Mikrofibra Smart przynosi unikalne korzyści. Podstawowym materiałem, z którego wykonane są produkty jest poliester i poliamid, co sprawia, że tkanina jest trwała i elastyczna. Specjalnie rozchodzące się włókna Smart sprawiają, że pozbywanie brudu staje się łatwe, a jednocześnie czyni materiały niesamowicie chłonnym. Tysiące włókien tworzy miliony zadziorów i pętelek, które przebijają się przez brud i tłuszcz. Brud i ciecze uwięzione zostają w milionie maleńkich przegród znajdujących się w materiale. Funkcja ta podobna jest do procesu, kiedy to drzewu transportuje wodę z korzeni do swych koron. (zjawisko włoskowatości)
Połączenie poliestru i poliamidu sprawia, że materiał się nie elektryzuje, gdy jest suchy, usuwając brud i kurz bezpowrotnie. Rozłam struktury włókienek jest tak mały, że 1 gram zawiera 42,000 metrów nici.

2014-05-12

Produkty Smart Microfiber zostały wystawione na PLMA 2014 ‘World od Private Label’, 20-21 maja w Amsterdamie

2011-09-13

Najlepsi w badaniach!
Ściereczka do czyszczenia Smart otrzymała maksymalną ilość punktów oraz nimnację: NAJLEPSI W TESTACH

2010-03-19

Mopy Smart Microfiber System ponownie okazały się najlepsze w przeprowadzonych testach!


Informacje: smartmicrofiber@animos.pl
Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Polecamy książkę Dekoracje wielkanocne.Wycinanki. Pomysły dla maluchów Siedmioróg

2017-03-17

Wycinanki - Dekoracje wielkanocne
Wydawca: Siedmioróg
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 16
Oprawa: kartonowa foliowana
Wymiary: 200x290 mm
ISBN: 978-83-7820-080-2

Uprzestrzennianie papieru jest twórczą i rozwijającą zabawą, która nigdy się nie nudzi.

Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną i kształcą wyobraźnię przestrzenną. Jednym słowem wycinanki „Pomysły dla maluchów” są najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować dziecku.

Dziecko może całkowicie samodzielnie wykonać zawarte w książce modele ozdób wielkanocnych – bez kleju i bez nożyczek! Pomogą wzory, jasne instrukcje oraz nacięcia, które sprawiają, że małe ręce bez trudu poradzą sobie z tworzeniem modeli.

Dodatkową atrakcją wycinanek są proste teksty, które podpowiedzą jak ożywić papierowe modele.

 

Zapraszamy na www.animos.pl i fb.

 

Polecamy książkę Edu-kolorowanka o ptakach Justyny Kierat Pod Kreską Warszawa

2017-03-06

 

Promocja

Do jednego egzemplarza kredki gratis

Do dwóch egzemplarzy gratis Atlas świata dla dziecka gratis

*Promocja ważna do 30.04.2017r.

Zapraszamy na www.animos.pl i fb.

 

Kolorowanki bohaterów bajek z morałem Wydawnictwo Henryka Kuśta

2016-04-26

Treść bajek zachęca do zadawania pytań, na które dzieci same muszą sobie odpowiedzieć.

Każda książeczka posiada słowniczek
z trudniejszymi wyrazami i pytania sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem .

 

Seria składa się z  książeczek:

- Latająca krowa

- Niedźwiedź łakomczuszek

- Zaczarowana żaba

- Pan Antoni

WKŁAD DO SZCZOTKI UNIWERSALNY 40CM SMART MICROFIBER SYSTEM

2016-03-30

Szeroka szczotka uniwersalna - czyści każdą powierzchnię w Twoim domu. Miękkie włosie dokładnie zbiera, każde nawet najmniejsze zabrudzenia t.j kurz, sierść zwierzęcą, kurz czy piasek. Mocna konstrukcja gwarantuje długi czas użytkowania. Stanowi idealny komplet z Naszym lekkim kijem do szczotki dostępnej w Naszej ofercie. Rozmiar 40 cm.

Cena: 52.00 zł

Informacje: smartmicrofiber@animos.pl

UCHWYT Z NAKŁADKĄ DO MYCIA PRZESZKLEŃ SMART MICROFIBER SYSTEM

2016-03-24

Uchwyt z nakładką do mycia przeszkleń idealny do mycia wszystkich szklanych powierzchni. Idealny wyprofilowany uchwyt. Przeznaczona do mycia oraz polerowania płytek, ścianek prysznicowych, luster oraz szyb. Nie pozostawia smug. Możliwość stosowania różnych rodzajów wkładów. Wymiary: Szerokość 30cm.

Informacje : smartmicrofiber@animos.pl

Spray Mop Smart Microfiber System promocja

2016-03-18

Spray Mop Smart Microfiber System jest zawsze gotowy do użycia, dzięki wyjątkowemu pojemnikowi ze sprayem. Idealny do: domu, biura, sklepu, restauracji itd. Mop ze sprayem nadaje się do szybkiego czyszczenia a także do gruntownego mycia podłogi. Woda lub płyn do mycia podłóg wlewane są do pojemnika mopa (500ml). Ergonomiczny przycisk przy rączce drążka uwalnia delikatną mgiełkę wilgoci bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Uwolniona delikatna warstwa wilgoci pozwala na czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg (panele, parkiety, płytki, drewno, marmur, linoleum).

Optymalna długość drążka (120cm).

Można używać samej wody bez użycia środków chemicznych.

Nie pozostawia smug.

Wkład mopa posiada doskonałe właściwości chłonne i czyszczące.

