Warto postawic na Wasz zespół, nikt nie będzie żałował tego wyboru, jestem tego w zupełności pewna :) Ja bynajmniej nie żałuje, bo bawiłam się naprawdę dobrze przy Waszej muzyce :D :D :D
Radosław Pisarski , opublikowano ponad 7 lata temu
Dzięki temu zespołowi na weselu mojej córki było wyjątkowo i niepowtarzalnie. Repertuar zawsze dostosowany do gustów i upodobań gości a styl prowadzenia również na odpowiednim poziomie, Godni polecenia każdemu.
Bardzo fajna ekipa, która jest w stanie porwać do tańca każdego. Na imprezie mojego wujka nikt nie podpierał ścian i wszyscy bawili się znakomicie. Chętnie bym powtórzył jeszcze raz. Pozdrawiam
Grube Ryby to zespół, który warto zaprosić na każdą muzyczną imprezę. Fajny repertuar oraz prowadzenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wesela a goście wytańczeni do białego rana.
Grube ryby to super zabawa i prowadzenie. Wystarczy pójść na wesele z ich udziałem i zobaczycie sami.