Salon kosmetyczny - Kraków - strona 9

Uzyzskaj informacje w kategorii salony kosmetyczne - Kraków. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 161 - 180 z 667

Inne wyniki z kategorii Salon kosmetyczny - Kraków

Otwarte

Karmelicka 45, 31-128 Kraków, Stare Miasto

519 516 528
Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w samym centrum Krakowa przy ul. Karmelickiej 45A. W naszym nowoczesnym i prestiżowym Instytucie Urody oferujemy szereg zabiegów takich jak m.in.: - depilacja laserowa (nowoczesnym urządzeniem Soprano ICE Alma Lasers) - fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, usuwanie naczynek, frakcjonowanie ciała, ablacyjny lifting, laser frakcyjny (Harmony XL PRO Alma Lasers) - zabiegi na Twarz (np. Geneo, Peelingi Mediderma, Skeyendor) - endermologie LPG (model Integral) - wyczczuplanie i usuwania cellulitu (Maximus Trilipo, Btl, kriolipoliza KrioPol) - liting powiek Plasma IQ - neablacyjny lifting Clearlift - silny lifting twarzy Hifu Hipro - laserowe usuwanie blizn i rozstępów (Laser frakcyjny Emerge) - zabiegi karboksyterapii Relogy - zabiegi manicure i pedicure Indygo - fryzjerstwo - keratynowe prostowanie włosów i przedłużanie włosów - zabiegi medycyny estetycznej (powiększanie ust, botox, usuwanie zmarszczek, wolumetria, mezoterapia igłowa i inne podobne) - zabiegi trychologiczne - peelingi medyczne - masaże i zabiegi SPA - przedłużanie rzęs, lifitng i laminowanie rzęs, konsultacje lekarskie - wizaż i usługi makijażu - makijaż permanentny - opalanie natryskowe oraz wiele innych zabiegów Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów takich jak: najlepsi kosmetyczki, lekarze medycyny estetycznej, mgr kosmetologii, fryzjerzy, styliści rzęs, wizażyści.
Zamknięte

Bieżanowska 88/24, 30-856 Kraków

730 240 400
Gabinet kosmetyczny, Salon piękności
Zamknięte

Kobierzyńska 54b, 30-363 Kraków

886 919 246
Salon piękności, Gabinet kosmetyczny
Zamknięte

os. 2 Pułku Lotniczego 12 lok. 28, 31-869 Kraków

512 104 486
Salony piękności, Salon piękności, Salon kosmetyczny
Zamknięte

ul. Kazimierza Wielkiego 43, 30-074 Kraków

12 445 53 22
Oferujemy zabiegi takie jak masaż, terapia manualna. Wykorzystujemy zabiegi z fizykoterapii (laser, krioterapia). Pracujemy efektywnie i skutecznie.
Zamknięte

ul. Dobrego Pasterza 27, 31-416 Kraków

536 344 414
Gabinet kosmetyczny, Gabinet pielęgnacji paznokci, SPA, Usługi masażu
Zamknięte

ul. Stradomska 11, 32-061 Kraków

12 431 11 79
Salon piękności, Gabinet kosmetyczny, SPA, Solarium
Zamknięte

os. Kolorowe 33, 31-941 Kraków

51 057 19 40
Salon RUBIS jest nastawiony przede wszystkim na stylizacje paznokci, pielęgnacje dłoni i stóp oraz profesjonalne przedłużanie rzęs. Manicure i pedicure, przedłużanie paznokci żelem na formie oraz stylizacja rzęs metodą "1:1" to tylko część naszej oferty. Paniom preferującym naturalny wygląd obok manicure i pedicure tradycyjnego lub henny (brwi i rzęsy), polecamy wzmacnianie naturalnych paznokci dłoni i stóp żelem lub manicure hybrydowy. Dla klientek oczekujących wyraźniejszego efektu polecamy przedłużanie paznokci żelem na formie (tipsów używamy na specjalne życzenie) oraz profesjonalną stylizacje rzęs wybraną metodą (przedłużanie i zagęszczanie kępkami lub metodą "1:1") Nowością w naszym salonie jest manicure MINX i pedicure na plastrach z kwasami kosmetycznymi. Nasza oferta obejmuje także szeroki zakres usług specjalistycznych. Wykonujemy pedicure leczniczy. Za pomocą frezarki usuwamy nie tylko zgrubienia ale także bolesne odciski i głębokie pęknięcia.
Zamknięte

Marii Dąbrowskiej 17E, 31-851 Kraków

501 064 119
Gabinet kosmetyczny i salon fryzjerski w centrum Krakowa, przyjdź do nas i poznaj nasze studio fryzjerskie oraz zabiegi kosmetyczne.
Zamknięte

Bratysławska 4, 31-201 Kraków

736 842 624
Salon kosmetyczny, Salon piękności
Zamknięte

ul. Wrocławska 37A, 30-011 Kraków

12 430 33 68
Depilacja laserowa, Sprzedaż bezpośrednia
Zamknięte

Por. Halszki 1F, 30-611 Kraków

788 841 331
Salon kosmetyczny
Zamknięte

ul. Długa 82 /4, 31-146 Kraków

12 431 16 09
Przychodnie specjalistyczne, Centrum medyczne, Gabinet kosmetyczny, Dermatolog
Zamknięte

OSIEDLE PIASTÓW 65/122, 31-625 Kraków

60 794 42 00
depilacja, tipsy, Odnowa biologiczna, Gabinet kosmetyczny, ultradźwięki, Salon piękności, Solaria, bielenda Odchudzanie, mikrodermabrazja, henna, kosmetyka twarzy, Salony piękności, thalgo, fabryka urody, SPA, Kosmetyka Usługi, salon kosmetyczny, bielenda, manicure, peeling kawitacyjny, mezoterapia, pedicure
Otwarte

ul. Piltza 32, 30-392 Kraków

698 611 662
Salon piękności, Artysta, Fotograf, Salon kosmetyczny
Zamknięte

Dauna 97, 30-629 Kraków

509 822 204
Gabinet kosmetyczny, Salon piękności
Salon piękności, Salon kosmetyczny
Otwarte

Al. Pokoju 67, 31-580 Kraków

664 188 788
Studio paznokci kraków, manicure KRAKóW, tipsy kraków, pazoo KRAKÓW, paznokcie kraków, manicure, pedicure, Salon kosmetyczny kraków.
Zamknięte

ul. Kordiana 48/1, 30-653 Kraków

600 481 440
Salon kosmetyczny
Zamknięte

ul. gen. Leopolda Okulickiego 51 lok. 281, 31-637 Kraków

500 517 928
Gabinet kosmetyczny, Salon piękności, Usługi depilacji laserowej, Salon kosmetyczny

Lokalne Opinie B2B

Kapo Kap , 18 listopada 2025
Tej wizyty już nigdy nie zapomnę, dziękuję. Najlepszy gabinet medycyny estetycznej w Krakowie a Botoks w rękach Pani Iwony to jakieś cudo!

Najczęstsze wyniki szukania w kategorii "Salon kosmetyczny" - Kraków