Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz - Produkty, oferty, nowości

Artykuł

Uzdrawianie

6 miesięcy temu

Pomogłem wielu, może czas pomóc ludzkim duchom będącym w potrzebie.

Mam ogień w rękach, to naturalny przejaw części Pana Stworzyciela. Siła, która oczyszcza, regeneruje i uzdrawia oraz wzmacnia. Uzdrawiam wszelkie objawy, bo docieram do przyczyny i ukazuje z jakiej choroba powstaje winy. Usłyszy duch ludzki, dlaczego, jak to będzie w kuracji potrzebne jemu.

Chorym trzeba wytłumaczyć, dlaczego dzieje się z nimi tak wiele złego. Poprzez zrozumienie przyczyny i przyznanie się do winy przed sobą duchem następuje otwarcie na uzdrowienie przez przyjęcie duchowego promienia, uzdrawia i życie na lepsze odmienia jak jest u pacjenta wola poprawy i chcenie uzdrowienia.

Na drodze uzdrowienia Miłość duchowa na ciebie czeka, jak poczujesz i zrozumiesz. Dalsza droga przez życie na Ziemi dobra cię czeka jak się poprawisz. Więc bez czekania dłużej, a proś Pana Stworzyciela o pomoc w wysyłanych uczuciach w słowach swoich własnych, inaczej wrota do zdrowia swojego zamknięta jak dotąd będą. Czeka ciebie ponowna klęska, sprawdź na sobie duchu, jeżeli jeszcze mało masz wiary.

Jeżeli szukasz dobrowolnie pomocy to możesz poprosić i otrzymasz pomoc, lecz tylko wtedy, gdy uwierzysz, że lepiej z tobą może być tu na Ziemi. Jeżeli czujesz, że od kogoś innego otrzymasz pomoc szukaj, sprawdzaj i doświadczaj, na koniec poproś o ratunek, ale może być już za późno. Chociaż dla Miłości Pana zawsze jest odpowiedni czas, brakuje go jednak dla pozbawionych szczęścia ludzi z własnego wyboru. Wysyłaj uczucia w słowach z siebie ducha i wykorzystaj dobrze ziemski czas, każdy na tej Ziemi chce być szczęśliwy, ale jest zbyt leniwy, aby przez pracę nad sobą duchem to osiągnąć.

Gdy duch otrzymuje to ciało zdrowieje, nabiera życia i harmonia powstaje, uśmiech na twarzy się pojawia, a cierpienie znika.

Jeżeli tego pragniesz, to mogę pomóc inaczej nie

Brak jest chorób nieuleczalnych, brakuje wiary i przekonania, że Pan Stworzyciel na tej Ziemi wszystkim zarządza, a tego chory mało chce zauważać.