Opinie Art Foto specjaliści od zdjęć do dokumentów

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zrobiłam kilkakrotnie w tym zakładzie sesje zdięciowe moich dzieciaków, które były później wykonane w dużym formacie, a po oprawieniu w ramkę gotowe na prezent. Wszystko ładnie wykonane, a zdjecia przepiękne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

nie znam się na fotografii, ale potrafię odróżnić czy zdjęcie jest zrobione tak sobie czy rewelacyjnie.zdjęcia ze ślubu mojej córki są po prostu fantastyczne. Świetne ujęcia, ładny papier i pełna gama kolorów. Ładna pamiątka z tego dnia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do Pana Roberta trafiłam przez poczte pantoflową bo szukałam dobrego fachowca do robienia zdjęć na weselu a znajomi bardzo go polecali. Tu się nie zawiodłam w żadnym momencie, bo pan Robert jest profesjonalistą i z wyznaczonego zadania się wywiązał wspaniale, a zdjęcia są cudowne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jest w Lublinie kilka zakładów fotograficznych, gdzie warto zajrzeć, ale jednak najbardziej cenię usługi Art. Foto. Przede wszystkim robią świetne zdjęcia, w terminach punktualni i niezmienne ceny od lat. Ogólnie bardzo polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo dobrze mi się współpracowało z panem Robertem podczas przyjęcia weselnego. W pełni zrealizował wtedy sesję ślubną w plenerze oraz zdjęcia na samym przyjęciu. Pan Robert jest miłym i bezpośrednim gościem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo pomógł mi pan Robert przy wywoływaniu zdjęć ze slajdów ze starych wycieczek i archiwizacji na format cyfrowy. Sam nie poradziłbym bez profesjonalnego sprzętu, a tak teraz wszystko mam w albumie i na płytach. Za miłą obsługę dziękuję i pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pocztą pantoflową trafiłem do Pana Roberta, bo potrzebowałem dobrego fotografa do ślubu. Trafiłem pod bardzo dobry adres, bo sesję wykonał po mistrzowsku dzięki czemu mamy piękną pamiątkę na całe życie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Z tej firmy korzystam od kilku dobrych lat i zajmują się wykonaniem sesji dla mojej fundacji związanej z niepełnosprawnymi dziecmi. Ma bardzo ciekawe pomysły jak uatrakcyjnić takie sesje a efekty są bardzo oddziałowujące na podświadomość. Wystarczy kilka takich zdjęć obejrzeć żeby poczuć, że robił je prawdziwy fachowiec.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Człowiek się uczy na błędach i na allegro zamówiłem odbitki zdjęć, bo cenowo było tanio. Jak dostałem pocztą zdjęcia to się załamałem. Tragiczna jakość, fatalny papier i jeszcze to wszystko posklejane. Nauczony tym doświadczeniem korzystam w tej chwili z usług stacjonarnie. Wywołuję zdjęcia w Art. Foto, gdzie robią to dobrze na świetnym papierze i nie jest wcale drożej niż na allegro. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Od wielu lat wywołuję u pana Roberta odbitki zdjęć i jest to głównie tematyka przyrodnicza, bo jestem zafascynowana tą dziedziną, a także ekologią, ostatnio prosiłam o poradę w doborze sprzętu w pewnym przedziale cenowym do fotografowania przyrody i polecił mi Nikona 900. Nap[rawdę śwetny sprzęt i wykonuje fantastyczne fotki, ale trochę mi szkoda pana Roberta, bo będzie miał teraz więcej roboty z odbitkami. Dziękuję i pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo mi zależało na dobrej i profesjonalnej sesji w plenerze pod działalność naszej firmy. Zdjęcia wykonane przez pana Roberta są świetnym motorem marketingowym i zachwycają artyzmem. Wszystkim polecam tego pana.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Moim pomysłem od zawsze na dawany prezent jest dawanie dziadkom aktualnych zdjęć wnuczków i dla tego w tym zakładzie co jakiś czas wykonuje nam fotograf sesję zdjęciową dla moich dzieci. Duży format zdjęć i bardzo dobra jakość. Gorąco ten zakład polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Firma w której pracuję obchodziła 25 rocznicę działalności w Polsce iw związku z tym wynajęliśmy profesjonalnego fotografa do udokumentowania całej imprezy. Fotograf stanął na wysokości zadania i sam już najlepiej wiedział co ma uwieczniać. Mistrzowska robota.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Myślę, że w okolicy nie ma lepszego fachowca w branży fotograficznej jak Pan Robert z art. Foto. Korzystam z jego usług od dawna i zawsze byłem zadowolony. Na domiar przyjemny w obyciu i ma atrakcyjne ceny.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jak dla mnie to bardzo sympatyczny a zarazem konkretny fotograf, który nic nie owija w bawełnę. Pracował dla mnie na weselu i była to bardzo dobra robota. Fachowiec wysokiej klasy!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Korzystałam z usług Art. Foto podczas mojego najważniejszego dnia w życiu i była to bardzo trafna decyzja, wykonane zdęcia z wesela są po prostu świetne! Bardzo dobra firma!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Moim zdaniem to najlepszy fotograf w moim mieście i warto skorzystać z jego usług, ponieważ są wysokiej klasy, a ceny ma nie wysokie, co nie jest bez znaczenia. Wykonywane zdjęcia są cudne i na dobrym papierze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

