Weterynaria - Usługi - Stare Bałuty, Łódź z e-mail

Uzyzskaj informacje w kategorii weterynarze - Stare Bałuty, Łódź. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 1 - 2 z 2

Wyniki z Weterynaria - Usługi w Stare Bałuty, Łódź

Otwarte

Młynarska 29, 91-823 Łódź

42 656 90 70
Placówka zapewnia szeroki zakres usług, w tym diagnostykę obrazową (RTG, USG), chirurgię, ortopedię, stomatologię, kardiologię, dermatologię oraz fizjoterapię. Dysponuje własnym laboratorium, co umożliwia szybkie i precyzyjne badania. Zespół doświadczonych lekarzy weterynarii dba o komfort i bezpieczeństwo pacjentów, oferując indywidualne podejście do każdego przypadku.

Justyna Stasiołek, 21 sierpnia 2025

Zdecydowanie odradzam! Kto kocha zwierzęta, niech unika tej kliniki. Są bardzo drodzy, ale traktują pacjentów przedmiotowo, zachowując pozory współczucia. Bardzo drogie usługi, prowadzące do kolejnych płatnych wizyt, z których nic nie wynika. Pies z ostrą, przewlekłą biegunką, jest w stanie gorszym niż został przyprowadzony. Przebywał w szpitalu dziennym, nawet nie został umyty po defekacji. Podano mu wyłącznie środki opioidowe i przeciwwymiotne oraz rozkurczowe. Zrobiono badania, z których wynikało, że może mieć pasożyty lub niestrawność, wykluczono zapalenie trzustki, wątroby i problemy z pęcherzykiem żółciowym. Przy wypisie stwierdzono, że następnego dnia pies ma wrócić do placówki do szpitala, nie wyjęto mu wenflonu. Badania wydano niekompletne, USG przeprowadzone w innej klinice - przy mnie - wykazało zupełnie coś innego - między innymi poważne zmiany w pęcherzyku żółciowym. Nie zrobiono nic, by psu tak naprawdę pomóc. Wykorzystywanie zrozpaczonych ludzi i cierpiących zwierząt!
więcej
Otwarte

Zgierska 142, 91-320 Łódź

733 499 932

Lokalne opinie firmy

Justyna Stasiołek, 21 sierpnia 2025

Zdecydowanie odradzam! Kto kocha zwierzęta, niech unika tej kliniki. Są bardzo drodzy, ale traktują pacjentów przedmiotowo, zachowując pozory współczucia. Bardzo drogie usługi, prowadzące do kolejnych płatnych wizyt, z których nic nie wynika. Pies z ostrą, przewlekłą biegunką, jest w stanie gorszym niż został przyprowadzony. Przebywał w szpitalu dziennym, nawet nie został umyty po defekacji. Podano mu wyłącznie środki opioidowe i przeciwwymiotne oraz rozkurczowe. Zrobiono badania, z których wynikało, że może mieć pasożyty lub niestrawność, wykluczono zapalenie trzustki, wątroby i problemy z pęcherzykiem żółciowym. Przy wypisie stwierdzono, że następnego dnia pies ma wrócić do placówki do szpitala, nie wyjęto mu wenflonu. Badania wydano niekompletne, USG przeprowadzone w innej klinice - przy mnie - wykazało zupełnie coś innego - między innymi poważne zmiany w pęcherzyku żółciowym. Nie zrobiono nic, by psu tak naprawdę pomóc. Wykorzystywanie zrozpaczonych ludzi i cierpiących zwierząt!