Opinie Armalux. Wyposażenie Łazienek

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Dajcie spokój z tym grajdołkiem , chcesz problemów to zamów nich płytki , nie mają na stanie, cos ci braknie to po tobie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jestem nie zadowolona mimo ze skorzystałam z projektu łazienki ,ponieważ ilość którą sugeruje sprzedawca do projektu jest z kosmosu .Zostaje duża ilość płytek którą nie można oddać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

nie zachecaja by kupic jeszcze raz

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam Parę lat wcześniej byłem zadowolony z firmy (lecz wtedy była inna ekipa sprzedawców). Teraz moje zdanie sie zmienia bo do samego zamówienia było ok lecz później sama realizacja i zainteresowanie klientem spada zwłaszcza jak czegoś zabraknie i trzeba domówić. Choć wcześniej polecałem tą firme teraz grubo się zastanowie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Armalux moj wybor

, opublikowano ponad 13 lata temu

Przez ostatnie kilka miesiecy miałam przyjemność wpsółpracować z firmą Armalux, rodzinna atmosfera bardzo, bardzo miła obsługa zwłaszcza mogę polecic Pana Dominika, młody człowiek ale widać że z duzą wiedzą, dogadalismy się co do cen i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie nie przychylne opinie są dla mnie zadzwiające tym bardziej ze u mnie wszystko było ok. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Obsługiwał mnie Pan Adam. Świetny doradca i handlowiec. Pomógł przy projektowaniu i dobieraniu materiału, ceny przystępne (lepsze niż u konkurencji). Za parę dni będę miał skończoną łazienkę to pochwalę się zdjęciami jak mogą wyglądać łazienki zakupione w Armalux'ie :) Aaa i byłbym zapomniał zabrakło mi kafli, zadzwoniłem i na drugi dzień miałem je do odbioru. To się nazywa express :)))
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

na zamówienie

, opublikowano ponad 14 lata temu

w tej firmie płytki ceramiczne sa na zamówienie, nic nie mają na stanie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nierzetelna i nieprofesjonalna obsluga posprzedażowa

, opublikowano ponad 14 lata temu

Mila i uprzejma sprzedaż, jednak skrajnie nieprofesjonalna i nierzetelna obsługa po sprzedażowa: nie uzwzglednienie zwrotu towaru za względu na błędne wyliczenia materiału. Kompletny brak poczucia odpowiedzialności za wykonaną usługę. Właściciel zrzuca odpowiedzialność na niekompetencje pracowników, pracownicy zasłaniają się brakiem kompetencji do podejmowania decyzji. Na podstawie wykonanego przez Armalux?u projektu zamowilismy towar (płytki ceramiczne) na ponad 6000 PLN. Na podstawie przedstawionych w ramach projektu zestawien materiałów miałobyć ?na styk? lub miały pozostać pojedyncze sztuki. Zostało jednak ponad 10% materiału w nietkniętych paczkach oraz sporo odpadów. Na etapie wykonawstwa wprowadzono drobne zmiany które nie wpływają na wymiary pomieszczen lub poziom zuzycia materiałów. Nierzetelna firma Armalux odmawia przyjęcia zwrotu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nierzetelna

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ja niestety nie mam pozytywnej opinii o tym sklepie. Zamówilam u nich wanne i kafelki. Wanna przyszla szybko i bez problemu ale niestety na kafelki czekałam prawie 2 tyg. chociaż przy zamówieniu sprzedawca zapewniał mnie, że będa do czwartku ( a była sobota). Zamowienie przyszlo niekompletne i musiałam reklamować. Na brakujące kafelki czekalam ponad tydzień. W tym czasie ciągle mnie zwodzono, ze już będą. Stracilam kasę i nerwy na telefony. Oczywiście to ciągle ja dzwoniłam. Wyglądało na to, że sprzedawca nie miał wogóle wpływu na dostawców. Totalny haos i dezinformacja!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Armalux TAK!

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo polecam firmę Armalux przy ulicy Mińskiej, jestem naprawde bardzo zadowolona z obsługi i cieplej rodzinnej atmosfery panującej w firmie, szczegolne podziekowania za obsluge dla Pana który siedzi przy biurku z lewej strony i mlodego handlowca siedzacego na srodku swietny duet handlowców
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jestem zaskoczona opinia na temat armaluxu, zamówień i samych handlowców, mam z goła odmienne zdanie trafiliśmy całkiem przypadkiem do firmy Armalux w styczniu tego roku. Calkowicie nie zgadzam sie z opinia na temat Pana D.J obsłużył nas w pełni profesjonalny i elegancki sposób, pomógł w doborze całego sprzętu do łazienki na towary dostaliśmy naprawdę bardzo dobre ceny, a o całym przebiegu zamówienia byliśmy informowani na bieżąco. Czasami zastanawiam sie czy tak negatywne komentarze nie piszą zdesperowani klienci którzy nie dostali jeszcze lepszej ceny. Ja w 100% polecam ten sklep !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Wszystko Super

, opublikowano ponad 14 lata temu

U mnie wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z jakości obsługi, cen, czasu realizacji. Ogólnie wszystko super. Chyba rzeczywiście tylko niezadowoleni klienci wpisują opinie. Zadowolonym się nie chce więc patrząc na te tutaj postanowiliśmy wyrazić swoją. BARDZO POLECAMY!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ja jestem bardzo zadowolona

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i patrząc na te komentarze sądzę, że tylko niezadowoleni klienci je wystawiają. Zadowolony klient nie jest niesiony złością. polecam wszystkim zakupy w firmie Armalux. Bardzo kompetentna obsługa, niezłe ceny i naprawdę warto skorzystać z ich usług.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nierzetelna firma

, opublikowano ponad 16 lata temu

Mam bardzo złą opinię o tym sklepie.Zamówiłam u nich towar, zapłaciłam,ale okazało się,że nie dostarczą go na czas wobec tego zrezygnowałam.Podaliśmy numer konta na jaki mają oddać pieniądze,ale po 17 dniach nie dostalismy pieniędzy więc zadzwoniłam.Nie było szefa,ale obiecano mi,że ktoś zadzwoni do mnie nastepnego dnia i znów nic.Kolejnego dnia znów ja zadzwoniłam i obiecano mi,ze pieniądze wyślą tego samego dnia.Zobaczymy,ale firma NIERZETELNA!!! Nie polecam i ostrzegam przed TAKIMI FIRMAMI!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Armalux. Wyposażenie Łazienek? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi