Opinie ALKOM Serwis i Naprawa Telefonów Kraków od Ręki

Opinie

, 20 maja 2026

NIE POLECAM, ZAPŁATA PRZED NAPRAWĄ, TRZEBA CZEGAĆ PONAD MIESIĄĆ, NIE UDZIELAJĄ JASNYCH ODPOWIEDZI I TYM SAMYM NIE ODPOWIADAJĄ NA PYTANIA, NIE POLECAM. LEPIEJ KUPIĆ KUPIĆ NOWY SPRZĘT NIŻ NAPRAWIAĆ I KUPOWAĆ U NICH.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 17 kwietnia 2026

niestety jeśli trzeba coś naprawić to na pewno nie tutaj. byłem u nich dwa razy i za każdym razem coś sknocili albo nie dopatrzyli. a wcale tanio nie było. do tego marna obsługa. nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

W godzinę expresowy regeneracja gniazda w Realme GT Master Edition. Mają świetne folie hydrożelowe i kolorowe folie na tył - duży wybór. Telefon jak nowy !! Świetny serwis i miła obsługa . I super cukiereczki na miejscu dla zestresowanych brakiem telefonu . Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Profesjonalna obsługa jestem zadowolony
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Szybko solidnie i w przyzwoitej cenie naprawiają telefony. Naprawa lcd w s5 na poczekaniu 20min. Kopia zapasowa w cenie. Na miejscu dokupiłem powerbank i futerał z rabatem. Fachowcy, pełny Profesjonal! polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Nie polecam oddawać tym panom swojego sprzętu. Zamiast naprawić - psują. Gwarancja na ich usługi taka, że jej brak. Kosztowna naprawa a telefon jak był zepsuty tak dalej jest i nie nadaje się do użytku, ale to oczywiście nie ich wina, a kasa zgarnięta
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz ALKOM Serwis i Naprawa Telefonów Kraków od Ręki? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi