Opinie Prime System Sp. z o.o.

Prędkość odpowiedzi

, więcej niż 6 miesięcy temu

Nigdy nie spotkałam się z tak szybkim czasem odpowiedzi na zapytanie i tak kompetentną odpowiedzią. Polecam Serdecznie.
#szybkość odpowiedzi#Xerox#Tonery

Super obsługa

, więcej niż 6 miesięcy temu

Trafiłem tutaj z infolinii Xerox-a. Jest to pierwsza firma na którą trafiłem ( a dzwoniłem do kilku ) która mnie nie olała. Kupiłem to co mi doradzili i jestem zadowolony - SUPER !
#Xerox#Prime System#Super obsługa

Tonery Xerox

, więcej niż 6 miesięcy temu

Kupuję tonery w Prime System od około roku. Powiem tyle super miła obsługa, szybka realizacja, tonery w dobrych cenach zawsze dowiezione na czas, i zawsze z jakimś słodkim upominkiem ! POLECAM !
#Tonery Xerox

Phaser 7800

, więcej niż 6 miesięcy temu

Prowadzę od 20 lat punkt małej poligrafii. Szukałem urządzenia na którym mógłbym drukować wizytówki. Trafiłem do Prime System przez zupełny przypadek, i zostałem namówiony na drukarkę Phaser 7800. Powiem tak w trójmieście opinia o Xeroksie jest taka że to chłam do którego nie ma serwisu, części, a w ogóle maszyny są bardzo drogie w utrzymaniu i się psują.... Po pół roku używania mogę powiedzieć jedno - są to jedne wielkie brednie wciskane przez konkurencję. Panowie w Prime System bardzo sympatyczni i wiedzą o czym mówią, drukarka bezkonkurencyjna, a do tego wydruk bardzo tani. Polecam wszystkim którym zależy na super jakości bez wydawania 50 czy 100 tyś na początek.
#Xerox Phaser 7800

Xerox 3550

, więcej niż 6 miesięcy temu

Potrzebowałem urządzenie do biura, chciałem kupić HP, Panowie z Prime System przekonali mnie do Xeroxa i "wcisnęli" model 3550. Byłem sceptyczny ale dzisiaj widzę że dokonałem najlepszego wyboru jakiego tylko mogłem sobie wymarzyć... Urządzenie pracuje już prawie rok i jeszcze się nie zdarzyło żeby miało jakąś usterkę czy zacięcie papieru. Dodatkowo toner starcza na 11 tyś stron. Jestem bardzo zadowolony i już do HP nie wrócę.
#Tonery urządzenia wilofunkcyjne

Duże urządzenie

, więcej niż 6 miesięcy temu

Kupiłem w Prime System urządzenie Xerox 7525, zastanawiałem się pomiędzy nim a BizHubem Koniki, wybór bezapelacyjnie dobry ! Rzetelna obsługa, atrakcyjne ceny, bardzo dobre urządzenia ! POLECAM !
#Xerox#drukarki gdynia

drukarki xerox

, więcej niż 6 miesięcy temu

Super sprzedawca. Profesjonalna dostawa sprzętu. Wszystkie zamówienia realizowane są w terminie
#xerox

Xerox

, więcej niż 6 miesięcy temu

Kupiłem ostatnio urządzenie wielofunkcyjne A3 w firmie Prime System z Gdyni. Jest to pierwsza firma w której otrzymałem rzetelną informację, i nikt na siłę nie chciał mi nic wcisnąć. Chciałem kupić zupełnie inne urządzenie, ale po rozmowie zostałem przekonany że do moich potrzeb warto wydać troszkę więcej. I teraz mam urządzenie które jest niesmaowicie funkcjonalne i przyjazne, a jednocześnie posiada bardzo tanią eksploatację. w ciągu 3 miesięcy zaoszczędziłem tyle ile mniej bym wydał na urządzenie jakie chciałem kupić - z tą różnicą że na tonery bym później wydał 3x więcej. GORĄCO POLECAM !
#Xerox Drukarka Gdynia