Opinie Anet-Pol. Firma motoryzacyjna. Konieczko Z.

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam jak najbardziej, zawsze fachowa obsługa niskie ceny w sklepie !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobry warsztat. Polecam wszystkim nie są najtańsi ale robią bardzo dobrze .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Spoko warsztat, znają się na rzeczy maja fajne warunki do naprawy dużo specjalistycznych maszyn, którymi umieją się obsługiwać. Pozatym wszystko jest na miejscu nie trzeba jeździć na przegląd gdzies indziej i w ogole polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

odradzam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Gorszego w warsztatu w Myszkowie chyba nie mam zgadzam się, że mogą coś zepsuć a nie naprawić w moim przypadku tak właśnie było co gorsza jak człowiek wraca z reklamacją rozkładają ręce że nie wiedzą co się dziej i biorą klienta na przeczekanie może już pojedzie z tym gdzie indziej a szef ma takie same podejście. Warsztat ogólnie z podejściem do klienta jak za komuny wchodzisz a tam wszyscy paczą po coś tu przyszedł Tragedia!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Naprawa sam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Super warsztat, bardzo przystępne ceny i fachowa obsługa nic do zarzucenia !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

naprawa

, opublikowano ponad 12 lata temu

POLECAM !!! WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU, SAMOCHÓD NAPRAWIONY SZYBKO I SPRAWNIE
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia o warsztacie

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo zły warsztat. Jeżeli nie ma się znajomości z szefem to można zapomnieć o naprawie. Sam właściel ma pojęcie co robi ale ludzie których zatrudnia... Potrafią uszkodzić auto (rozbić szybę albo połamać plastiki) a później wykręcić się że to nie ich wina. Do tego dochodzi bardzo długi czas naprawy (bo to że formularz jest sporządzany na miejscu nie oznacza szybkiej naprawy). Do tego kantują na cenach i jeżeli nie określi się dokładnie jakie chce się części zamienne to nawet nie pomyślą żeby może zrobić coś tańszym kosztem - do kilkunastoletniego auta wsadzili wycieraczki za 120zł! - oczywiście ich zwrot był już niemożliwy. Reasumując: byłem klientem tego warsztatu kilkanaście razy bazując na opiniach jakie zyskał on przez długi okres działania jednak to co się teraz tam wyprawiam to są JAJA! nie polecam tego warsztatu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Potwierdzam oponie Klient12 bardzo zły warsztat chyba w gorszmy nigdy nie byłe zlewanie klienta nie wiadomo kiedy skończą samochód i co z nim robią ciągłe odsyłanie do kogoś innego chodzisz po warsztacie między podnośnikami i czekasz aż coś ci spadnie na głowę i szukasz pana pracownika podczas gdy panowie z obsługi siedzą w ciepłym biurze i lipią na internet jak za komuny!!!!!!!!!


Czy Znasz Anet-Pol. Firma motoryzacyjna. Konieczko Z.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi