Opinie Auto-Obsługa. Wymiana olejów, filtrów i płynów. Rozenbaum A.

Opinie

, opublikowano ponad 12 lata temu

rowniez nie polecam,bardzo drogo!!!! swiadczone uslugi i wiedza daja wiele do zyczenia.partacze!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

nie polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Również nie polecam oni są tam daremni, przyjechałem tam drugi raz i zepsuli mi skrzynie biegów stwierdzili, że sama sie z czasem zepsuła a po ich naprawie wytrzymała tylko 2 tygodnie miałem nie dokreconą jaką śrubę i przesto skrzynia jest do wymiany a znajomemu nawet geometri nie doli rady dobrze zrobić oni tylko umieją zbierac kasę i nic więcej....
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Wymiana

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam. Nie Polecam tego zakładu ponieważ w samochodzie wymienili mi płyn chłodniczy i żle odpowietrzyli układ, zrobiło się podciśnienie i rozwaliło mi zbiorniczek wyrównawczy, który mogłem zakupić tylko w serwisie za 280zł. Mało tego zakład nie robi na powierzonym materiale, po co właściciel samochodu ma włożyć sobie lepsze części jak zakład może dać badziewie, za które skasuje kokosy. NIE POLECAM I ODRADZAM !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

uwaga

, opublikowano ponad 13 lata temu

nikomu nie polecam tego warsztatu. właściciel wymienia w aucie co się da, naciągając na koszty, a robocizna spartaczona. wymieniałam tam hamulce, które zostały zamontowane odwrotnie, gdybym w porę tego nie odkryła groziłoby poważnymi usterkami. po wymianie zawieszenia okazało się, że części są niedokręcone i inny mechanik stwierdził, że powinnam dać na mszę, że jeszcze się nie zabiłam. nie polecam nikomu!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

nie polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

nie polecam okropna tandeta dają tylko najtańsze części przeważnie kraft bo na tym ma najwięcej zysku obiecuje szybką wymianę a auto stoi miesiąc bo nie wie jak to zrobić ...to poco to bierze.....NIE POLECAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wulkanizacja

, opublikowano ponad 13 lata temu

wymiana opon szybko i solidnie polecam serwis.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Auto-Obsługa. Wymiana olejów, filtrów i płynów. Rozenbaum A.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi