Lekarze specjaliści i gabinety - Dębica z godziny otwarcia, opinie, strona www

Uzyskaj inforomacjeo najlepsyzch firmach w kategorii Lekarze specjaliści i gabinety w Dębica. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i wiele więcej.
Wyniki: 1 - 4 z 4

Wyniki z Lekarze specjaliści i gabinety w Dębica

Zamknięte

Piłsudskiego 10, 39-200 Dębica

14 677 70 36
Doktor nauk medycznych. Specjalista chirurgii dziecięcej. Certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii. Od ponad 20 lat pracuje na oddziałach chirurgii dziecięcej, obecnie pełnię funkcję zastępcy kierownika Oddziału Chirurgii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego im Św. Łukasza w Tarnowie, Posiadam aktualne Certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii upoważniające do badań usg dorosłych zakresie ogólnym oraz do badań usg u dzieci Wykonuje profersjonalne badania usg w szerokim zakresie u dorosłych i dzieci w każdym wieku od ponad 20 lat oraz konsultacje i drobne zabiegi pacjentów z zakresu chirurgii dziecięcej.
Otwarte

Słowackiego 8, 39-200 Dębica

14 670 35 50
Gabinet stomatologiczny - Mariusz Pogorzelski, Dębica, szeroki zakres usług stomatologicznych.
Otwarte

Ul. Kolejowa 19, 39-200 Dębica

14 670 26 57
Gabinet stomatologiczny, Przychodnie podstawowa opieka zdrowotna, spółki, Placówek medycznych, Stomatologia ogólna, Pediatria, Przychodnia specjalistyczna, szczepienia, Medycyna rodzinna, badania analityczne, punkt pobrań
Otwarte

SPACEROWA 8, 39-200 Dębica

14 677 89 58
Medycyna i zdrowie, INTERNIŚCI, Internista, Przychodnie specjalistyczne, Lekarze interniści, Lekarze specjaliści i gabinety, Lekarze internisci, Lekarze chorób wewnętrznych, Medycyna zdrowie, Lekarze specjaliści gabinety, LEKARZE

Lokalne Opinie B2B

Krystyna , 09 czerwca 2026
Bardzo nieuprzejma osoba, zero kultury osobistej. Wysyła do lekarza rodzinnego aby przepisał dziecku leki , które ona sama zapisała . a niestety nie dając żadnego zaświadczenia , na podstawie którego lekarz rodzinny miałby ten lek przepisać , dziecko cierpi i czeka do następnej wizyty bo królowa nie jest od wystawiania recept . Podłość ludzka nie zna granic.