Promation.pl - Produkty, oferty, nowości

Nowości

Zmodernizowane stojaki informacyjne z serii P138

8 miesięcy temu

Modernizacji uległa podstawa która jest obecnie wykonana ze blachy stalowej 4 mm wycinanej laserowe. Zapewnia to należytą stabilność naszych stojaków oraz elegancki wygląd.

Stojak informacyjny P138d jest jednym z wielu który mamy w ofercie. Posiada miejsce na plakat A4 i ulotki A4. Mamy także stojaki na plakat A3 oraz ulotki A5 lub DL.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ekspozytorów promocyjnych, które pomogą Państwu w promocji towarów i usług.

 

Nowe Regały na katalogi

2013-08-19

Oferujemy nowy rodzaj regałów na foldery, katalogi i książki. Powstały na bazie klasycznego modelu P660, jednak półki ażyrowe zostały zastąpione blaszanymi z otworami. Dodatkowo został zastosowany grubszy profil dla zachowania odpowiedniej stabilności konstrukcji.

Dodatkowym atrybutem tego wyrobu jest możliwość jest rozkładania na czas transportu, dzięki temu pomimo dużych rozmiarów nie ma problemów z wysyłką stojaka do naszych odbiorców. Blacha perforowana posiada gustowny wzór w postaci prostokątnych otworków. Na półce można umieszczać praktycznie dowolny format ulotek i katalogów.

 

Artykuł

Stojaki na plakaty

2013-08-19

W ofercie naszej firmy dostępna jest całą seria stojaków na plakaty reklamowe. Klienci nasi samodzielne mogą dokonywać aranżacji tych stojaków. Mogą wybierac pomiędzy wielkością miejsca na plakat (ram plakatowych OWZ). Tak więc można wybrać od najmniejszych ram A4 do A0. Plakaty mogą być umieszczane jedostronnie lub dwustronnie w zależności od potrzeb zamawiających.

Dodatkowym wyposażeniem może być kuweta na katalogi reklamowe którą umieszcza się w dolnej części pod plakatem. Umożliwia swobodne czerpanie materiałów reklamowych.

Posiadamy stojak na plakat A1, A2, A0 i inne.

Stojak z perforacją na biżuterię

2013-06-14

Wprowadziliśmy najnowszy stojak z perforacją jednostronny do ekspozycji biużuterii i innych drobnych produktów. Kod tego produktu P154.

Cechą szczególna jest możliwość całkowitego rozkręcenia tego towaru do transportu.