Galeria Zdrowia i Witalności - Produkty, oferty, nowości

Nowości

PRAGNIEMY PAŃSTWU przedstawić nową ofertę naszej Galerii, którą opracował Krzysztof Popiołek.

7 miesięcy temu

Żyjemy w czasach, w których możliwości odkrywania własnych mocy,  poszerzenia świadomości, zbierania doświadczeń życiowych oraz rozwoju wewnętrznego, są niezbędne do poznania kim jesteś.

Czy jesteś czymś więcej niż tylko formą cielesną? Na to pytanie i szereg innych, zapewne znajdziesz odpowiedź korzystając z naszej oferty.

Spotykając się z osobami w różnych środowiskach i grupach społecznych często zadawano mi pytania, dotyczące ciała, umysłu i ducha, bioenergoterapii, energii życiowej, celu i sensu życia, relacji między ludzkich oraz wpływie energii na zdrowie. Wychodząc naprzeciw tym, którzy poszukują sposobu na uwolnienie się od różnych dolegliwości zdrowotnych, a także odpowiedzi na powyższe pytania oraz szereg innych dotyczących przedmiotowego zagadnienia, zapraszamy do udziału w organizowanych warsztatach i spotkaniach indywidualnych - adekwatnie do potrzeb. Postanowiliśmy podzielić się z wami wiedzą, zdobytym doświadczeniem, posiadanymi umiejętnościami.

W wielu firmach zastanawiacie się jak poprawić atmosferę pracy w zespole, która wpływa na realizację celów waszej działalności lub może szukacie  sposobu złagodzenia napięcia i stresu. Sprawdziliście metody z dziedziny psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi, a efekt końcowy nie satysfakcjonuje was i poszukujecie czegoś innego. Jeżeli uważasz, że w twojej firmie panują bardzo niezdrowe relacje międzyludzkie, jest zła atmosfera, ludzie robią sobie na złość, a część z nich rywalizuje ze sobą w bardzo nieprzyjemny sposób, skorzystaj z naszej propozycji. Oferujemy wam odmienne spojrzenie na funkcjonowanie człowieka w życiu i jego relacje z otoczeniem.

Instytucjom i osobom otwartym na niekonwencjonalne techniki procesu rozwoju osobistego i zespołów ludzkich, proponujemy nową formę warsztatów oraz spotkań indywidualnych z mistrzami bioenergoterapii o wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy pomogą właściwie „realizować siebie” i właściwie zarządzać swoją energią.

Wymaga to osobistego zaangażowania wszystkich uczestników warsztatów, a po warsztatach konieczna może być indywidualna kontynuacja pracy, aby utrzymać proces pożądanych zmian.

Celem warsztatów jest rozwój osobisty jego uczestników poprzez poznanie siebie w relacji z innymi na poziomie energii. Zrozumienie własnego funkcjonowania i innych oraz podjęcie działań zmierzających do porozumienia się i rozwiązania konfliktów interpersonalnych.

Gwarantujemy zachowanie pełnej dyskrecji .

Oferta ta skierowana jest również do osób, które chcą poznawać siebie, zmieniać się oraz uwalniać od napięć, stresu, lęków i innych dolegliwości zdrowotnych.

Możemy zorganizować wyjazd integracyjny z elementami relaksu i pracy nad sobą oraz mającymi wpływ na współpracę i komunikację w firmie lub poza firmą.

Formę warsztatów najlepiej  uzgodnić z autorem(trenerem) projektu, w celu doboru odpowiednich technik, adekwatnych do potrzeb.

Proponujemy ofertę długofalowych działań.

Posiadamy doświadczenia praktyczne w pracy z energiami oraz niezbędną wiedzę.

Trenerzy to osoby z bogatym doświadczeniem, mistrzowie-praktycy, legitymujący się świadectwami i certyfikatami.

Organizujemy warsztaty zamknięte, prowadzone w siedzibie naszej firmy, siedzibie klienta lub wybranym przez niego miejscu, zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami.