"STASZYŃSKA" BRAMY Magdalena Staszyńska - Produkty, oferty, nowości

Nowości

OPTYMALNE DOPASOWANIE - nieszablonowe rozwiązania !

2016-09-08

Szeroki asortyment produktów umożliwia dostosowanie bram, nawet w najbardziej nietypowych obiektach przemysłowych o różnorodnym przeznaczeniu. Proponujemy nieszablonowe rozwiązania, uwzględniając indywidualne potrzeby Klientów, jak i wymagania techniczne budynku.

Nasz doradca techniczny pomoże dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie. W celu umówienia się na konsultację bądź pomiary zapraszamy do kontaktu. 

 

www.staszynska.pl ; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka. Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe.
 

Artykuł

Jaką bramę wybrać do myjni

2017-04-04

Jaką bramę wybrać do myjni ?

 

Jaką bramę wybrać do myjni ? 

Brama segmentowa to inwestycja na lata. Dlatego też, przed zakupem należy zwrócić szczególną uwagę na jej zastosowanie oraz charakter obiektu, w jakim dana brama będzie funkcjonować.

W zależności od warunków panujących w poszczególnych obiektach - należy zastosować optymalne rozwiązania, w celu zapewnienia bezawaryjnej, płynnej oraz bezpiecznej pracy bramy. 

Nietypowe obiekty, jak np. myjnie samochodowe - to bez wątpienia miejsca, w których panuje specyficzne środowisko. Bramy segmentowe zamontowane w w/w obiektach, wystawione są na stałe działanie czynników zewnętrznych m.in.:

  • podwyższona wilgotność powietrza
  • działanie wszelkich środków czystości
  • bezpośredni kontakt z bieżącą wodą
  • inne substancje chemiczne, wykorzystywane w myjniach

Brama segmentowa w wersji INOX

W tym przypadku, kluczowym elementem jest dobór odpowiedniego doposażenia w wersji INOX. Wyposażenie dodatkowe, wykonane jest z wysokojakościowej stali nierdzewnej, odpornej na wspomniane czynniki zewnętrzne. Właściwości antykorozyjne elementów  sprawiają, iż brama stanowi optymalny wybór dla myjni samochodowych

Biorąc po uwagę szczególne środowisko pracy panujące w myjniach samochodowych, jak i możliwość np.:  zwiększonej ilość cykli  ( otwarcie – zamknięcie ) -  niezbędnym jest regularne wykonywanie okresowych przeglądów technicznych bramy, w celu monitorowania stanu jej działania. Przestrzeganie zaleceń Producenta, jak i wykonywanie przeglądów w odpowiednich terminach, pozwalają na wydłużenie okresu eksploatacji a także zapewnienie bezawaryjnej i bezpiecznej pracy bramy.

Przegląd techniczny bram

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, jednocześnie zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym Doradcą Technicznym.

 

Drzwi serwisowe - przejściowe w bramach

2016-09-08

 

DRZWI SERWISOWE - PRZEJŚCIOWE

Furtki w bramach zapewniają sprawną komunikację, bez konieczności otwierania całego płaszcza bramy. 
Furtki dostępne w nietypowych wymiarach na indywidualne zamówienie.

Oferujemy drzwi w opcjach:
- niskoprogowe
- bezprogowe
- prawe
- lewe
- i inne na zapytanie;

Standardowe drzwi serwisowe wyposażone są w samozamykacz, zamek zapadkowy z wkładką patentową oraz okucia aluminiowe. W przypadku bramy otwieranej elektrycznie fustka doposażona jest o mikrowyłącznik, który w przypadku niedomkniętej furtki, uniemożliwia otwarcie bramy. Instnieje możliwość doposażena drzwi o dodatkowe opcje na zapytanie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie www.staszynska.pl oraz za posrednictwem portali społecznościowych.

www.staszynska.pl ; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka. Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe.

Panoramiczne bramy aluminiowe

2016-09-08

ALUMINIOWE BRAMY PRZESZKLONE

Panoramiczne bramy aluminiowe to nowoczesne wzornictwo oraz unikalny wygląd. Przeszklenia są idealnym rozwiązaniem przy obiektach wymagających naturalnego oświetlenia wnętrz, jak i możliwości obserwowania przestrzeni zewnętrznej. Dodatkowym atutem jest zapewnienie zwiększonej oszczędności energii.

Oferujemy szeroku wybór kompozycji oraz typów przeszkleń m. in.: przezroczyste, mleczne, satynowe, przydymione, szare, brązowe, lustro weneckie, mat, połysk, jak i inne na zapytanie. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą,

www.staszynska.pl ; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka. Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe

Prowadzenia bram segmentowych - sposób montażu przy trudnych obiektach

2016-09-08

Dobór odpowiedniego systemu prowadzeń, umożliwia w 100% na wykorzystanie przestrzeni, jednocześnie ułatwiając ruch wewnątrz pomieszczeń / hal. 

Dysponujemy wszelkimi rozwiązaniami do zamontowania bram, nawet w najbardziej nietypowych obiektach. Poniżej przedstawiamy również poszczególne systemy prowadzeń bram :
- Prowadzenie standardowe
- Prowadzenie niskie
- Prowadzenie niskie uwzględniające pochylenie dachu
- Prowadzenie normalne uwzględniające pochylenie dachu
- Prowadzenie pionowe
- Prowadzenie pionowe z obniżonym wałem
- Prowadzenie wysokie
- Prowadzenie wysokie uwzględniające pochylenie dachu

W celu umówienia się na spotkanie z Doradcą Technicznym, zapraszamy do kontaktu.

www.staszynska.pl ; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka. Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe. Odbojnice Przemysłowe

Minimum 6 powodów, dla których warto posiadać Nasze Bramy !

2016-07-28

Minimum 6 powodów, dla których warto posiadać Nasze Bramy :

1. Oszczędność miejsca - oznacza, iż mogą Państwo zatrzymać samochód bezpośrednio przed bramą, po czym otworzyć bramę i wjechać do garażu. Dzięki otwieraniu się bramy do góry pod sufit oszczędzają Państwo miejsce przed, jak i wewnątrz garażu.

2. Bezpieczeństwo - stosowane tzw. panele bezpieczne, które tworzą system ochronny przeciw przytrzaśnięciem palców w trakcie otwierania bądź zamykania bramy. Ponad to, dzięki doskonałemu wyważeniu ciężaru blatów bramy przez sprężyny, w obsłudze ręcznej bramy otwierają się lekko, sprawnie i bezpiecznie.

3. Docieplenie - dzięki panelom o grubości 4 cm. wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemem uszczelnień uzyskujemy doskonałą izolację cieplną.

4. Komfort użytkowania - odpowiednio dobrane oraz wyważone sprężyny powodują, iż mogą Państwo wygodnie, lekko i bez większego wysiłku otworzyć lub zamknąć bramę. Dodatkowo otwieranie bramy za pomocą pilota gwarantuje wygodną obsługę bramy w każdych warunkach. Natomiast dla wymagających Klientów polecamy drzwi przejściowe w skrzydle, które pozwalają na dostanie się do garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

5. Pełna personalizacja - oznacza, iż to Państwo decydują o charakterze bramy. Bogata kolorystyka, atrakcyjne okleiny drewnopodobne, rodzaje struktur, tłoczeń oraz przeszkleń pozwalają na nadanie indywidualnego wyglądu bramy. Jeżeli są Państwo niezdecydowani, służymy pomocą w postaci wizyty na budowie w celu prezentacji próbek paneli, jak i doboru odpowiednich cech. Pragniemy również przypomnieć, że wykonujemy bramy pod dowolny wymiar wg. Państwa zamówienia, bądź są dopasowywane do istniejącego otworu/konstrukcji.

6. Termin realizacji - naszym priorytetem jest Klient. Dlatego też oferujemy sprawną oraz kompleksową obsługę począwszy od szybkiej wyceny, czytelnej oferty, rozmów, pomiarów, jak i dostawy z montażem. Ponad to, oferujemy okresowe przeglądy gwarancyjne oraz po gwarancyjną opiekę nad Klientem.

Zapraszamy do kontaktu.

www.staszynska.pl; biuro@staszynska.pl
Tel.: 74/ 660-63-19 ; Tel. Kom.: 535-928-334 ; 793-796-209
Pomiary. Doradztwo. Transport. Montaż. Serwis. Przegląd. Automatyka.
Bramy Segmentowe. Bramy Szybkobieżne. Systemy przeładunkowe. Odbojnice Przemysłowe