Można prać w pralce w 60 stopniach.

Smart Microfiber System to prężnie rozwijająca się firma, której wspólnym mianownikiem jest mikrofibra. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnymi rozwiązaniami jak i również są przyjazne środowisku. Produkty firmy są obecnie sprzedawane w ponad 30 krajach. Siedziby firmy znajdują się w Sztokholmie, Szwecji, we Francji, Włoszech.

Informacje: smartmicrofiber@animos.pl

Moje dziecko nie chce jeść Carlos González

2016-03-07

Twoje dziecko nie chce jeść. Trwa to tygodniami, może nawet miesiącami i latami. Może pije tylko mleko, zjada suche bułki, a od święta dwa kęsy jabłka. Przygotowujesz mu skomplikowane i zdrowe potrawy, zabawiasz przy posiłkach, całe wasze życie kręci się wokół pytań ?co zjadło??, ?ile zjadło??, ?kiedy wreszcie będzie jeść normalnie??.

Jeżeli w tym opisie rozpoznajesz swoją rodzinę, to jest to książka właśnie dla ciebie. Carlos González, ceniony specjalista od rozwoju dzieci, rozwiewa obawy rodziców. Wyjaśnia, dlaczego dzieci czasem odmawiają jedzenia, przestrzega przed pułapkami siatek centylowych i tłumaczy, jak procesy wzrostu i aktywność fizyczna wpływają na zapotrzebowanie kaloryczne.

W książce znajdziesz między innymi:

- najczęstsze przyczyny problemów z jedzeniem,

- porady, jak ich uniknąć,

- przestrogi przed zmuszaniem dzieci do jedzenia.

Rekomendacja:

- Ta znakomita i przyjemna w czytaniu książka prezentuje rozsądne i intuicyjne podejście do jednego z największych zmartwień rodziców.

Gill Rapley, ekspert żywieniowy, współautorka książek o metodzie "Bobas Lubi Wybór"

- Hafija

- Kwartalnik Laktacyjny

O autorze:

Carlos González znany i ceniony hiszpański pediatra, ojciec trojga dzieci. Prowadzi szkolenia dla profesjonalistów z zakresu karmienia piersią. Autor wielu książek i artykułów dla rodziców na temat zdrowia, żywienia i wychowania dzieci. Książka Moje dziecko nie chce jeść w samej tylko Hiszpanii miała aż 10 wydań, sprzedała się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, została także przetłumaczona na wiele języków obcych.

Zapraszamy na www.animos.pl Do zamówień od 40.00 zł gratis Bee Safe - unikatowe pokrywki ochronne na otwarte puszki.

Oczami Maluszka- książeczki dla dzieci promocja

2016-02-17

Do zakupu każdego zestawu Oczami Maluszka ( Banan, Ślimak, Sztućce, Harmonijka, Karty ) dodajemy bawełnianą torbę Oczami Maluszka gratis !

Oczami Maluszka- pierwsza książeczka Twojego dziecka
Oczami Maluszka to unikalna seria książeczek dedykowana maluszkom w pierwszych miesiącach życia.
Czarno-białe, skontrastowane ilustracje zostały specjalnie dobrane dla dzieci, obrazują przedmioty codziennego użytku bliskie dziecku
Książki wspomagają prawidłowy rozwój wzroku oraz zdolność kojarzenia u dziecka
Dzięki książeczkom rodzic wprowadza malucha w świat książek od najmłodszych lat
Pozwalają nawiązać więź między rodzicem a dzieckiem i dają temat do opowiadania dziecku o otaczającym go świecie.


Seria składa się z 4 części:
Banan- białe obrazki na czarnym tle
Ślimak- czarne obrazki na białym tle
Sztućce- na przemian białe i czarne ilustracje

Harmonijka- rozkładana książeczka z ilustracjami biało-czarnymi z dodatkiem czerwonych elementów

Oczami Maluszka- KARTY to 9 dużych plansz, a na nich 18 czarno-białych ilustracji z elementami koloru żółtego, aby jeszcze lepiej stymulować rozwój Twojego dziecka
Karty możesz dać dziecku do rączki, położyć do łóżeczka, czy też powiesić na karuzeli lub przy wózku podczas spacerów. W ten sposób Twoje dziecko może dłużej cieszyć się ilustracjami, a także rozwijać zdolności manualne.
Niemowlę na początku swojego życia widzi tylko kontrastowe barwy. Kontrastowe ilustracje dobrane specjalnie z myślą o najmłodszych pozwolą Ci budować więź z dzieckiem i dbać o jego rozwój już od pierwszych chwil spędzonych razem!

Zapraszamy na www.animos.pl i profil na FB.

Angielski z Franklinem Wydawnictwo Debit

2016-02-09

  Angielsko-polski słownik obrazkowy, przeznaczony dla przedszkolaków i dzieci w młodszym wieku szkolnym. Każde hasło słownika opatrzono uproszczoną wymową, ilustracją oraz przykładowym zdaniem angielskim, wraz z tłumaczeniem na polski. Liczne zagadnienia opracowano osobno (np. części ciała), dodano wykaz czasowników nieregularnych oraz indeks, będący słownikiem polsko-angielskim. Hasła, tekst i ilustracje przygotowano na podstawie książek o żółwiu Franklinie. Ponad 1000 haseł.

 

Zapraszamy na www.animos.pl i profil na FB.

