Opinie Art.car - Wypożyczalnia Samochodów Osobowych

Opinie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Ostatnio wynajem u nich aut bez większych formalności, w najniższej cenie - jaką dotąd znalazłam. Auto było przystosowane do moich wymagań, szybko mnie obsłużono.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Tanio, a profesjonalnie.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Tani wynajem, a mimo to zaoferowali samochód nowoczesny, sprawny. Bardzo szybka i fachowa obsługa klienta. No i super, że za darmo podstawiają auto.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Auto wynajęte w Art Car spełniło moje oczekiwania. Cieszy mnie fakt, że wynajem nie był drogi, a obsługa profesjonalna. Dodatkowym atutem brak kilometrówek oraz gratisowy odbiór samochodu. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Długoterminowy wynajem aut z wypożyczalni ART CAR, to zawsze jest dobry wybór. Auta dla mojej firmy są doskonale dostosowane do naszych potrzeb. Eleganckie, regularnie serwisowane, więc zawsze bezpiecznie dojeżdżamy do danego miejsca. A wszystko to w atrakcyjnej cenie, minimum formalności. Najtańsza firma w mazowieckim.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Uczciwa firma

, opublikowano ponad 12 lata temu

Regularnie korzystam z usług firmy ART CAR i przyznam, że nigdy się nie zawiodłem. Obsługa - zawsze na najwyższym poziomie. Pani Dorota, czy Pani Małgorzata zawsze wie, że bardzo się spieszę, dlatego umowa jest już przygotowana przed moim uprzedzeniem telefonicznym. Minimum formalności, to pierwszy atut tej firmy. Kolejnym atutem jest bezawaryjna praca samochodu, który zawsze otrzymuje. Wybieram ten, który spełnia moje wymagania i w którym czuje się dobrze. Firma dba by samochody były od razu przygotowane od jazdy - a więc cenię ten profesjonalizm. Całkowicie przekonują mnie również ceny. No i co najważniejsze nie liczą mi ile kilometrów przejechałem - uff :). Bardzo jestem zadowolony na dzień dzisiejszy z usług oferowanych przez firma ART CAR.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Godni zaufania.

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego przewozu moich pracowników. Przewóz obył się na wysokim poziomie. Koszty związane z przewozem były do przyjęcia. Powiem szczerze, że to była najbardziej konkurencyjna firma. Bus gotowy do jazdy, jak najbardziej zadbany, nowoczesny. Szczęśliwe dojechaliśmy do celu i wróciliśmy z powrotem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Podejście do klienta, wysoka kultura osobista, samochody zadbane i gotowe do jazdy.

, opublikowano ponad 13 lata temu

Przyleciałam do Polski i wynajęłam pokój w hotelu. Niestety musiałam pozałatwiać parę spraw na mieście. Chciałam również odwiedzić moich znajomych, rodzinę, no ale potrzebowałam auta. Hotel polecił mi firmę ART CAR Warszawa. Jestem zadowolona. Auto miałam od ręki. Podpisałam tylko jedną umowę, ustaliłam czas wynajmu i wszystko. Firma godna polecenia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Solidna firma.

, opublikowano ponad 13 lata temu

Przyznam, że z usług firmy zawsze korzystam kiedy wracam do Polski. Wiem, że w domu nic nie mam do jedzenia, a chciałbym zrobić jakieś zakupy, więc wypożyczam auto na dwie godzinki ;). Wygodnie i tanio.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ok.

, opublikowano ponad 13 lata temu

Dobre ceny, indywidualne podejście do klienta. Fajnie, że podstawiają auto pod wyznaczone miejsce i później samodzielnie je odbierają. Jestem zadowolony z usługi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Super wypożyczalnia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Profesjonaliści w każdym calu. Mega samochody, doskonała opcja, gdy jest się w podróży, dla mnie extra udogodnienie i wielka wygoda. Atrakcyjna oferta, duża dbałość o klienta. Przemili właściciele, którzy wkładają serce w swoją pracę. Terminowo, punktualnie, samochód dostarczony czysty, zadbany. Następnie odebrany. Zero kłopotu. Polecam każdemu!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Art.car - Wypożyczalnia Samochodów Osobowych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi