Już się nie boję! - program profilaktyki dla przedszkolaków

24 sierpnia 2010
Opublikowane przez Dental Pearl

Jest to program skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki niemu, dzieci w interesujący i bezstresowy sposób dowiedzą się jak prawidłowo dbać o zęby oraz że dentysty nie należy się bać.

Program składa się z:

- zabaw z dziećmi

- zaznajomienie się z gabinetem

- przegląd ząbków

- instruktarz mycia zębów

- dyplom i prezencik dla dziecka

Więcej postów do odkrycia