Opinie Diant-Pol Polska Ogrodnictwo Produkcyjne Anna Kwiecień, Dariusz Kwiecień

, 10 kwietnia 2018

Profesjonalny producent i dostawca roślin rabatowych, balkonowych. Dostarczane rośliny zawsze były zdrowe, rozrośnięte, wyrównane wzrostem w danej partii, były dobrej jakości. Dostawy były zawsze realizowane profesjonalnymi samochodami do przewozu roślin które jak zresztą są w posiadaniu firmy. Właściciele zarówno Pani Anna jak i Pan Darek zawsze służą pomocą przy doborze materiału do obsadzeń terenów miejskich. Posiadają w ofercie wzasadzie wszystkie odmiany i gatunki roślin które wykorzystuję do obsadzeń rabat, gazonów, ampli. Właściciele podchodzą z sercem do roślin i swojej pracy, a profesjonalizmem, solidnością i rzetelnością do klienta. Dlatego zdecydowanie polecam firmę DIANT-POL POLSKA jako rzetelnego i solidnego partnera.

Ewa Karnowska-Danch

, więcej niż 6 miesięcy temu

DiantPol to to jeden z lepszych dostawców świeżych kwiatów do mojej kwiaciarni. Charakteryzuje je doskonała jakość i świeżość. Najlepszą rekomendacją jest to, że duże zainteresowanie wśród klientów i ciągle o nich się pytają. Ogólnie jestem z takiego kontrahenta bardzo zadowolona.

Marta Rzetecka

, więcej niż 6 miesięcy temu

Zajmuję się florystyką od lat i wiele już widziałam i obiektywnie mogę ocenić, że kwiaty dostarczane od Diant – pol są znakomite pod kątem zdrowotnym . widać, że znają się na oprawie i pielęgnacji roślin i dla tego nie ma ryzyka u nich zaopatrując się w nowy towar.

Ewelina Jarzębowska

, więcej niż 6 miesięcy temu

Nie narzekam na współpracę z tą firmą w zakresie dostaw roślin rabatowych. Dostarczone one są na czas. Odpowiednio zabezpieczone i co najważnijesze są one dobrej jakości i chętnie kupowane. Nawet sama wzięłam kilka sztuk na własną działkę, bo są śliczne i przyciągają oko. Polecam!

Irena Modrzejewska

, więcej niż 6 miesięcy temu

Zajmuję się aranżacją ogrodówi w związku z tym często współpracuję z firmą Diant-pol, która dostarcza bardzo ładne rośliny w sposób profesjonalny, czyli bardzo dobrze zapakowany. Ogólnie polecam!

Weronika Zając

, więcej niż 6 miesięcy temu

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą, bo mają w swoim asortymencie rewelacyje produkty, które doskonale się sprzedają w mojej kwiaciarni. Relaizacja zamówień, sposób dostawy bardzo mnie satysfakcjonuje. Rzetelna firma.

Dagmara Majkowska

, więcej niż 6 miesięcy temu

Zaopatruję mojhą kwiaciarnię w kwiaty od kilku producentów, a firma Diant Pol ma moim zdaniem najlepszy wybór, który bardzo satysfakjcjonuje nie tylko mnie, ale przede wszystkim moich klientów. Na moment obecny kwiaty od nich są najbardziej pożądane.

Olga Sobczak

, więcej niż 6 miesięcy temu

Z tą firmą współpracuję od niedawna, ale z jakości dostarczanych roślin jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, że są dobrze zapakowane i maja duży zbyt, a klientą się akurat te produkty podobają. Polecam!

Michalina Lenart

, więcej niż 6 miesięcy temu

Nie mogę się nachwalić firmy Diant _ pol od której biorę kwiaty. Ostatnia partia chryzantem podczas swięta zmarłych rozeszły się jak świeże bułeczki. Znają się świetnie na produkcji kwiatów.

Marzena Olejnik

, więcej niż 6 miesięcy temu

Bardzo jestem zadowolona z wysokich usług tej firmy. Współpraca bardzo dobra i jaknajbardziej owocna dla obu stron. Mają świetne kwiaty, które dobrze się sprzedają w mojej kwiaciarni. Bardzo dobra firma!

  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 7