Anioł stróż od wszelkich wypadków Gaby Scholz

2016-02-06

Niezwykle sympatyczna książka opowiada o perypetiach świeżo upieczonego anioła stróża, który, jak to anioł stróż, ma za zadanie strzec swoją małą podopieczną od wszelkiego złego. Wspiera go w tym grupka bardziej doświadczonych aniołów opiekujących się pozostałymi członkami rodziny. Krótkie historyjki są pełne zabawnych wpadek, a jednocześnie ważnych doświadczeń, dzięki którym i debiutujący anioł, i dorastająca dziewczynka uczą się, jak radzić sobie na co dzień i nie narażać się na niebezpieczeństwo.

 

Zapraszamy na www.animos.pl

"Język angielski ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne" Maciej Matasek

2016-02-01

Książka zawiera obszerny materiał ćwiczeniowy obejmujący gramatykę oraz leksykon języka angielskiego. Publikacja ta jest zbiorem przydatnych zadań powtórkowych dla osób przygotowujących się do każdego egzaminu, w tym do Nowej Matury. Może także stanowić użyteczny materiał do sprawdzenia oraz podniesienia poziomu znajomości struktur i słownictwa angielskiego.

 

Zapraszamy na stronę www.animos.pl

"Język angielski FCE" Maciej Matasek

2016-02-01

Książka jest zbiorem testów złożonych z ćwiczeń, które umożliwiają powtórkę materiału gramatycznego oraz leksykalnego na poziomie egzaminu FCE (First Certificate Examination). Może ona stanowić pomoc dydaktyczną dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE, maturalnego lub innego na podobnym poziomie.

Zapraszamy na www.animos.pl .

Zapraszamy na profil Księgarnii na Facebooku.

2015-07-16

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego profilu na FB.

" Starter Malucha czyli zabawy przyspieszające rozwój mowy"

2012-11-14

Publikacja logopedyczna "Starter Dwulatka czyli zabawy przyspieszające rozwój mowy" Agnieszka Burchacka


To praktyczne spojrzenie logopedy na rozwój mowy dziecka 2- letniego, ale nie tylko, zawiera bowiem ćwiczenia przez zabawę, które usprawniają mowę malucha. To spojrzenie logopedy, ale i matki małego dziecka.
To publikacja przeznaczona dla rodziców, którzy sami mają ochotę bawiąc się ze swoim dzieckiem przyspieszać jego rozwój mowy.

Książeczka ma 24 strony (plus okładka)
Dodatkowym jej atutem jest podręczny format:A5;
Spis treści:
Przedmowa
Dziesięć złotych zasad nauki mowy
Najpierw krótki trening
Powtórz ten dźwięk
Zabawy dla wprawy
Tylko dla malucha (kolorowanki)

Zapraszamy na www.animos.pl

Statystyka. Edycja polska. Rusz głową!

2011-08-29

Przekonaj się, że statystyka może być prosta!
Jeśli statystyka wydaje Ci się nudna i skomplikowana, to tylko dlatego, że nie korzystałeś dotąd z odpowiedniego podręcznika! Ta innowacyjna, przyjazna dla czytelnika książka z pewnością zmieni Twoją opinię. Wiedzę z zakresu statystyki podano tu w sposób uwzględniający najnowsze badania w zakresie efektywnego nauczania.
Dzięki przyjęciu takiej formuły tekst dostosowano do sposobu funkcjonowania Twojego mózgu, aby w pełni wykorzystać jego możliwości i bezboleśnie wprowadzić Cię w świat skomplikowanych obliczeń. Najważniejsze zagadnienia zostały tu zilustrowane za pomocą ? nierzadko zabawnych ? przykładów z życia codziennego, takich jak analiza statystyk sportowych, wyników gier hazardowych czy testów nowych leków.
Dzięki tej książce dowiesz się m.in., jak wybrać optymalny wykres do wizualizacji określonych danych, szybko wskazać wartości reprezentatywne dla danego zbioru danych i za pomocą rachunku prawdopodobieństwa przewidywać skutki powtarzalnych zdarzeń w długich seriach. Z łatwością nie tylko przyswoisz zawartą tu wiedzę, ale i wykorzystasz ją w codziennym życiu!
Wizualizacja danych
Wykresy
Praca z danymi zgrupowanymi
Rozkład geometryczny, dwumianowy i Poissona
Miary zróżnicowania
Szacowanie parametrów populacji na podstawie próby
Kwartyle i wariancje
Prawdopodobieństwo zdarzeń
Konstruowanie przedziału ufności
Podstawy kombinatoryki
Weryfikacja hipotez
Korelacja i regresja

Z dobrym podręcznikiem nawet statystyka może być łatwa i ciekawa!Autor: Dawn Griffiths
Tytuł oryginału: Head First Statistics
Tłumaczenie: Przemysław Janicki
Data wydania: 07/2010
Stron: 712, Format: 200x230, Oprawa: miękka, Waga 1,165 kg
ISBN: 978-83-246-2065-4

Cena 68,00złZapraszamy na www.animos.pl

Chleb. Domowy wypiek.

2011-08-04

Chleb na ciemnym piwie, na kwaśnym mleku, z jogurtem, pietruszką lub anyżkiem – moda na domowe wypieki powraca. Dzięki tej książce możesz samodzielnie upiec wspaniałe chleby: z ziarnami, ziołami, wiejskie na naturalnym zakwasie. Będą idealne na kanapki z wędliną, serem czy świeżym twarożkiem. Szwedzkie bułki z cynamonem, prowansalskie podpłomyki z szafranem lub niemieckie precle możesz podać na podwieczorek. Pieczywa słodkie – z tartymi jabłkami, figami i orzechami – mogą być niebanalnym dodatkiem do sałatek.
Pieczenie tych rarytasów nie jest trudne, a na ciasto nie potrzeba wielu składników. Podając samodzielnie upieczony chleb, mile zaskoczysz swoich gości.