U tego fotografa zawsze wywołuję zdjęcia z wakacji, bo robi odbitki na dobrym, firmowym papierze, a poza tym jest bardzo miły i kulturalny. Dodać trzeba, że długo się za odbitkami nie czeka. Pozdrawiam i polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Warto stawiać na jakość i dla tego korzystam z usług tej firmy, bo wiem że będę wpełni usatysfakcjonowana, a zdjęcia będą dobrej jakości. W mojej okolicy mają najbardziej konkurencyjne ceny.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Korzystaliśmy z usług tego zakładu na naszym weselu. Pan fotograf wywiązał się znakomicie. Zaczął od pięknej sesji zdjęciowej w ogrodzie, a na samym weselu ujął wszystko co było najpiękniejsze. Prawdziwy czarodziej!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Godny polecenia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Zleciłem im na przełomie miesiąca nie tylko odzyskanie zdjęć, lecz także wykonanie ulotek. Niskie ceny za usługi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Art Foto is OK

, opublikowano ponad 12 lata temu

Profesjonalizm. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

fotograf

, opublikowano ponad 12 lata temu

Współpracowaliśmy ze sobą i jestem bardzo zadowolony. Wszystko zostało wykonane tak jak oczekiwałem. Udało mi się odzyskać stare zdjęcia. Super. Pełen profesjonalizm.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

fotografia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Zdjęcia mamy piękne. Chciałabym podziękować panu Robertowi za współpracę. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Wszystko zostało świetnie wykonane. Elegancko.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

POLECAM

, opublikowano ponad 12 lata temu

Krótko i rzeczowo - POLECAM.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

OK

, opublikowano ponad 12 lata temu

Wywołali dla mnie zdjęcia z negatywów czarno-białych. Super jakość, chociaż cena mogłaby być ciut niższa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Godny polecenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jeśli chodzi o mnie, zleciłem renowację starych zdjęć, które mają dla mnie ogromne znaczenie. Bardzo się cieszę, że udało się je uratować. Dziękuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

foto

, opublikowano ponad 13 lata temu

Łatwo do niego trafić i jeszcze łatwiej się z nim kontaktować. Zdjęcia odebrałem w terminie więc wszystko ok. Jest wart swojej ceny :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

fotograf

, opublikowano ponad 13 lata temu

Cena bardzo atrakcyjna a zdjęcia zrobione kapitalnie. Współpracowało się bardzo miło. Do tego wszystko w terminie bez żadnych poślizgów. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

fotografia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Dostarczyli mi świetny reportaż z imprezy. Warto było zatrudnić tego fotografa bo reportaż był bardzo dokładny a zdjęcia wysokiej jakości.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

fotografia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pan Robert był na naszym ślubie i zrobił nam przepiękne zdjęcia. Jestem bardzo dumna z jego pracy. A na początku miałam małe wątpliwośći a teraz to tylko chwalić. pozdrawiam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Art Foto specjaliści od zdjęć do dokumentów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi