Med-Wet. Gabinet Weterynaryjny. Kudła Z., Lek. Wet., Bielsko-Biała

9 Opinie
Med-Wet. Gabinet Weterynaryjny. Kudła Z., Lek. Wet.
Adres:
UL. PIASTOWSKA 18, 43-300 Bielsko-Biała

Edytuj informacje wyświetlane w tym polu.

Godziny otwarcia

Zamknięte, Otwiera za 8 godzin

Otwiera za 8 godzin
piątek
09:00 - 20:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
10:00 - 16:00
poniedziałek
09:00 - 20:00
wtorek
09:00 - 20:00
środa
09:00 - 20:00
czwartek
09:00 - 20:00
zaktualizowany 22.06.2026

Godziny otwarcia

Zamknięte, Otwiera za 8 godzin

Otwiera za 8 godzin
piątek
09:00 - 20:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
10:00 - 16:00
poniedziałek
09:00 - 20:00
wtorek
09:00 - 20:00
środa
09:00 - 20:00
czwartek
09:00 - 20:00

Opinie

WikiQQ, opublikowano ponad 3 lata temu

Najlepszy weterynarz! Chodzimy od lat z wszystkimi zwierzakami. Zawsze konkretna odpowiedź, przedstawienie kilku wariantów i doradzenie tego najlepszego. Polecam z całego serca.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
Marta321
więcej niż 6 miesięcy temu

Zacznę od tego że pojechałam na wizytę z moim 16 letnim małym pieskiem pierwszy raz w to miejsce. Wcześniej chodziłam gdzie indziej i to był błąd że szukalam czegoś bliżej,załuję że się tam udalam. Pies drapał się po jednym uchu przypuszczalnie miał zapalenie bo wcześniej też mu się to zdarzało,ale to powinien stwierdzić lekarz czego oczywiście nie stwierdzil. Bo pani była mało zainteresowana tym co dzieje się z uchem,od początku czułam się jak intuz, była nie miła przypuszczalnie dlatego że nie jestem ich klientem. Na każde moje pyt. Nawet najprostsze odpowiadala Że nie wie jak pies był prowadzony. I tak w kółko.Dodam że nawet nie wyczyściła psu uszów,gdyż mam porównanie, tylko pojezdzila wacikiem po wierzchu ucha zakropila,dostałam te krople do domu a za wizytę zapłaciłam jak za zboże. Porażka. Dodam że psa nie leczę na nic i nie dostaje żadnych leków,więc chyba nie ma problemu ze to co przepisze skoliduje z innymi lekami. Nie polecam pierwszy raz spotkałam się z taka postawą.


Pojechałam po śmierć dla mojego buldoga.

Rozpacz, opublikowano ponad 6 lata temu

Początek dał nadzieję i odparł lęk ale mój piesek który by żył skończył tragicznie uważam, że przez rażące zaniedbanie. Pisze by przestrzec innych. Pan doktor na pytanie Pani doktor co robimy w zasadzie chyba do mnie po oględzinach psa i zrobieniu mu filmu jak źle oddycha od razu stwierdził, że wszystko. Sprawa małego noska i podniebienia przerośniętego. Pies miał problemy z oddychaniem bo szybko się męczył. Mówiłam, że jest zestresowany podróżą. Od razu uśpiony. Coś bąkałam, ze mąż się o niego boi. Tak naprawde miałam zamiar poprosić o diagnozę i wycenę bo mąż powiedział, żebym uważała bon jak wyczują kasę to się będę decydować. Znał mnie. Ja tez sobie zarezerwowałam na to cztery dni gdybym się decydowała. Jakoś. Chęć usprawnienia psa przewyzszyła rozsądek. Na pytanie padła kwota od 2000 do 3000 zł. Pies uśpiony. Cos dali mi do podpisu już nie patrzyłam bo też stres. Powiedziałam,że mam rezerwacje 10 min drogi od zakladu i moge byc dluzej niz jeden dzien tyle ile moj piesek b.potrzebowal. Stwierdzili ze tylko jedna noc. To ja myslalam, że to są fachowcy i wiedza co robią. Poleceninprzez mojevo weta. Teraz już nie będzie ich polecał po tym wszystkim co mnie spotkało. Po operacji pies był moim zdaniem w swietnej formie i miałam go zabrac do domu. Miałam obserwować i dzwonic jakby bylo nie ok. Noc była koszmarna. Caly czas czuwałam i pilnowałam oddechu pieska. Nic sie nie działo prócz tego że osłabił się rano oczy mu tak dziwnie sie przewróciły i zupelnie był słaby. Dałam mu po łyżeczce wody co jakoś czas i pojechałam na kontrole. Psa musiałam nieść. Pani mi pomogła zabrac z samochodu torbe ja psa. Postawiłam go na nogi w gabinecie. Pan doktor mial umowionych juz inych pacjentów. Pano doktor stwierdziła że oddycha świetnie. Ale mówię że jest bez sił. Że ba łam się że odejdzie. Nie nie jest b. dobtrzem dała mu trochę pić. Nic nie miałam mu już podawać i jechac z nim do domu. To 1.50 min drogi. Osłchała sece szybko . Pan doktor wpadł pytał jak tam .Ona ze trochę furkocze pan że wczorajj też furkotał. No i zostawili nas z praktykantką która dała ostatni zastrzyk. Dawała bo P.doktor i p sie spieszyli. Mówiłam tej Pani. doktor ,że boję sie jechac ze jest slaby. Że nie wiem czy moze tak oczy wywracac jakby umarł . Nie jej zdaniem ok. Zabralam go i na rekach do auta. Był b. Slaby dałam jeszcze pic na lyzeczce. A raczej jezyk zwilzyl. I ruszylam do domu. Zatrzymalam sie w drodze na postoju dalam znowi lyzecze picia by zwilzył język. Przyszedl jeszcze z głowa do mnie w trakcie drogi. Potem sie polozył. Miał. Dziwny ten oddech ale oddychal wiec myslalam ze spi. Zatrzymalam sie by sprawdzic. Oczami wywracal jak rano i byl bez kontaktu. Krew ze sluzem lala sie z dziurki w nosie. Jeszcze oddychał. Pani doktor kazała ciągnąc mu język i on wciągał go kilka razy ale zaraz dostał scisk szczęk i umarł. 30 min pd domu. Gdyby poinformowano mnie co moze byc o tym ze to takie powazne zostalamym w kwaterze 10 min od zakladu by pies był silny do drogi. Teraz wiem ze nikt juz nie chcial tego bo lepiej zoperowac,stwierdzic ze ok i nie miec problemu. Wrociłam z trupkiem. Pan doktor nie chcial slyszec o odpowiedzialnosci o ludzikim odruchu by cos chociaz oddac z kwoty za operacje. Cena 2600 bez kilku zlotych. Ale tez zwyzywala mnie ta P. Doktor milosniczka zwierzat od wariatek. Prawie wyrzucili mnie z kliniki. Wrzeszczala na mnie. Okropnie ze zabilam psa w drodze bo sie zakrztusil itp. Wrocilam do domu i trafilam na sor z podejrzeniem wylewu krwi. Na szczęście to szok. Piesek był zabrany przezemnie z pseudochodowli. Był kochanym buldogiem. Wiedzieli że denrwuje sie w aucie. Wiedzieli ze mogę zostac. Wiedzieli ze był słaby. Tak nie postępuja miłośnicy zwierzat. Zrobilam blad ze go wiozlam to wiem ale ja prosilam ich o pomoc. Nie jestem lekarzem. Mowilam ze jestem w takich sytuacjach zdrowotnych beztadna. Nie wyrazajcie zgody na takie nieprofesjonalne podejscie. Wazne jak u czlowieka sa trzy doby po operacj a nie sama operacja. Uwazajcie na nich.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
Chelminiak
więcej niż 6 miesięcy temu

Dziekuje za komentarz właśnie mieliśmy jechać na wizytę i być może umawiać się na zabieg, bardzo mi przykro ze przez brak empati ludzi pracujących w tej klinice straciła Pani pupila


Izabela Tworzydlak, opublikowano ponad 9 lata temu

Pomimo braku kompetencji lekarz podjął się operacji mojego psa. Uczciwie bylo by polecic kogoś innego. Pies cierpial po operacji i długo nie mógł dojść do sprawności fizycznej. Po wizycie kontrolnej gdy pies dalej nie domagał twierdzono że wszystko jest ok i przepisywano leki przeciwbólowe. Rozumie, że każdy popełnia błędy, ale sztuką jest się do nich przyznać. Po wizycie u innego weterynarza okazało się, że tak na prawdę, nic nie zostało zrobione. Postanowilam napisac tą opinie aby przestrzec innych. Pomimo ponownej operacji zepsucia nie dalo sie w pelni naprawić. Pies ma już inne życie, a po wielu narkozach ma chore serce. Bardzo żałuję, że się tam udałam choć intuicja mówiła mi co innego. Zdobylam doświadczenie, ale czasu nie da się cofnąć. Tak chcą tam pomagać zwierzętom, pownie dlatego powstała ta klinika, ale teraz priorytetem są pieniadze. Życzę lekarzom aby nabrali trochę pokory i przypomnieli sobie o co naprawdę chodzi w ich zawodzie. Tu chyba jakość a nie ilosc jest najważniejsza.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Her Tondmas Huhux, opublikowano ponad 11 lata temu

