Opinie "auto-Żywna" Autoryzowane Centrum Blachrstwa i Lakiernictwa

Opinie

naprawa

, opublikowano ponad 13 lata temu

panowie zajeli sie naprawa mojego auta, niestety nie moglem sobie z nim poradzic. na uwage zasluguje fakt ze pomimo iz auto wyladowalo u nich na kilka dni, moglem skorzystac z zastepczego w ich ofercie. to dobra alternatywa wowczas gdy auto jest koniecznie potrzebne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

usługi

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem dumny z ich pracy, jeszcze nie byłej sytuacji zebym wyszedł niezadowolony, zawsze spełniano moje oczekiwania, z oponami teraz jest w porzadku i z innymi sprawami też, wiec niczego więcej nie oczekuje ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

lakierowanie

, opublikowano ponad 13 lata temu

zlecilem firmie lakierowanie swojego auta. praca wykonana solidnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

klimatyzacja

, opublikowano ponad 13 lata temu

Ja mam o nich bardzo dobre zdanie, poniewaz na kazdym kroku liczyli sie z moim zdaniem i wszystko było opanowane w krótkim czasie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Polecam tą usługę . Jestem bardzo zadowolony
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Poleca

, opublikowano ponad 14 lata temu

Wymieniałem opony . Polecam oraz nie rozumiem złej opini . Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ja skorzystałem z usług i jestem bardzo zadowolony. Pan miły i mi doradził. Ceny dość konkurencyjne
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

USŁUGA

, opublikowano ponad 14 lata temu

Arogancki dziadek, bez ogłady wszystko wie najlepiej i zrobi tak jak chce. W braniu kasy jest najlepszy, najwidoczniej tylko to jest najważniejsze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz "auto-Żywna" Autoryzowane Centrum Blachrstwa i Lakiernictwa? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi