Diant-Pol Polska Ogrodnictwo Produkcyjne Anna Kwiecień, Dariusz Kwiecień - Produkty, oferty, nowości

Artykuł

TERRA Podejmuje współpracę z Diant-Pol Polska

2013-05-01

Terra podejmuje współpracę z Diant-Pol Polska Ogrodnictwo Produkcyjne

Miło nam Państwa poinformować z dniem 24 styczenia 2013r

firma Diant-Pol Polska Ogrodnictwo Produkcyjne, została przedstawicielem oraz dystrybutorem produktów firmy Terra.

W skład tej autonomicznej firmy wchodzą następujące marki:

  • TERRA - Europejski producent kaskadowych Konstrukcji Kwietnikowych. Cechą wyróżniającą te produkty jest innowacyjny, chroniony prawem patentowym system pierścieni, z których zbudowana jest konstrukcja. To rozwiązanie sprawia, że materiał roślinny ma idealne warunki do rozwoju, dodatkowo dzięki piętrowości konstrukcja tworzy zwarty, kwiatowy efekt wizualny.

  • TERRAFORM - W portfelu produktowym znajduje się jedyna w Polsce tak duża kolekcja stylowych, dużych donic. Mnogość materiałów, kolorów i form, sprawi, że w kreatywny sposób odmienić można każdą przestrzeń. Dzięki nim, zarówno otwarte place miejskie, jak i wnętrza budynków zyskają nowoczesny styl i charakter. To bezcenne narzędzia, z którymi przełamać można monotonię oraz skutecznie podnieść rangę miejsca, w którym się znajdą.

  • ATECH - Francuski producent kwietników, skrzynek i mis kwiatowych z systemem podwójnego dna, będący europejskim liderem w tym segmencie rynku. Produkty te stanowią doskonałe narzędzia architektoniczne, podnoszą poziom wygody w tworzeniu miejskich dekoracji kwiatowych, to także znakomity sposób na poprawę wizerunku miasta.

  • BENITO - Hiszpańskie trwałe meble miejskie, certyfikowane place zabaw, bezpieczne siłownie outdoor fitness oraz nowoczesne boiska sportowe i skateparki. To również 100-letnia tradycja w zakresie projektowania i produkcji elementów małej architektury miejskiej. Nietuzinkowy wygląd, estetyka, światowy design oraz tysiące produktów - gwarantują zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

  • TERRAHYDROGEL - Hydrogel to odżywka doglebowa znacznie powiększająca pojemność wodną gleby. To również nowoczesne, ekologiczne, nietoksyczne dodatki doglebowe. Magazynują wodę i umożliwiają roślinom jej stopniowe pobieranie w odpowiedniej ilości i czasie. Produkty te są niezbędne w profesjonalnej gospodarce leśnej, szkółkarskiej oraz ogrodniczej. Przydatne również do zastosowań domowych.

  • TERRACHRISTMAS - To kolekcja świątecznych dekoracji, które umożliwiają sprawne i efektowne zagospodarowanie przestrzeni miejskich w okresie zimowym. Tworzą niecodzienny klimat, przywołują radosne wspomnienia, doskonale imitują naturalne świąteczne drzewka.

Miło nam będzie przedstawić Państwu pełną ofertę firmy Terra.

Więcej informacji na www.diantpol.com

Opiekun z ramienia Diant-Pol Polska dla produktów Terra

Dariusz Kwiecień - tel (+48-0) 502 35 59 64