Opinie Śliwińska Alicja, Lek. Med. Spec. Neurolog. Gabinet

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Ostrzeżenie !!! Zanim zarejestrujesz się do dr śliwińskiej koniecznie sprawdź opinie na innych portalach - są BARDZO negatywne (jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tyłu krytycznych ocen o lekarzu !).
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wszystkim chorym którzy trafią do tej baby współczuje !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Myślę,że powinny zostać wprowadzone ,,gwiazdki,, na minusie, jeśli o tego lekarza chodzi.Malaria jest chyba mniej szkodliwa! Jeśli ostatkiem sił dotrzecie do jej prywatnego gabinetu, to liczcie dni do a) zgonu, b) zalegnięcia w łóżku, c) konsultacji u prawdziwego, wykształconego,fajnego specjalisty. Powodzenia i drogi niewyboistej,bez Śliwińskiej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Niestety znam!Nie polecam!Wolę się nie wyrażać,choć tylko wyrazy na: k,p,dz,oddałyby to,czym to jest i jak leczy!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najpierw leźałam jak roślina.Ani do toalety,ani podnieść kubka z wodą,ani się wykąpać.Potem lata sterydoterapii,hormonów,rehabilitacji na oddziałach.Diagnoza jest-nieuleczalne gówno.Dalej depresja i myślenie kaźdego poranka,czy wstane,czy znowu ktoś bedzie mnie ogarniał 24h na dobe. Stawiam sie na komisji Zusowskiej,a tam Ś. wzywa moja mame do gabinetu.Kobieta 70lat.Każe jej robic przysiady,stawac na 1 nodze,chodzic.Kaze wyjsc i stwierdza,ze... JA MAM DZIWNY CHÓD PO MATCE. Ludzie,czy to ROZUMIECIE.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

DNO!

, opublikowano ponad 14 lata temu

To b...dle (nie wiem, czy w tym momencie nie obrażam bydlęcia), bo trudno się o niej(mała litera zastosowana celowo)inaczej wyrazić, to szczyt najgorszego wyobrażenia o ,,człowieku".Niekompetencja to jedno...brak poziomu i serca tej osoby to drugie. Uderza fakt,że jest zatrudniana w placówkach państwowych, a honoraria płacone są jej z portfela podatników!!!Jeśli chce gnoić ludzi, niech robi to w 4 ścianach prywatnego gabinetu!Ciekawe, czy tam też ma tak niewyparzoną gębę i błyszczy złośliwymi uwagami, podważając diagnozy innych lekarzy i gnojąc ludzi, zdanych w ZUS-owskim, archaicznym molochu na jej łaskę? Nie polecam,serdecznie odradzam,wręcz ostrzegam przed kontaktem z tym nieludzkim, podłym typem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Śliwińska Alicja, Lek. Med. Spec. Neurolog. Gabinet? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi