Opinie Akwarium. Sklep Rybny, Smażalnia Ryb

Opinie

, 14 marca 2025

Sklep jadalnia "Akwarium", ciesząca się przez wiele lat popularnością i ciesząca się naszym rodzinnym zaufaniem wiesza na sklepie plakaty wyborcze polityka kandydującego na prezydenta. Mąż powiedział, że już nigdy tam nie pójdzie. Na szczęście jest nad nimi gastronomia a obok kultowa knajpa z japońskimi zupami.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo Mila obsluga I smaczne dania. Szkoda ze nie ma Kontaktu przez E-mail. N. Ewa
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam... bardzo dobrze można zjeść.. duży wybór dań obiadowych i nie tylko rybka .. pyszne zupy .. I nie drogo ...miła obsługa ..Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Niedrogo, czysto spory wybór ryb, można zjeść na miejscu lub na wynos, mielone mocno oszukane więcej bułki niż mięsa dlatego tylko cztery gwiazdki. Reszta jest OK.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Godne polecenia zjadłam z rodziną pyszny obiad i nie drogo .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam, smaczne rybki na miejscu. Można też kupićr ybki świeże, wędzone i sałatki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Smaczne jedzenie. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam Bardzo dobre ryby smażone i surówki godne polecenia zjadłam tam pyszny obiad i niedrogie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Nie polecam. Jedzenie jak w stolowce dla bezdomnych w dodatku sprzedawczyniom trzeba patrzec na rece bo jak nie oowiesz ile czego dokladnie chcesz to walna taka porcje zebys zapkaciljak wdobrej restauracji. Mialam okazje probowac gulaszowej ktora smakuje jak stara pomidorowa do ktorej ktos dorzucil starte pieczary i 4 kosteczki papryki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Akwarium. Sklep Rybny, Smażalnia Ryb? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi