Opinie Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróscielewska (Ziębaczewska)

, więcej niż 6 miesięcy temu

Jeśli ktoś potrafi walczyć o odpowiednie alimenty i podział majątku to tylko p. Magdalena Chróścielewska. Zawiodłam się na wcześniejszym adwokacie, więc zmieniłam kancelarię i już nie żałuje!

, więcej niż 6 miesięcy temu

Bardzo dobra kancelaria, świetni prawnicy. Pani Mecenas Ch. to profesjonalistka o świetnych kwalifikacjach. Twardo stąpa po ziemi, co jest wielkim atutem w jej pracy. Ma bardzo nowoczesne, europejskie spojrzenie na świat. Dzięki niej udało mi się bardzo dużo osiągnąć w moim życiu prywatnym. Dziękuję. Kasia

, więcej niż 6 miesięcy temu

Najlepsza kancelaria w sprawach rozwodowych w Łodzi. Wygrali moja sprawę rozwodową z winy męża. Mimo, że zostawił mnie kilkanaście lat temu. Męża dosięgła sprawiedliwość. Warci każdych pieniędzy. Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję:) Gosia N

, więcej niż 6 miesięcy temu

Naprawde dobra kancelaria od spraw rozwodowych z lodzi. Wygrali duze alimenty na dzieci i do tego na mnie, kontakty niewielkie dla ojca, ograniczenie wladzy ojcu i do tego z winy meza. Dzieki temu, ze mowili co musze przygotowac. Dobrze mnie przygotowali i przepytali w sadzie. Bardzo aktywni w pismach i w sadzie. Nie nakrecali na sprawe. Do tego w kancelarii pracuje najlepszy zespol prawnikow jakich poznalam, co powoduje, ze usluga i obsluga jest na najwyzszym poziomie. Nie oszczedzajcie na adwokatach, bo pozniej maz bedzie smial sie z Was, a nie Wy z niego.

, więcej niż 6 miesięcy temu

Świetnie opisany temat kontaktu rodzica z dzieckiem, zachęca do współpracy z adwokat Magdaleną C. Bardzo dobrze prowadzony blog na stronie www

, więcej niż 6 miesięcy temu

Pani Adwokat Magdalena C. posiada bardzo dobre referencje, myślę, że warto by było skorzystać z jej usług. Jej specjalizacją jest prawo rodzinne i opiekuńcze oraz prawo spadkowe, również prawo i postępowanie podatkowe.

, więcej niż 6 miesięcy temu

Ostatnio musiałam skorzystać z pomocy prawnika i długo myślałam nad wyborem odpowiedniego, bo sytuacja była nieciekawa. Polecono mi właśnie Mecenas Magdalenę C. Okazuje się, że dokonałam najlepszego wyboru, p. Magda nie boi się trudnych wyzwań, odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Najbardziej jednak ujmuje indywidualnym podejściem.

, więcej niż 6 miesięcy temu

Polecam. Duża wiedza, zaangażowanie, świetne, profesjonalne metody pracy. Magdalena C. jest zawsze dostępna dla swoich klientów, słucha i wyjaśnia każdą wątpliwość oraz podejmowane kroki. Do tego cennik, jak na takie usługi prawnicze, jest niezwykle niski.

, więcej niż 6 miesięcy temu

Magdalena C. to adwokat z ludzkim podejściem, który konkretnie, ale z wyczuciem podchodzi do każdej sprawa. Wszystko omawia i tłumaczy. Do tego nie jest to kancelaria zabójczo droga.

, więcej niż 6 miesięcy temu

Pani Magdalena C. jest osobą empatyczną, staranną i profesjonalną. Zawsze przygotowana na każdą ewentualność i walczy do końca o dobro klienta. Potrafi wygrać nawet najtrudniejsze sprawy. Obeznana w temacie prawa spadkowego oraz rodzinnego. Polecam