Chleb. Domowy wypiek
Ulrike Skadow
Wydawnictwo RM
ISBN 978-83-7243-821-8
Stron 72
Format 190x190 mm
Oprawa twarda
Waga: 0.32 kg


Cena: 24.00zł


 


 

Brydż. Praktyczny przewodnik.

2011-08-01

Autor: JULIAN POTTAGE, zdobywca trzech tytułów krajowych i jednego międzynarodowego w brydżu, od ponad 20 lat uczy zasad tej gry. Jest autorem 20 książek poświęconych brydżowi, współpracuje też z kilkoma czasopismami branżowymi. Z żoną i trzema synami mieszka w Walii.
Opanuj grę w brydża z dokładnym i poręcznym przewodnikiem, który wszędzie możesz zabrać ze sobą.
Opisy ponad 300 przykładów licytacji, rozgrywek i obrony dla szerokiego zakresu rąk, od odzywek otwierających do strategii gry końcowej.
Poznaj najważniejsze techniki wytrawnego brydżysty - porozumiewanie się poprzez odzywki i sygnały, ocenę siły ręki, planowanie, liczenie i prowadzenie gry poprzez określone zagrania.
Opisanie w jednym tomie strategii dobrych licytacji, rozgrywek czy obrony nie należy do łatwych zadań. Brydż. Praktyczny przewodnik. Jak grać i wygrać to bardzo przejrzyście skomponowany podręcznik, ożywiony jasnym przekazem Juliana Pottage’a.

Brydż - praktyczny przewodnik. Jak grać i wygrać.
Julian Pottage
Wydawnictwo:Publicat
Rok wydania: 2009
Liczba stron:256
Oprawa: twarda
Wymiary:155 x 205 mm
ISBN:978-83-245-1746-6

 

Cena: 35,00 zł

  

Zarządzanie projektami IT. Przewodnik po metodykach.

2011-07-30

Przewodnik po metodykach, które musisz poznać!
•Jak wybrać metodę działania odpowiednią dla konkretnych projektów i organizacji?
•Co pozwala skutecznie zrealizować stworzone plany działania?
•Gdzie szukać wiedzy tajemnej z zakresu metodyk zarządczych, wytwórczych i organizacyjnych?
Właściwe zaplanowanie i doprowadzenie do końca dużego projektu informatycznego nie jest rzeczą łatwą. Często działanie takie wymaga współpracy wielu ludzi, zespołów, a nawet całych firm, precyzyjnego określenia celów i struktury produktu końcowego, jak również środków i czasu niezbędnych do realizacji projektu. W zależności od jego przeznaczenia oraz specyfiki projekt taki zmusza do wdrożenia odpowiedniego planu działania, obejmującego wszystkie etapy, metody oraz techniki, pozwalające doprowadzić do satysfakcjonującego wszystkich finału prac. Właśnie temu służy wybór konkretnej metodyki, zapewniającej sensowny podział zadań oraz zakresu odpowiedzialności poszczególnych osób i płynne przechodzenie między kolejnymi etapami projektu. Przekrojowy opis takich metodyk, stosowanych w branży IT, znajdziesz właśnie na kartach książki, którą trzymasz w rękach.
"Zarządzanie projektami IT. Przewodnik po metodykach" to poradnik dla wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, czym różnią się kompleksowe podejścia do rozwiązywania konkretnych problemów i jak dobrać metodykę odpowiednią dla ich własnych projektów. Oprócz ogólnych wskazań oraz starannie opracowanych opisów kolejnych etapów działania, technik czy procesów znajdziesz tu także:
•przykładowe realizacje projektów IT według konkretnych metodyk,
•praktyczne wskazówki i rady,
•wywiady z osobami wykorzystującymi na co dzień te rozwiązania.


Całość urozmaicają sentencje "Wujka dobra rada", podkreślające najistotniejsze aspekty prezentowanych zagadnień, oraz przejrzyste, często humorystyczne ilustracje.
Czytając tę książkę, poznasz:
•metodyki zarządcze — Prince2 oraz PMBoK4
•metodyki wytwórcze — RUP i MSF
•metodyki adaptacyjne — eXtreme Programming i SCRUM
•metodyki organizacyjne — CMMI, Six Sigma, ITIL lub COBIT
•kilka przykładów sposobów łączenia tych metodyk

Książka zawiera również:
•opis procesów, komponentów i technik Prince2
•opis procesów i obszarów wiedzy PMBoK4
•opis procesów i dyscyplin RUP
•opis procesów MSF
•opis procesów CMMI
•opis procesów ITIL
•opis procesów i listy celów biznesowych oraz technicznych COBIT

 

Zarządzanie projektami IT. Przewodnik po metodykach.
Adam Koszlajda
Wydawnictwo: Helion
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 360
Oprawa: miękka
Wymiary: 158x235 cm
ISBN: 83-246-1804-X
Waga: 0.60 kg

Cena: 54,00 zł
 

 

 


 

Shushi i sashimi

2011-07-29

Te wyszukane orientalne dania to dzieła sztuki. Lekki ryż, surowa, marynowana bądź lekko podgrzana ryba i szereg innych składników składają się na japońską kulinarną perfekcję.
W książce tej przybliżono historię sushi: podano informacje o mistrzach przyrządzania tych potraw i o powstaniu barów sushi. Omówiono wszystkie główne składniki, przyprawy i przybory kuchenne niezbędne do przygotowania tych dań. Opisano sposób ich jedzenia oraz tradycyjne napoje serwowane do sushi – saké i herbatę japońską CHA podawaną i pitą według specjalnego ceremoniału.
W poradniku tym najwięcej uwagi poświęcono sposobom przygotowywania sushi – od gotowania ryżu i krojenia ryb po wykonywanie ozdób z warzyw. Przepisy na przygotowanie różnych rodzajów sushi i sashimi są proste i czytelne, a na pięknych, kolorowych zdjęciach przedstawiono poszczególne etapy sporządzania tych potraw. Każdy może samodzielnie zrobić te japońskie specjały.

