Opinie Adwokat Warszawa

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobry Prawnik i szlachetny człowiek. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Super, polecam jeśli szukacie dobrej oferty odnośnie sprawy, która dotyczy kwestii związanych z usługami prawnika.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Super, kancelaria działa na wysokim poziomie, można liczyć na ich doświadczenie jeśli chodzi o kwestię ze spraw cywilnych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Pani Mecenas jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Gorąco polecam Panią Mecenas.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Pani mecenas Dominika jest osobą rzetelną odaną swoją sprawie. Zawsze służy radą i pomocą . Gorąco polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Pani Dominika D. to doskonały prawnik,bardzo nam pomogła z rzetelnością i zaangażowaniem. Polecam Panią Adwokat i zachęcam do korzystania z usług Kancelarii.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kancelaria adwokacka pani Dominiki Spełniła moje oczekiwanie na 100% Szczerze polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Pani Dominika to super adwokata polecam 100 procentach nigdy nie zawiodła mnie


Czy Znasz Adwokat Warszawa? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi