Cleaning System - Produkty, oferty, nowości

Artykuł

Usuwanie graffiti

2017-02-12

USUWANIE GRAFFITI:

 

Wykonujemy usługi usuwania graffiti z niezabezpieczonej wcześniej powierzchni lub zabezpieczonej powłoką antygraffiti.

Chemiczne usuwanie graffiti polega na pokryciu zabrudzonej powierzchni odpowiednim środkiem , a następnie gorąco-wodnym płukaniu najlepiej pod ciśnieniem. Czyszczenie graffiti jest pracą czasochłonną (zwłaszcza na powierzchniach porowatych), wymagającą zastosowania odpowiednich operacji mających na celu zlikwidowanie graffiti w sposób nie uszkadzający czyszczonej powierzchni.

PRODUKTY NA KTÓRYCH PRACUJEMY:   

Środki AGS do chemicznego usuwania graffiti charakteryzują się wydłużonym czasem działania, dzięki czemu możliwym jest zlikwidowanie graffiti w sposób nie "naruszający" podłoża na którym zostało wykonane. Ponadto, ich żelowa konsystencja pozwala na aplikację na pionowych powierzchniach bez ryzyka spłynięcia lub wcześniejszego odparowani

a. Żelowa postać zapewnia "związanie" rozpuszczonych farb i nie dopuszczenie 

do ich penetracji w głąb czyszczonej powierzchni, co zazwyczaj dzieje się w przypadku używania preparatów o konsestencji wodnistej.

CERTYFIKATY I EKOLOGIA

Wszystkie używane przez na produkty posiadają atesty PZH oraz pozytywną opinię Instytutu Ochrony Środowiska.
Ich użytkowanie jest bezpieczne przez profesjonalne firmy, a powstałe w procesie czyszczenia ścieki nie wymagają utylizacji, lecz mogą zostać odprowadzane bezpośrednio do kanalizacji.

Szukaj kooperanta

Pozycjonowanie

2017-02-12

Witam,szukam osoby,firmy która przyciągnie wiekszą ilośc klientów na terenie śląskim