Egzamin państwowy

23 lipca 2012

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE EGZAMINU PAŃSTWOWEGO:

1.Czas trwania 25 minut.
2.Cały test posiada pytania tylko "jednokrotnego wyboru".
3.Pytania zostały przydzielone "wagi" tzn. punktacja w zależności od znaczenia pytania.
4.Czas odpowiedzi na pytanie z sekwencją filmową jest ograniczony do 10 sekund, czas biegnie od momentu uruchomienia sekwencji.
5.Raz udzielona i zatwierdzona odpowiedź jest wiążąca, tzn. nie ma możliwości powrotu i poprawienia pytania.

PRZYKŁADOWE TESTY MOŻNA ROZWIĄZYWAĆ NA STRONIE:

http://kodekskarny2011.pl/Testy2012/quiz.html


Osoby przystępujące do egzaminu w styczniu 2013 r. będą musiały odpowiedzieć na 32 pytania - 20 podstawowych i 12 specjalistycznych dotyczących danej kategorii prawa jazdy. By zaliczyć test pozytywnie należy uzyskać co najmniej 80% maksymalnej liczby punktów.

PRZYSZŁYM I OBECNYM KURSANTOM ŻYCZYMY POWODZENIA ;)

Więcej postów do odkrycia