Automaty Do Sprzedaży - Łódź-Górna, Łódź z strona www

Uzyzskaj informacje w kategorii dostawcy automatów vendingowych - Łódź-Górna, Łódź. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 1 - 2 z 2

Wyniki z Automaty Do Sprzedaży w Łódź-Górna, Łódź

Zamknięte

Faszynowa 2, 93-338 Łódź

42 617 07 66
Automaty Vendingowe Kofeina: Nowa Definicja Wygody i Zysku Kofeina, rodzinna firma z tradycjami sięgającymi 1999 roku, wprowadza innowacyjne rozwiązania, które na nowo definiują pojęcie vendingu. Oferujemy nie tylko wygodę, ale także realne korzyści finansowe. Jako wiodący dostawca na terenie całej Łodzi, od lat wspieramy instytucje państwowe, duże przedsiębiorstwa, biura, hale produkcyjne i obiekty publiczne, tworząc nowoczesne, samoobsługowe punkty sprzedaży. Nasz sukces opieramy na ciężkiej pracy, doświadczeniu, uczciwości i szacunku do klienta, co przekłada się na znakomite wyniki sprzedaży.

Tomasz Zabawka, 16 czerwca 2026

Te automaty dosłownie ratują życie podczas sesji i porannych wykładów! Kawa jest naprawdę smaczna, gorąca i przede wszystkim w normalnej, studenckiej cenie. Bardzo duży plus za to, że maszyny są nowoczesne i bez problemu można płacić kartą, telefonem, a nawet BLIK-iem (w końcu nie trzeba biegać po wydziale i szukać drobnych). Co najważniejsze – automaty rzadko kiedy stoją puste, widać, że firma regularnie uzupełnia zapasy. Polecam! ☕🔥
więcej

ul. Senatorska 27, 93-192 Łódź

69 142 78 21
Handel, automatów do kawy, automat do sprzedaży napoi, kawa, automaty vendingowe, wynajem automatów, Automaty Do Sprzedaży, automat samosprzedajacy, zimne napoje, Automaty do kawy, dzierżawa automatów, sprzedaż automatów, AUTOMATY SPRZEDAŻY, automaty do napoi, kawa z mlekiem

Lokalne opinie firmy

Tomasz Zabawka, 16 czerwca 2026

Te automaty dosłownie ratują życie podczas sesji i porannych wykładów! Kawa jest naprawdę smaczna, gorąca i przede wszystkim w normalnej, studenckiej cenie. Bardzo duży plus za to, że maszyny są nowoczesne i bez problemu można płacić kartą, telefonem, a nawet BLIK-iem (w końcu nie trzeba biegać po wydziale i szukać drobnych). Co najważniejsze – automaty rzadko kiedy stoją puste, widać, że firma regularnie uzupełnia zapasy. Polecam! ☕🔥