DDD Robak - Produkty, oferty, nowości

Artykuł

Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, Odkomarzanie

4 miesięcy temu

Witam serdecznie!

Nasza Firma zajmuje się profesjonalnie zwalczaniem owadów latających, biegających oraz gryzoni.

Zwalczanie  prusaków polega na opryskiwaniu metoda kropelkową powierzchni  na których najczęściej są  widywane oraz wszystkie piony tak zwane punkty krytyczne. Oczywiście jest wiele metod na zwalczanie tych insektów jednak opryski wydaja się być najskuteczniejsze preparaty posiadają atesty PZH oraz utrzymanie właściwości biobujcze substancja czynna utrzymuje 2-3miesiace co nie jest bez znaczenia.

Zwalczanie pluskwy  domowej, jest bardzo uciążliwy pasożyt i trudny do usunięcia, preferujemy zwalczanie tego robaka w dwóch etapach pierwszy etap jest to dezynsekcja przy użyciu preparatu gazowego ma on na celu wybić wszystkie osobniki które znajdują się głęboko w meblach tapicerowanych. Gazowanie trwa 24h w tym czasie nie wolno przebywać w pomieszczeniu narażonym na skażenie.

Kolejny etap jest to oprysk podobnym preparatem jak w przypadku prusaków z tym ze uwzględniając przede wszystkim meble tapicerowane oprysk od spodu i z tyłu ma to na celu zabezpieczyć Państwa mieszkanie przed ewentualnymi powrotami Pluskwy. Trzeba wiedzieć iż nawroty są w 90% związane z domownikami to oznacza iż któryś z mieszkających przebywał na terenie na którym występuje pluskwa domową i z powrotem ją przyniósł w miejsce w którym była przeprowadzona dezynsekcja.

Odkomarzanie jest to dezynsekcja na zewnątrz przeprowadza ją się ją rano(9-11) lub po południu (16-20)wynika to z biologii tych owadów są one w tym czasie najbardziej aktywne. Metody są dwie jedna to oprysk naziemny przeprowadzany specjalistycznym sprzętem który nanosi preparat dostosowany do tego typu oprysków na rośliny (drzewka, krzewy ,wysokie trawy). Druga metoda jest to zamgławianie przestrzenne wykonuje go się na dużych obszarach ze względu na to iż para jest bardzo lekka i podatna na podmuchy wiatru co za tym idzie jest bardzo trudno przeprowadzić taka operacje na ściśle określonym terenie. Największą skuteczność w walce z niechcianymi mieszkańcami naszych ogrodów osiąga się w tedy gdy są one przeprowadzane na większej ilości podwórek oraz gdy przeprowadza się go co 4-6tygodni w zależności od potrzeb.

Oferujmy również deratyzacje.