Opinie 13 Tattoo Studio

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Świetne miejsce i świetna atmosfera! Pracują tam prawdziwi artyści z pasją. Jestem zachwycona efektem pracy. Tatuaż jest cudowny i na pewno jeszcze skorzystam z usług studia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Mega studio - Najlepsze w mieście - Tomasz robi świetną robotę !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Uwielbiam to studio, najbardziej polecam Tomka Rybaka robił mi już 4 dziarki i wyszły mega ! Bardzo polecam studio 13
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Opinia moja to 5 gwiazdek za mega doświadczenie Rybaka ! Świietna osoba i pełna profesjonalizmu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Igor

, opublikowano ponad 4 lata temu

Osobiście polecam studio :) Szczególnie Kocego dziarki rewelka
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam bardzo Kocego, rewelacyjny tatuaż mi zrobił, mega dobry salon
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz 13 Tattoo Studio? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi