Ełckie Centrum Złota i Diamentów - Produkty, oferty, nowości

Nowości

Kolczyki do ciała

2013-09-24

Jesteśmy po dostawie Pirsingu mamy około 3000 modeli kolczyków do ciała, tuneli rozpychaczy itp. Także posiadamy biżuterię srebrną w promocji do -70 %.

Artykuł

konkurencyjnośc

2013-09-24

Jesteśmy Firmą Jubilerską która od kilkunastu lat dynamicznie się rozwija. Posiadamy własne sklepy gdzie prowadzimy sprzedaż biżuterii złotej, srebrnej i zegarków oraz pełny zakres usług złotniczych, grawerowanie, skup złota i srebra. Posiadamy największy wybór i najlepsze ceny biżuterii złotej i srebnej w regionie. Jesteśmy bezpośrednim importerem biżuterii co pozwala nam byc bardzo konkurencyjnym. W naszych sklepach jest profesjonalna obsługa. U nas zawsze można zasięgnąc porady związanej z biżuterią, informujemy klientów jak należy dbac o biżuterię, pielęgnowac, przechowywac by jak najdłużej cieszyła zmysły swoim pięknem. Nasz zespół cały czas podnosi kwalifikacje zawodowe. Jesteśmy jedynymi dyplomowanymi Rzeczoznawcami Diamentów w Regionie, oraz posiadamy kwalifikacje do wyceny złotych monet. Nasza pracownia złotnicza jest cały czas modernizowana i rozbudowywana w najnowsze maszyny i narzędzia złotnicze. Specjalizujemy się w produkcji złotych obrączek i pierścionków zaręczynowych a także prowadzimy pełen zakres usług złotniczych jak: naprawa biżuterii, diamentowanie i grawerowanie. Stawiamy sobie kolejne cele i wyzwania, które w najbliższej przyszłości zostaną zrealizowane.

Szukaj kooperanta

Oferta współpracy

2013-09-24

Oferujemy Salonom Złotniczym, Pracownią Złotniczym usługi Wyceny i Oceny Biżuterii z Brylantami, a także skup złota i srebra.