Opinie Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróscielewska (Ziębaczewska)

Rakowa Rak

, 22 marca 2019

Prawniczka z powołania. Dostałam wniosek o eksmisję, mimo że pieniądze zawsze przelewałam na czas i nie było ze mną żadnych problemów. Poradziłam się pani adwokat co zrobić. Wypełniłam jej wskazówki i byłam gotowa pójść do sądu, ale sprawa się wyjaśniła. Dziękuję za pomoc i indywidualne podejście do sprawy.

Natalia Rak

, 20 marca 2019

To zdolna adwokatka, świetnie radząca sobie z trudnymi sprawami. Ja akurat chciałam odzyskać godność, którą odebrała mi była znajoma przy wielu naszych wspólnych znajomych. Na początku nie chciałam się sądzić, ale potem.. Postanowiłam się nie dać i nie żałuję, a tej Pani bardzo dziękuję za pomoc. Jestem zadowolona z pomocy.

, więcej niż dwa lata temu

Gdyby nie pomoc kancelarii p. mecenas Magdaleny C. i pracujących tam prawników pewnie nie wiedziałabym nawet, że mogę i powinnam zawalczyć o dziecko, które pierwotnie sąd przyznał mojemu eks męzowi. Bardzo dziękuję za tak skuteczną i rzetelną pomoc.

, więcej niż dwa lata temu

Miałam problem z nakazem zapłaty u pewnego klienta. Nie mogąc sobie już samej dać rady, zwróciłam się do p. mecenas Magdaleny C. o pomoc. Wraz z zespołem adwokatów, którzy pracują pod jej kierunkiem, udało się temat wyjaśnić i rozwiązać. Trzeba przyznać, że renomę kancelarii potwierdza praktyka. Dziękuję.

, więcej niż dwa lata temu

Pani Magdalena to nie tylko doskonały prawnik, ale także człowiek o dobrym sercu. Jeszcze raz dziękuję za pomoc przy unieważnieniu małżeństwa, gdyby nie Pani, to do końca życia żyłabym w kłamstwie. Pozdrawiam, Anna G.

, więcej niż dwa lata temu

Pani Magdalena C. pomogła mi rozwiązać od strony prawnej sprawę zachowku. Nie miałam pojęcia jak zabrać się do tego tematu, więc uznałam, że zwrócę się o wsparcie do jakiegoś adwokata. W Łodzi najczęściej podawano mi to nazwisko i muszę przyznać, że trafiłam na prawdziwą specjalistkę od prawa spadkowego, a jednocześnie na bardzo sympatyczną osobę.

, więcej niż dwa lata temu

Nie mogłam dogadać się z koleżanką, z którą do niedawna jeszcze prowadziłam firmę, w kwestii zniesienia współwłasności samochodu firmowego. Ja nim więcej jeździłam i dbałam o niego. Koleżanka była innego zdania. Niestety musiałyśmy to rozstrzygnąć na sali sądowej. Zdecydowałam się na p. Magdalenę C., bo wiedziałam, że ma bardzo dobrą renomę w Łodzi, co zresztą potwierdziła w sądzie. Sprawa skończyła się pozytywnie dla mnie.

Beata Zyźniak

, więcej niż dwa lata temu

Przez moją słabą znajomość podatków od nieruchomości wpadłam w niewielkie kłopoty. Jednak gdyby nie wiedza i umiejętności Pani Mecenas nie poradziła bym sobie z tym sama. To zdolna kobieta.

, więcej niż dwa lata temu

Miałem problem z najemcą jednego z moich lokali - mimo zawartej umowy nie wywiązywał się z niej (nie płacił, nie dbał o wynajmowane mienie etc.). Nie wiedziałem w jaki sposób samemu poradzić sobie z tym problemem. Gdyby nie pomoc Pani Magdaleny Chróścielewskiej pewnie nadal bym się męczył z tym najemcą. Na szczęście - zgodnie z literą prawa - udało się w miarę polubownie załatwić temat. Wiedza Pani mecenas, jak i sposób podejścia do klienta - jest na bardzo wysokim poziomie.

, więcej niż dwa lata temu

Uważaj zanim wynajmiesz komuś mieszkanie. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Ja trafiłem źle i musiałem skorzystać z usług prawnika, aby odzyskać swoje. Na szczęście znalazłem Kancelarię Mecenas C., która pomogła mi wszystko odzyskać. Z nawiązką :)