Wtórplast-Recykling Sprzedaż i skup odpadów tworzyw sztucznych, Czapury
Godziny otwarcia
Zamknięte, Otwiera za 31 minut
| wtorek | 08:00 - 16:00 |
| środa | 08:00 - 16:00 |
| czwartek | 08:00 - 16:00 |
| piątek | 08:00 - 16:00 |
| sobota | Nieczynne |
| niedziela | Nieczynne |
| poniedziałek | 08:00 - 16:00 |
Godziny otwarcia
Zamknięte, Otwiera za 31 minut
| wtorek | 08:00 - 16:00 |
| środa | 08:00 - 16:00 |
| czwartek | 08:00 - 16:00 |
| piątek | 08:00 - 16:00 |
| sobota | Nieczynne |
| niedziela | Nieczynne |
| poniedziałek | 08:00 - 16:00 |
Opinie
ROMANKIEWICZ, opublikowano ponad 15 lata temu
jhhj, opublikowano ponad 15 lata temu
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Opis
- sprzedaż
- tworzywa sztuczne
- recykling
- surowce wtórne - skup
- plastik
- recykling tworzyw sztucznych
- odpady - usługi komunalne
- zakład utylizacji odpadów
Zdjęcia
PRODUKTY I USŁUGI CYLEX
Masowe przesyłanie list Cylex
Chcesz szybko opublikować wiele profili firmowych online? Masowe przesyłanie Cylex umożliwia dodawanie ofert za pomocą zaledwie kilku kliknięć — idealne rozwiązanie dla katalogów, agencji oraz firm z wieloma lokalizacjami. Oszczędzaj czas i skutecznie zwiększaj swoją widoczność już od 4,00 zł netto za wpis rocznie.
Zarejestruj swoją firmę już dziś na Cylex!
Zwiększ swoją widoczność i dotrzyj do potencjalnych klientów, rejestrując swoją firmę na Cylex. To szybkie, łatwe i bezpłatne! Rejestrując swoją firmę, możesz zaprezentować swoje usługi, zarządzać swoją obecnością online, a nawet dodać wiele lokalizacji, aby przyciągnąć klientów z różnych obszarów. Nie przegap okazji, aby się wyróżnić - zarejestruj się teraz i daj się zauważyć większej liczbie osób szukających Twojej firmy!
Podobne firmy w pobliżu
- 970 m
UL. KRĘTA 12 61-160 Czapury (61) 887-81-15 - Łysogórska 30 61-335 Poznań 574 024 860
- 5.02 km
ul. Poznańska 75 62-040 Puszczykowo - UL. POZNAŃSKA 29 61-160 Czapury 61 893 92 74
- 6.56 km
ul. Platynowa 28 62-052 Komorniki 61 610 00 25 - 6.67 km
Romana Maya 1 61-371 Poznań 606 941 424 -
Zobacz na mapie wszystkie podobne firmy w pobliżu
robilem jako kierowca za granica.przaliczajac pieniadze jakie tam zarobilem a te kture przywiozlem do domu po powrocie czyli wydaniu na jedzenie itd to jest lepiej.poniewaz tu robiac jestes co dzien w domu o danej poze.wiesz co jak masz zaplanowac a nie tydzien poza domem i powiem tak ze masz guwno z zycia rodzinnego.niech poruwnaja sobie wszyscy stracony czas poza domem jako kierowca a potem przelicza go na pieniadze,bo wedlug mnie jesli spedzillibyscie tyle samo czasu poza nim w tej firmie to na pewno gorzej byscie nie wyszli.poza tym co do przebierania plastiku i innych prac kture sie wykonuje jesli niema wyjazdu a to nie zdaza sie tak czesto to przychodzac do tej firmy zawsze jest kazdy informowany a po drugie nie jest to ciezka praca chyba ze ktos ma dwie lewe.