 

Sushi i sashimi
Praca zbiorowa
Wydawca: RM
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 94
Oprawa: miękka
Wymiar: 225x240 mm
EAN: 9788372437853
ISBN: 978-83-7243-785-3
Waga: 0.47 kg

Cena: 30,00 zł

 

 

 
 

Dodatki mieszkaniowe.Komentarz. Wydanie 2.

2011-07-28

Komentarz wyjaśnia problemy, jakie pojawiają się przy stosowaniu przepisów o dodatkach mieszkaniowych, wykorzystując dotychczasowe orzecznictwo i dorobek naukowy z tego zakresu. Drugie wydanie zostało uzupełnione i opracowane w oparciu o aktualny stan prawny, co dotyczy nie tylko samej ustawy o dodatkach mieszkaniowych, ale i dopełniających całości aktów prawnych zamieszczonych w końcowej części publikacji (rozporządzeń wykonawczych, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, o własności lokali i innych).
Komentarz adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych omawianą tematyką, w szczególności do osób zajmujących się załatwianiem spraw z zakresu dodatków mieszkaniowych, ale również dla tych ubiegających się o przyznanie dodatku mieszkaniowego.

Dodatki mieszkaniowe. Komentarz. Wydanie 2.
Grażyna Manjura
Wydawnictwo: C.H.Beck
Rok wydania: 2007
Liczba stron: 266
Wydanie: 2
ISBN: 83-7483-431-5

 

Cena: 42,00 zł


 

Baśnie do nauki angielskiego

2011-07-27

Baśnie do nauki angielskiego to klasyczne opowieści w polskiej i angielskiej wersji językowej.
Baśnie w anglojęzycznej wersji w naturalny sposób zachęcą dzieci do nauki języka angielskiego. Gry i zabawy ułatwiają zapamiętywanie nowych słówek. Dziecko pozna całe zdania i zwroty w języku angielskim. Możliwość ich porównania z tekstem polskim sprawi, że łatwiej je zrozumie i zapamięta.
W tej książeczce znajdziecie:
- Brzydkie kaczątko
- Calineczka
- Jaś i Małgosia
- Królowa Sniegu
- Mała Syrenka.

 

Baśnie do nauki angielskiego.
Anna Sójka-Leszczyńska, Dariusz Zakrzewski, Anita Pisarek
Wydawnictwo: Publicat
Rok wydania: 2008
Liczba tron: 216
Oprawa: twarda
Wymiary: 200x210
ISBN: 978-83-245-6713-3

 

Cena 20,00 zł

 

 

"Wspólnoty mieszkaniowe. Zasady funkcjonowania i opodatkowania." Małgorzata Fila

2011-07-25

Publikacja "Wspólnoty mieszkaniowe" adresowana jest do przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami, zarządców oraz właścicieli nieruchomości, w obrębie których funkcjonują wspólnoty mieszkaniowe. Cel w jakim powstała, to rozwiązanie wątpliwości rodzących się na tle funkcjonowania i opodatkowania tej działalności.
Autorka wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa podatkowego, poparte współpracą z jednostkami organizacyjnymi, w których działają samorządy zawodowe i społeczne, przekazuje wskazówki dotyczące: powstania wspólnoty mieszkaniowej, prowadzonej dokumentacji, obowiązków wobec urzędu skarbowego, a wszystko w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.
Brak orzecznictwa w zakresie funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych skłonił autorkę do poparcia rozważanych kwestii - zamieszczonymi w publikacji - interpretacjami organów podatkowych.
Książka zawiera również wzory dokumentacji statutowo-organizacyjnej.

 

 

 

Wspólnoty mieszkaniowe. Zasady funkcjonowania i opodatkowania.
Małgorzata  Fila
Wydawnictwo: Wszechnica Podatkowa
Rok wydania: 2010
Liczba stron: 112
Okładka: miękka
Wymiary: 235x165 mm
ISBN: 978-83-61807-27-8
Waga: 0.19 kg

 

Cena: 45,00 zł
 

"Wynagrodzenia pracowników " Alicja Bobak, Monika Beliczyńska

2011-07-25

Niniejsza publikacja powstała z myślą o przedsiębiorcach zatrudniających osoby w ramach umów o pracę oraz wypłacających wynagrodzenia z tytułu umów cywilnoprawnych m.in. umów zleceń czy umów o dzieło. Obejmuje zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników oraz obowiązkami przedsiębiorcy-płatnika a także wypłacaniem należności z tytułu osobiście świadczonej pracy przez osoby fizyczne w ramach umów cywilnoprawnych. W książce tej znajduje się także omówienie zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz związanych z zatrudnianiem emerytów i rencistów czy Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych. Przedstawiono także wybrane elementy prawa pracy m.in. z zakresu zawierania i rozwiązywania umów o pracę urlopów pracowniczych czy zasad zatrudniania w formie telepracy. W celu pełniejszej prezentacji omawianych zagadnień podano praktyczne przykłady z wykorzystaniem deklaracji podatkowych dokumentów ZUS wzorów umów o pracę i innych druków potrzebnych przy pełnieniu obowiązków pracodawcy-płatnika.

 

Wynagrodzenia pracowników
Alicja Bobak, Monika Beliczyńska
Wydawnictwo: Wszechnica Podatkowa
Rok wydania: 2010
Liczba stron: 264
Oprawa: miękka
Wymiary: 236x165 mm
ISBN: 978-83-618-0737-7

 

 

Cena: 45,00 zł

 

Android 2. Tworzenie aplikacji. Sayed Hashimi, Satya Komatineni, Dave MacLean

2011-07-24


Błyskawicznie opanuj środowisko produkcyjne dla Androida!
Jak rozpocząć przygodę z systemem Android?
Jak korzystać z usług geolokalizacyjnych?
Jak tworzyć trójwymiarową grafikę, korzystającą z biblioteki OpenGL?
Jakiś czas temu mogło się wydawać, że rynek systemów operacyjnych dla smartfonów jest podzielony i nie ma na nim miejsca dla żadnych debiutantów. Jednak najwięksi gracze tego segmentu byli w dużym błędzie. Pojawił się Android. Nowatorski, przyjazny, atrakcyjny oraz w najwyższym stopniu zintegrowany z usługami Google"a system operacyjny dla telefonów. Fakt, że był firmowany przez jedną z najbardziej znanych firm - Google - niewątpliwie dał mu ogromną siłę przebicia. Liczba jego fanów rośnie wręcz w tempie geometrycznym!

Błyskawicznie powstały niezliczone aplikacje dla tego systemu. Codziennie zastępy programistów tworzą nowe, jeszcze lepsze programy. Dzisiaj ich liczba jest szacowana na grubo ponad 80 tysięcy! Teraz i Ty będziesz mógł dołączyć do grona ludzi tworzących aplikacje na tę platformę. Niniejsza książka stanowi kompletny przewodnik po najnowszej wersji systemu Android. Na samym początku dowiesz się, jak skonfigurować środowisko produkcyjne, oraz poznasz strukturę i elementy składowe aplikacji dla Androida. Kolejne rozdziały to same smakowite kąski dla każdego programisty - tworzenie interfejsu użytkowników i animacji dwu- oraz trójwymiarowych. Nauczysz się także efektywnie korzystać z zasobów i usług lokalizacyjnych, tworzyć widgety oraz podłączać się do zasobów sieci Internet. Książka ta jest idealną pozycją dla każdego, kto chce rozpocząć przygodę z tworzeniem aplikacji dla telefonów komórkowych.
Przygotowanie środowiska pracy
Podstawowe składniki systemu Android
Wykorzystanie zasobów, dostawców treści oraz intencji
Tworzenie interfejsu użytkownika - używanie kontrolek
Zastosowanie menedżerów układu graficznego
Praca z menu
Prezentowanie animacji dwuwymiarowych
Geokodowanie w Androidzie
Wykorzystanie usług geolokalizacyjnych
Zastosowanie modułu HttpClient
Wykorzystanie biblioteki OpenGL do tworzenia grafiki trójwymiarowej
Zarządzanie preferencjami
Tworzenie widgetów ekranu początkowego
Usługi wyszukiwania
Korzystanie ze sklepu Android Market

Twórz aplikacje na jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się platform!

 

Osobisty Alfabet Twojego Dziecka- Canca.Nowość.

2011-07-23

Czy warto uczyć dzieci czytania już od najmłodszych lat? Tak! Nauka czytania może być dla dzieci doskonałą zabawą! Nie musisz się obawiać, że 2-3 letnie dziecko jest jeszcze za małe. Dzieci w tym wieku uwielbiają poznawać świat i zdobywać nową wiedzę. A jeszcze bardziej lubią chwalić się swoimi nowonabytymi umięjętnościami!

Jak uczyć dziecko czytania? Możesz uczyć go brzmienia poszczególnych liter (głosek), a następnie składać je w pełne słowa. Jest to nauka czytania głoskowego. Jednak z uwagi na fakt, że synteza słów z liter jest dla dziecka dużym wyzwaniem intelektualnym, nauka czytania głoskowego przynosi efekty po stosunkowo długim czasie i coraz częściej zostaje wypierana przez naukę czytania globalnego, w której dziecko czyta, a właściwie ‘fotograficznie’ rozpoznaje pełne wyrazy. Metoda ta daje bardzo szybkie rezultaty. Nawet 2 letnie dzieci są w stanie ‘czytać’ setki wyrazów. Najnowsze badania psychologów rozwojowych dowodzą jednak, że uczenie czytania wyłącznie metodą globalną może prowadzić do dyslekcji u dzieci - dzieci postrzegają wyrazy jako całe obrazy, przez co często mogą mylić pojedyncze litery o podobnym wyglądzie - np. “b” i “d”.

Jaką metodę zatem wybrać? Obie! Zaleca się, aby w pierwszej fazie wczesnego nauczania uczyć dzieci brzmienia poszczególnych głosek, a następnie wprowadzić metodę czytania globalnego.

--------------

OSOBISTY ALFABET TWOJEGO DZIECKA to pierwsze narzędzie edukacyjne w postaci 26 kolorowych tabliczek z literami i kieszonkami na zdjęcia. Jako jedyne umożliwia dziecku zarówno naukę czytania głoskowego jak i naukę czytania globalnego!

Nauka czytania głoskowego, czyli jak uczyć dziecko liter oraz ich brzmienia z OSOBISTYM ALFABETEM TWOJEGO DZIECKA.
Z naszym produktem jeszcze nigdy nie było to tak proste i przyjemne! Do nauki wykorzystujemy bowiem emocjonalny związek dziecka ze słowami które zna.
Poszperaj zatem w domowych archiwach i zgromadź zdjęcia, obrazki czy fragmenty opakowań produktów, których nazwy zaczynają się na różne litery alfabetu, a następnie wsadź je do odpowiednich tabliczek.
Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało swój unikalny, OSOBISTY ELEMENTARZ - oczywiście koniecznie z Twoim zdjęciem przy literce M - jeśli jesteś ‘mamą’ lub T - jeśli jesteś ‘tatą’ :)
Ucząc, wypowiadaj na głos brzmienie danej litery, a następnie słowo zobrazowane zdjęciem lub obrazkiem. Jeśli chcecie, możecie również układać poszczególne tabliczki w słowa.

Nauka czytania globalnego z OSOBISTYM ALFABETEM TWOJEGO DZIECKA.
Do każdego zestawu OSOBISTEGO ALFABETU dokładamy 26 zdjęć przedstawiających rośliny, zwierzęta, przedmioty czy miejsca.
Każdy obiekt przedstawiony na zdjęciach jest podpisany, ale słowa te są pozbawione pierwszych liter - pełne słowa powstają dopiero po wsadzeniu danego zdjęcia do odpowiedniej tabliczki.
Poznawajcie nowe słowa, czytajcie je, poszukujcie pierwszych liter - doskonale się bawcie!
Chcecie poznać więcej słów?
Wejdźcie na stronę www.canca.pl i z darmowej bazy pobierzcie, a następnie wywołajcie setki innych zdjęć!

OSOBISTY ALFABET TWOJEGO DZIECKA to jednak nie tylko przełomowe narzędzie do nauki czytania!
“Układanie tęczy”,“Oznaczanie przestrzeni”,“Kamienie w wodzie”, czy “Tunel”. To tylko niektóre z wielu gier i zabaw, do których może służyć, a rozwijających zdolności manualne, orientację przestrzenną, zmysł kolorystyczny i poczucie estetyki Twojego dziecka.
Chcecie poznać je wszystkie? Wejdźcie na stronę www.canca.pl i z sekcji "do pobrania" pobierzcie PRZEWODNIK  DLA RODZICÓW, w którym są opisane i zilustrowane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. OSOBISTY ALFABET TWOJEGO DZIECKA jest chroniony międzynarodowym prawem autorskim zgłoszenie: RCD 001599135

 


 

Artykuł

Aktualne promocje 2018

3 miesięcy temu

Aktualne promocje

 

Do książeczek dla dzieci:


-Edu-kolorowanka o ptakach ( do jednego egzemplarza kredki, do dwóch egzemplarzy  Atlas świata dla dziecka)


- Zestaw Atlas zwierząt + Edukolorowanka o ptakach (do jednego zestawu kredki, do dwóch zestawów  Atlas świata dla dziecka)


- Edukolorowanka obserwatora ptaków  ( do jednego egzemplarza kredki, do dwóch egzemplarzy  Atlas świata dla dziecka)


- Świąteczne kolorowanki (kredki)


- Wodne kolorki ( pędzelki)


- Podstawy niemieckiego dla małego i dużego zestaw (kredki)


- Podstawy angielskiego dla małego i dużego- 1 część (kredki)


- Wycinanki. Papierowe pomysły dla najmłodszych ( nożyczki)


- Wycinanki dla dzieci ( nożyczki)


Przy zamówieniach od 40 zł gratis Osy Smart Microfiber System, Wszystko o cudach świata atlas informator, mini encyklopedia cuda świata.

 

Zapraszamy na www.animos.pl

Przewodnik po Polsce. Wakacje z dziećmi Wydawnictwo DAUNPOL

2016-02-08

 

Kolejna książka z cyklu ?Przewodniki po Polsce?, znacznie różni się od poprzednich. Tym razem proponujemy aktywny, wesoły i pełen przygód wypoczynek z dziećmi. Znajdziecie tu mnóstwo propozycji wspólnych zabaw i zwiedzania.
W przewodniku są ciekawie opisane atrakcje dla najmłodszych. Nie zabraknie tu zamków z duchami, tajemniczych podziemi, wspinaczek po linie, szaleństwa na karuzelach, kapieli z bąbelkami, poznawania nowych zwierząt i ciekawych roślin. Są też miejsca, które dzieci koniecznie muszą poznać - zamki, pałace, muzea i skanseny.
Wspaniałe zdjęcia pokażą dzieciom piękne miejsca i zachęcą je do dalekich podróży. A do tego wesołe, kolorowe rysunki sprawiają, że książka ta jest atrakcyjna dla wszystkich członków rodziny.

 

To co najbardziej lubię... W przedszkolu Trace Moroney

2016-02-06

Księgarnia internetowa Animos.pl oferuje szeroki wybór publikacji z zakresu: prawa, geodezji, informatyki, marketingu, zarządzania, nieruchomości, zamówień publicznych, języków obcych, książek dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego profilu na FB.

 

Seria książek o charakterze wychowawczym dostosowanych do psychologicznego rozwoju dziecka ukazująca świat z perspektywy malucha ? w tym przypadku sympatycznego królika. Każda książka składa się z prostej i przystępnej opowieści przeznaczonej dla dziecka i pomagającej mu odnaleźć się w codziennej sytuacji oraz części skierowanej do rodziców, opiekunów lub wychowawców z praktycznymi poradami i wyjaśnieniami dotyczącymi poruszanego w niej zagadnienia.
Jest tyle rzeczy, które dziecko może lubić w przedszkolu: koledzy, panie nauczycielki, wspólne zabawy i nauka nowych rzeczy?

