Opinie Ackermann. Leczenie bólu i skrzywień kręgosłupa

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

odradzam byłem kilka razy Duże pieniadze bierze i nie pomaga .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Chodzę do Pana G. od 5 lat systematycznie raz na pół roku. Dzięki niemu nie mam już takich bóli w kręgosłupie jakie miałem. Wcześniej promieniowało mi do nogi , korzystałem z różnych gabinetów które są na rynku dostępne ale jedynie jego zabiegi mi pomagają. Wiem że to ustawienie które muszę mieć powtarzane starcza na kilka miesięcy, ale jest to lepsza wersja niż branie przez cały czas tabletek od neurologa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Mam syna 20 lat który uległ wypadkowi na motorze w maju 2016 roku. Trafił do szpitala zrobiono badania i kazano pojechać do domu. Bóle w plecach utrzymywały się non stop. Zalecono jedzenie tylko tabletek przeciw bólowych. Trafiam do kręgarza któy go kilka razy nastawia i nic to nie daje tylko się pogłębuia ból. Robię prywatnie 2 tomografy jamy brzysznej i nic nadal nie mówią lekarze. Ból cały czas. Robię prywatnie rezonans kręgosłupa we wrześniu i lekarze nadal nic nie mówią, a ból cały czas. Dostaję namiary na Pana Michała G. (wiem że nastawia kręgosłupy – ma bardzo dobrą opinie wśród moich znajomych). Pierwsze spotkanie i ogromny szok na plus. On ogląda dokładnie zdjęcia i rezonans i mówi, że syn ma złamany krąg od czasu wypadku i sprawdza że jest ten krąg bardzo bolesny. Jako pierwszy postawił diagnozę !!!! Nic nie ruszał tylko dał namiary na neurochirurgów. Żadnego naciągania. Polecam Anna
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

ackerman poznan

, opublikowano ponad 12 lata temu

Nie tylko potwierdzam ale GORĄCO OSTRZEGAM PRZED WIZYTAMI U TEGO Pana! JESTEM "OFIARA " JEGO ZABIEGÓW - PRZEZ PÓL ROKU PO JEGO MANIPULACJACH NIE MOGŁAM PRACOWAĆ ANI W OGÓLE FUNKCJONOWAĆ - SPOWODOWAŁ "NASTAWIANIEM" TAK SILNE ZAWROTY GŁOWY ORAZ ... (KTO NIE DOŚWIADCZYŁ, MOŻE NIE ZROZUMIEĆ|) B SILNE TZW. SZUMY USZNE. DŹWIĘKI, KTÓRE SŁYSZY SIĘ NON STOP, WYSOKIE PISKI I BRZĘKI, A CO DO WZROKU POWAŻNE ZABURZENIE WIDZENIA SPOWODOWANE NIEDOKRWIENIEM NIEKTÓRYCH JESTEM PEWNA, ZE OFIAR TEGO PANA JEST WIECEJ, BO NIESTETY WSZYSCY BYWAMY NAIWNI.TO, CO ON ZNISZCZYŁ W MOIM ZDROWIU, KOSZTOWAŁO MNIE NAJGŁĘBSZĄ DEPRESJĘ W ZYCIU, KTÓRĄ DO DZIS LECZE FARMAKOLOGICZNIE; NAJWIEKSZA TRAUMĘ, JAKIEJ KIEDYKOLWIEKM DOŚWIADCZYŁAM. SPRAWDZIŁAMDOKŁADNIE W INTERNECIE NA STR ANGLOJEZYCZNYCH - SKOŃCZYŁ... 2 TYGODNIOWY KURS, PODKREŚLAM, KURS A NIE STUDIA, NIE UKOŃCZYŁ NIGDY MEDYCYNY
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

odradzam!!!

, opublikowano ponad 13 lata temu

BÓL KREGOSLUPA DWA RAZY WIEKSZY NIZ PRZED ZABIEGIEM. WIZYTA TRWALA 10 MINUT TYLKO SZKODA ZE ZASZKODZILA. ZDECYDOWNIE ODRADZAM!!!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

gapinski

, opublikowano ponad 16 lata temu

nie polecam tego pana
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

AKERMAN GAPINSKI NIE POLECAM PO TAKIM ZABIEGU NA DRUGI DZIEN LEKKI BOL, PO ZABIEGU WIELE WIZYT U WIELU LEKARZY REZONANS OKAZALO SIE ZE MAM PRZEPUKLINE KREGOSLUPA BOLI JUZ DLUGO I NIC NIE MOGE Z TYM ZROBIC! SZYBKI RUCH U NIEGO W GABINECIE I LEDWO CHODZE. NIEKTURYM POMOZE ALE JA JUZ BYM NIKOMU NIE POLECIL WIZYTY W ZADNYM PODOBNYM GABINECIE TO JEST JAK BALANSOWANIE NA KRAWEDZI- MOZE SIE UDAC

Proszę uważać, wizyta u niego może się skończyć inwalidztwem. Miednica to jest fundament całego ciała, ja osobiście po takiej manipulacji u tego pana cierpię już kilka lat i nikt nie może mi pomoc. Przestrzegam wszystkich zanim pójdziecie na taka manipulacje to jest ostry skręt całego ciała bez żadnego rozgrzania


Czy Znasz Ackermann. Leczenie bólu i skrzywień kręgosłupa? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi