Dslevents - Produkty, oferty, nowości

Nowości

Tramway Party Wrocław

2012-04-22

Na tę jedną noc MPK Wrocław powierzyło nam tramwaj. Od tej pory słowo jazda tramwajem nabrało nowego znaczenia. Poniżej film z imprezy w tramwaju - Tramway Party Wrocław 13.04.2012 prowadzonej przez Nasza-Impreza.

Rabat dla studenta

2012-02-12

Za okazaniem legitymacji studenckiej udzielamy 10% rabatu na wynajem sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego do akademika.

Przybliżamy technologie do Ciebie

2012-02-12

Postawiliśmy na nowe brzmienie z najwyższej półki. Nagłośnienie subwoofer systemu liniowego Alphard Hannibal w naszej ofercie. To bezkompromisowe rozwiązanie oferujące jakość zawodowej estrady, znane każdemu kto pracował przy realizacji eventów masowych. Atrakcyjne ceny wynajmu nagłośnienia sprawiają, że jesteśmy jedyną firmą na rynku oferującą sprzęt nagłośnieniowy tej rangi w zasięgu klientów indywidualnych, przybliżając tym samym technologie jutra do Ciebie.

Oprawa muzyczna i realizacja wideo - w pakiecie taniej

2012-02-12

Jeśli zlecisz nam oprawę muzyczną imprezy wraz z realizacją wideo tej imprezy otrzymasz 100 pln rabatu. Nie szukaj osobno DJa na impreze i osobno wideo filmowania. Kompleksowe rozwiązania Nasza-Impreza.pl pozwolą zaoszczędzić Twoje pieniądze i czas.

 

Jeszcze taniej! W tygodniu zapłacisz mniej. Promocja na zlecenia od poniedziałku do czwartku.

2011-10-03

Rabat w wysokości 50pln do wykorzystania na usługi dodatkowe lub obniżenie podstawowego kosztu imprezy! Jeśli 1. dodasz logo naszej imprezy na swoj profil nk lub fb 2. wyślesz na nasz nr sms'a z hasłem "impreza w tygodniu" wraz adresem www swojego nk lub fb, oddzwonimy do Ciebie i przyznamy Ci rabat.

Promocja - Sezon imprezowy w pełni

2011-10-03

Okazja! Teraz możesz zaszaleć. Udzielamy 10% rabatu na usługi dodatkowe. Promocją objęte są m. in. usługi: przejazd z gorącą laską na motorze, dojazd limuzyną na impreze, pokaz parodii tańca, fotograf na imprezie, występ live-act. Promocja trwa do końca wakacji. Nie zmarnuj okazji zabawy na najwyższych obrotach. Poczuj się jak VIP i zamów pełen pakiet usług dodatkowych TERAZ!

Klubowy półmetek studencki

2011-06-10

Publikujemy fragment ostatnio realizowanej przez nas imprezy w jednym z Wrocławskich pubów, który na ten jeden wieczór ożywiliśmy i zamieniliśmy w klub pełen energii.

Artykuł

Organizacja i obsługa imprez oraz wynajem nagłośnienia, oświetlenia i konsoli DJ

2012-10-01

Bez dźwięków świat nie byłby taki sam. Na szczęście dzisiejsza technika, która bezdyskusyjnie jest wielce rozwinięta, pozwala nam, by ktokolwiek z nas miał  nieugięty dostęp do dźwięków. Zawsze możemy  zakupić sobie płytę CD ulubionego muzyka i słuchać jej za pomocą odtwarzacza. Jednak to nie to samo co przedstawienie na żywo.

Oprawa muzyczna dba o to, byśmy mogli spokojnie bawić się na koncertach i cieszyć się piosenkami granymi live. Wspólne słuchanie muzyki w gronie fanów danego zespołu toodmienna atmosfera niż puszczanie CD w swoim pomieszczeniu.

Oprawa muzyczna  nie jest trywialnym wyzwaniem. Należy zadbać o bezpieczeństwo i dostęp do pomocy medycznej oraz o stosowne nagłośnienie. Żeby muzyka była dobrze odbierana w każdym punkcie nagłaśnianego obiektu, technik powinien dobrać prawidłowo parametry odsłuchu do konkretnego lokalu. Nie wystarczy jedynie postawienie systemu audio w dobrych miejscach. Należałoby odsłuchać jak fale dźwiękowe roznoszą się po pomieszczeniu i zequalizować głośność poszczególnych tonów. I właśnie od tego typu zadań jesteśmy! Powierz Obsługę imprezy profesjonalistom z firmy DSLevents.pl!

Kontakt:
dslevents.pl
729 117 319

Laur Oświaty dla Nasza-Impreza.pl

2012-02-12

Na rynku organizacji imprez dla placówek oświatowych znajdujemy się od 2003 roku. Nasza działalność została uhonorowana Laurem Oświaty wydanym w 2011 roku przez Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. Marcina Lutra przy ul. Wejherowskiej 28.

Inwestujemy w kapitał intelektualny

2011-10-03

Doszkalamy nasz zaspół. Nasi pracownicy ukończyli certyfikowane kursy obsługi imprez masowych. Teraz posiadamy wymagane uprawnienia by pracować także przy ogranizacji imprez powyżej 1000 uczestników. Dodatkowo przjęliśmy do naszego zespołu osoby po ukończonej realizacji dzwięku co zapewni najwyższą jakość dzwięku na naszych imprezach dzięki połączeniu najleszego sprzętu, wiedzy i doświadczenia.