Wspaniali lekarze, Pełny profesjonalizm naprawde godni polecenia. Mimo iż nie udało im się uratować mojej fretki to i tak jestem im wdzięczna. Mimo iż Fredzio umarł to i tak Pani C. podarowała nam 3,5 miesiąca wspolnych chwil z naszym futrzakiem, za co bardzo im dziękujemy! Beata
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Mas Gate Turasde, opublikowano ponad 11 lata temu

Pierwszy raz spotkałam lekarza z tak ogromnym zaangażowaniem i wiedzą którą chętnie i cierpliwie się dzieli. Na wizytę umówiła mnie Pani weterynarz która bardzo sobie cenię ale nie potrafiła pomóc psu i poradziła P.Doktora. Obecnie mój adoptowany kundelek ma się bardzo dobrze. Zdecydowanie każdemu polecam , Dowiedziałam się później że wielu moich znajomych właśnie tam jeździ ze swoimi pupilami i są również mega zadowoleni .Ceny bardzo przystępne -jak na takiej klasy specjalistę ! Zdecydowanie polecam tą poradnie. Ewa -właścicielka psa -Czeri :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

POKAŻ WSZYSTKIE OPINIE
Yably

Med-Wet. Gabinet Weterynaryjny. Kudła Z., Lek. Wet.

4,68 z 5

Bardzo dobry

686 Opinie

yably

Sięgnij po gwiazdki!

Czy Znasz Med-Wet. Gabinet Weterynaryjny. Kudła Z., Lek. Wet.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi

Opis

Weterynarz Bielsko-Biała. Gabinet Weterynaryjny MED-WET oferuje zabiegi i badania profilaktyczne, leczenie i porady. Lekarz weterynarii Ziemowit Kudła zaprasza na stron? internetową zawierającą informacje, porady, galeria oraz dane teleadresowe do lecznicy dla zwierząt. Zapraszamy wszystkich właścicieli zwierząt. Kardiologia weterynaryjna, dermatologia weterynaryjna, endokrynologia weterynaryjna, chirurgia i ortopedia, stomatologia weterynaryjna, porady hodowlane i żywieniowe, paszporty i czipy."


Kategorie i słowa kluczowe

  • zwierzęta
  • ryby
  • karma dla zwierząt
  • badania
  • zabiegi
  • leczenie
  • domowe
  • przychodnie
  • porada
  • chirurgia
  • weterynaria
  • gabinet
  • profilaktyka
  • choroby
  • lecznica
  • szczepienia
  • weterynaryjny
  • psy
  • weterynarz
  • lecznica dla zwierząt
  • lekarze weterynarii
  • weterynaria uslugi
  • domowych
  • papugi
  • małych
  • klinika dla zwierząt
  • weterynaryjne lecznice
  • zwierzęta domowe
  • wścieklizna
  • ziemowit
  • badaniach
  • medycyna zdrowie
  • lekarze specjaliści gabinety
  • lekarze weterynarze
  • usługi weterynaryjne dla zwierząt domowych

Informacje gospodarcze

Rejestr handlowy
072912848
NIP
5471840541
NIP
5471840541
PRODUKTY I USŁUGI CYLEX

PRODUKTY I USŁUGI CYLEX

Masowe przesyłanie list Cylex

Chcesz szybko opublikować wiele profili firmowych online? Masowe przesyłanie Cylex umożliwia dodawanie ofert za pomocą zaledwie kilku kliknięć — idealne rozwiązanie dla katalogów, agencji oraz firm z wieloma lokalizacjami. Oszczędzaj czas i skutecznie zwiększaj swoją widoczność już od 4,00 zł netto za wpis rocznie.

Wpis Cylex Premium

Zwiększ swoją lokalną optymalizację SEO dzięki najwyższemu miejscu w wyszukiwarkach, wyróżnionemu profilowi bez reklam, regionalnej widoczności obejmującej do 50 km i pierwszoplanowej ekspozycji na Cylex, TerazOtwarte i Firmania. Strona zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, z możliwością wykonania audytu SEO i dostępnością menedżera ds. sukcesu klienta na życzenie - wszystko to za jedyne 49,00 zł/miesiąc netto. Zostań znaleziony. Zyskaj więcej klientów.

Zarejestruj swoją firmę już dziś na Cylex!

Zwiększ swoją widoczność i dotrzyj do potencjalnych klientów, rejestrując swoją firmę na Cylex. To szybkie, łatwe i bezpłatne! Rejestrując swoją firmę, możesz zaprezentować swoje usługi, zarządzać swoją obecnością online, a nawet dodać wiele lokalizacji, aby przyciągnąć klientów z różnych obszarów. Nie przegap okazji, aby się wyróżnić - zarejestruj się teraz i daj się zauważyć większej liczbie osób szukających Twojej firmy!

Social Media