Opinie Adwokat i Mediator sądowy Agnieszka Juchno-Marcjan

Opinie

, 07 grudnia 2025

Dzień dobry wszystkim obecnym i przyszłym klientom. W gąszczu informacji w Internecie trudno jest znaleźc dobrego i solidnego prawnika z dużą wiedzą, której nie musi weryfikować po dziesięć razy w trakcie spotkania. Chciałem dodać, że dobrze, że są takiej miejsca w którym liczy się klient, to jak się czuje, czy wie co w sprawie się dzieje i bez zbędnego nadymania jak u innych prawników. Podsumowanie: duża wiedza prawnicza, rozsądna cena i solidność w kontakcie na rzadko spotykanym u prawników, wysokim poziomie, polecam to miejsce.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 17 sierpnia 2025

Solidnie w sprawie karnej, konkretna adwokat zawsze konkretna odpowiedz.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 01 sierpnia 2025

Polecam kancelarię jako miejsce w którym wszystko dopięte jest na ostatni guzik, jak dla mnie, po wielu felernych doświadczeniach z innymi pełnomocnikami, tu warto umówić się na spotkanie i samemu przekonać. Skrupulatnie, starannie, konkretnie i skutecznie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 09 lutego 2025

Chciałabym z całego serca polecić mecenas Agnieszkę Juchno-Marcjan do obrony karnej, muszę przyznać, że od samego początku poczułam, że wie co robi. Moja sprawa, chociaż trudno, bo z wątkiem politycznym w tle po długim procesie zakończyła się uniewinnieniem. Pani Mecenas, ani na chwilę nie straciła entuzjazmu i zapału do mojej obrony, zawsze przygotowana do każdej rozprawy, a przede wszystkim nie oceniała, chciała wiedzieć tyle ile trzeba, żeby mnie bronić. Profesjonalizm w każdym calu. Dziękuję AM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 05 lutego 2025

Serdecznie polecam Kancelarię i moje wrażenie, które miałam na pierwszym spotkaniu pozostało takie samo przez cały proces. Na pierwszym spotkaniu uzyskałam bardzo merytoryczną poradę, zgromadziłam dokumenty o które mnie proszono, dalej na bieżąco byłam informowana, zawsze przygotowana do rozprawy, kontakt z sekretariatem zawsze bardzo sprawny. Dziękuję za okazaną pomoc, wielkie serce, zrozumienie i cierpliwość całemu zespołowi Kancelarii, nie mogłam trafić lepiej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Miła adwokat z dużą wiedzą i bardzo dobra reprezentacja w sądzie. Kancelaria w samym centrum, blisko sądu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Rzetelna Adwokat, POLECAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Adwokat i Mediator sądowy Agnieszka Juchno-Marcjan? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi