Auto Serve - Produkty, oferty, nowości

Artykuł

Zmiana Adresu

8 miesięcy temu

Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy przeprowadzić się do nowego lokalu, w którym stworzymy odpowiednie warunki do obsługi i naprawy współczesnych samochodów. Nowa siedziba AUTO-SERVE będzie gotowa do przyjęcia pierwszych samochodów już w listopadzie. Znajdziecie nas w Katowicach przy ul. Gliwickiej 234 w hali nr 5. Jednocześnie warsztat mieszczący się w dotychczasowej lokalizacji zakończy swoją działalność. 

 

Położenie warsztatu bezpośrednio przy ul. Gliwickiej oraz bliskość Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) sprawi, że dojazd z całych Katowic oraz sąsiednich miast nie będzie przysparzał trudności. Dzięki DTŚ dojazd zarówno z Chorzowa, Świętochłowic, czy Rudy Śląskiej będzie równie prosty co z centrum Katowic, Bogucic, czy Gwiazd.

Pobliskie przystanki komunikacji miejskiej pozwolą łatwo dostać się w dowolne miejsce po zostawieniu samochodu w warsztacie. Również dotarcie do nas w celu odebrania samochodu nie będzie problemem.

Nowa siedziba Auto-Serve – co nowego?

W nowym warsztacie dla Waszych samochodów przygotujemy 7 w pełni wyposażonych stanowisk serwisowych, na których wykonywane będą następujące usługi:

naprawy główne silników

diagnostyka komputerowa

obsługa eksploatacyjna

naprawy zawieszenia

naprawy układów wydechowych

serwis klimatyzacji

wulkanizacja

modyfikacje off-road

Dzięki takiej ilości stanowisk nie będziecie musieli czekać na wizytę w warsztacie tak długo, jak do dentysty z NFZ. W Auto-Serve będzie teraz szybko i jeszcze lepiej niż dotychczas!!

 

Nowa siedziba Auto-Serve – powiedz znajomym

Na koniec mała prośba. Powiedz znajomym o naszym warsztacie i… pozostań z nami! My też nie lubimy zmian i trochę się ich obawiamy, ale przeprowadzka podyktowana jest chęcią sprostania oczekiwaniom klientów, Waszym oczekiwaniom! Chcemy stworzyć dogodne warunki nie tylko dla Waszych samochodów, ale także dla Was! Zapewniamy, że w nowej siedzibie Auto-Serve przygotujemy dla Was kilka miłych niespodzianek!!

Ciekawostki z przebiegu przeprowadzki do nowej siedziby znajdziecie na naszym Facebook’u