Opinie Artifekt Sc. Foto, Ksero. Malczewscy B., m.

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo miła obsługa, od lat wywołuje tam zdjęcia do dokumentów i nie tylko. Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych usług. Właściciel bardzo miły i sympatyczny, ja również nie zgadzam się z poprzednią negatywną opinią. Jak najbardziej polecam :-) OlgaWagner
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Omijaj to miejsce z daleka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jeżeli chcesz mieć ładne, dobre fotki radzę omijać to miejsce z daleka. Na pewno lepsze zdjęcia zrobisz sobie sam, do tego siedzi tam jakiś niezbyt dobrze wychowany pan, który zwraca się do klientów w sposób jaki NIE POWINIEN.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Błędny wpis?

, opublikowano ponad 12 lata temu

A jaki to ma związek z maszynopisaniem, taki opis znalazłem, a nie nic na ten temat na stronie, czyli znów straciłem czas.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia fotograf Artifekt

, opublikowano ponad 13 lata temu

Stanowczo odradzam robienia sobie w tym punkcie zdjęć do dokumentów. W moim przypadku skończyło się wizytą u innego fotografa, na szczęście tym razem u dobrego. Rozumiem, że do robienia zdjęć do dokumentu artystą nie trzeba być, ale choćby światło przydałoby się umieć ustawić. Nieprofesjonalna masówka, jednym słowem słabiutko. Odradzam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Wysoka jakość usług

, opublikowano ponad 14 lata temu

Zgadzam się z opinią pana Błażeja. Właściciel zakładu, zarazem fotograf, jest najmilszą osobą jaką spotkałam. Zawsze z uśmiechem i pogadany. Korzystam z ich usług już od kilku ładnych lat, za każdym razem gdy potrzebne są mi zdjęcia do dokumantów, i nigdy nie było takiej sytuacji że wychodziłam stamtąd niezadowolona. Robią kilka zdjęć z których potem można NA SPOKOJNIE wybrać sobie te które spodoba się najbardziej- bez żadnych problemów, dodatkowych opłat itd. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Inne zdanie o Arifekt sc. foto

, opublikowano ponad 15 lata temu

Nie mogę zgodzić się z wcześniejszą opinią. Bardzo miły pan (w typie gawędziarza, więc idzie i pogadać, i pożartować :)), do tego pełen profesjonalista: gdy byłem podczas wizyty w sennym nastroju, nacykał mi więcej zdjęć niż zwyczajowe trzy, ostatecznie też wspólnie wybraliśmy to najlepsze. Zdecydowanie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opinia fotograf przy agorze

, opublikowano ponad 15 lata temu

Witam Stanowczo odradzam tego fotografa. Bardzo nie miła obsługa (arogancki pan który na dodatek potrafi ubliżyć), Ceny bardzo wysokie a zdjęcia... pfff (masz zrobione 4 pod rząd i musisz coś wybrać, jak nie będzie dobrego to i tak musisz zapłacić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Artifekt Sc. Foto, Ksero. Malczewscy B., m.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi