Auto GalsS.o.S - Produkty, oferty, nowości

Nowości

Malowanie Plasti Dip

2015-05-27

Też chciał byś aby Twoje auto przykuwało spojrzenia innych osób , ale boisz się spróbować ? Zadzwoń do nas! Pomożemy! Doradzimy! Wyjaśnimy na czym polega technika Plasti Dip.

A co najważniejsze , całkowicie odmienimy Twój samochód.

Lakierowanie samochodu jest bardzo drogie i nieodwracalne natomiast Plasti Dip to metoda która pozwoli Ci się cieszyć nowym kolorem samochodu jak długo zechcesz i za znacznie niższe ceny.  Jest to metoda całkowicie odwracalna, charakteryzuje się dobrą przyczepnością, ale w razie potrzeby można łatwo go usunąć i co bardzo ważne - nie łączy się trwale z powierzchnią lakierowaną, a co za tym idzie nie uszkadza jej. .

PlastiDip
Znakomicie nadaje się do zabezpieczenia lakieru samochodowego przed szkodliwie działającymi środkami chemicznymi stosowanymi w okresie zimowym.

Dip to syntetyczna guma w płynie, która wizualnie nie różni się od foli PVC, więc zmiana koloru całego pojazdu lub jego elementów, jak felg czy zderzaków, to żaden problem.

To tylko niektóre z możliwości naszego produktu, wykorzystanie go jest uzależnione wyłącznie od Państwa potrzeb.

PlastiDip jest bardzo elastyczny i nie traci swoich właściwości w zakresie temperatur od -33°C do +120°C.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej w zakładce "MALOWANIE PLASTI DIP"

Artykuł

naprawa pekniec i odpryskow

2016-04-12

GlasS.o.S specjalizuje się w naprawie pęknięć i ubytków szyb samochodowych stosując produkty na bazie żywic akrylowych . Dzięki współpracy i produktom amerykańskiej firmy Crack Eraser jesteśmy w stanie naprawić pęknięcia do 60cm długie. Technologia Crack Eraser została wykorzystana na ponad 200.000 pojazdów, z 99% skutecznością. Specjalna żywica sformułowana jest tak , aby naprawa była jak najmniej widoczna.
Właściwości produktów jakie stosujemy, powodują elastyczne połączenie dwóch powierzchni pracującego szkła organicznego ? dzięki temu szyba samochodowa nadal pracuje, a powstałe pęknięcie zostaje uzupełnione za pomocą odpowiedniego preparatu i utwardzeniu go za pomocą światła ultrafioletowego.
NIE WYMIENIAJ SZYBY MOŻE DA SIĘ JĄ NAPRAWIĆ
Naprawiamy szyby w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach i innych.
Naprawa odbywa się w dowolnym miejscu wyznaczonym przez klienta .
Koszt naprawy szyby jest znacznie mniejszy niż jej wymiana, ceny już od 60zł

Szukaj kooperanta

Współpraca dla flot samochodowych

2015-05-27


Współpraca

Zapraszamy wszystkie firmy do nawiązania współpracy przy obsłudze flot samochodowych. Obsługujemy firmy transportowe, kurierskie, leasingowe oraz inne posiadające własny park samochodowy. Nasz mobilny serwis umożliwia naprawy u Klienta.