 

 

Zapraszamy na www.animos.pl

 

 

Sztuka innowacji Lekcja kreatywności z doświadczeń czołowej amerykańskiej firmy projektowej Kelley Tom, Littman Jonathan

2016-02-05

Jest to cudowna książka. Przeprowadza nas stopniowo przez wszystkie etapy procesu innowacji IDEO - od tworzenia "świetnych zespołów" (w IDEO wszystko jest świetne) poprzez uczenie się, jak patrzeć oczami klienta (zapomnijmy o grupach tematycznych!), oraz sesje burzy mózgów (proszę mi wierzyć, że nikt, ale to nikt nie robi tego lepiej niż IDEO) po szybkie opracowywanie prototypów (a nikt, ale to nikt nie robi tego lepiej...). Nie jest to jednak wyprawa monotonna ani akademicka. IDEO tworzy rzeczy najprzeróżniejsze, a zawsze fantastyczne. Przedstawione w książce analizy przypadków - od wózków dla sklepów spożywczych po tubki na pastę do zębów, elektroniczne gadżety i tajemnicze urządzenia medyczne - sprawiają, że każda niemal jej strona pulsuje życiem. W ostatnich latach, gdy LI ("legenda IDEO") szeroko się upowszechniła, firma uzyskała klientów, którzy nie tylko proszą o radę w sprawie jednego czy dwóch produktów, ale dopytują się o samą jej metodę innowacji. Życzliwa i żywa reakcja firmy świadczy o tym, że jej metodologia jest skuteczna nie tylko w jej przypadku, ale że da się ją również przenosić. To dobra wiadomość dla czytelników. Sprawa nie jest oczywiście całkiem prosta. Poza metodologią IDEO skrywa się jej niewiarygodny, wibrujący duch, za którego przyczyną pokochałem ją od pierwszego wejrzenia. Nie, nie oczekujmy sztuczki w rodzaju: "1, 2, 3 - i już jestem innowatorem". A jednak nie potrafię wyobrazić sobie lepszego punktu startowego do innowacyjności niż strony tej książki oraz zawarte w niej idee i analizy przypadków. Czekałem na coś takiego od dziesięciu lat. Dziś natomiast mam to szczęście, że dysponuję już dokładnie pokreślonym próbnym wydrukiem, którego nigdy chyba nie spuszczę z oka. Innowacja to jest to - przynajmniej w przewidywalnej przyszłości. Sztuka innowacji natomiast jest książką dla tych, którzy odważą się zanurkować. Tom Peters

50 teorii genetyki które powinieneś znać Mark Henderson

2016-02-04

Czy nasza osobowość jest odziedziczona czy stworzona?
Jakie tajemnice ujawnia DNA?
Jak ważne było stworzenie owcy Dolly?
Czy niebawem będziemy mogli projektować sobie dzieci?

W 50 esejach autor przedstawia główne pojęcia genetyki ? jednej z najbardziej intrygujących dziedzin nauki. Rozpoczynając teorią ewolucji Darwina i zamykając najnowszymi osiągnięciami nauki pokazuje, w jaki sposób znajomość informacji genetycznej zmieniła sposób rozumienia życia na Ziemi. Ujawnia sekrety chromosomów, DNA i genomu człowieka. Wyjaśnia, jak genetyka może wspomóc walkę z rakiem, HIV, malarią i superbakteriami. Zgłębia główne problemy etyczne wokół kontrowersyjnych badań nad komórkami macierzystymi, klonowaniem i możliwością stworzenia sztucznego życia. Prezentuje najnowsze spojrzenie na śmieciowy DNA, evo-devo i epigenetykę.

 

Zapraszamy na www.animos.pl

 

"Tomek i nieskończoność" Michel Deon

2016-01-29

TOMEK I NIESKOŃCZONOŚĆ? to jedna z najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych książek dla dzieci w literaturze francuskiej.
Nic dziwnego, że znalazła się w KANONIE KSIĄŻEK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, wytypowana przez polskich literaturoznawców.
Dopiero teraz przetłumaczona przez Milenę Kusztelską, ukazuje się w Polsce po raz pierwszy.
Niezwykła ? dla wielu także wzruszająca ? opowieść o chłopcu, który musi zmierzyć się z chorobą, umieraniem i śmiercią.
W pięknej literackiej formie dotyka spraw z którymi każdy się kiedyś zetknie. Co dzieje się potem, czy istnieje nieskończoność?
Dzięki prostej, niezwykle sugestywnej fabule, pełnej także tajemniczości i niezwykłości, przesłanie książki staje się zrozumiałe dla każdego.

 

Zapraszamy na www.animos.pl

rekomendacje osobistego alfabetu twojego dziecka

2011-08-05

Polecam   http://www.canca.pl/images/stories/fot_pr/reko_canca_synapsis.jpg

Zapraszamy na www.animos.pl

2011-08-05

Księgarnia współpracuje z renomowanymi wydawnictwami:
ARS BONI ET AEQUI, BRANTA, C.H.BECK, GALL,LEXISNEXIS,WOLTERS KLUWER POLSKA,WSZECHNICA PODATKOWA,ASTRUM,BELLONA, HELION,CANCA,DEBIT,PUBLICAT,REA.


Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!