Opinie Automatyczne Skrzynie Biegów - Mielnik Marek

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Cwaniak i krętacz. Auto nienaprawione, wmawiają usterki których niebyło
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Moje auto jeździło przed oddaniem do tego warsztatu, po pobycie u Pana M.M. musiałem brać lawetę... Świetny fachowiec...Polecam ;)

Dziwne, że nikt się nie interesuje łamiącym prawo pasożytem. Został wykreślony z rejestru przedsiębiorców a dalej prowadził działalność gospodarczą, z tym, że na czarno. Śmieje się wszystkim prosto w twarz, bezczelny. Ale kłamstwo ma krótkie nogi i nieuczciwość zawsze się mści.

Oj oj, brak słów. Trzeba tępić takich, zakała społeczeństwa, pijawka i pasożyt. Bez skrupułów oszukuje, wszyscy wokół się nie znają tylko on jest najlepszy


, opublikowano ponad 2 lata temu

Wyrok eksmisyjny!!!! tyle w temacie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Tak to jego koniec. Gość jest totalny. Taki to tylko generuje niepotrzebny ślad węglowy. Pasożyt i manipulant, bez honoru, bez zasad, prawdziwy złoczyńca, bo biznesmen z niego żaden.


, opublikowano ponad 2 lata temu

Omijajcie go wielkim łukiem. Nie dość, że trzymał auto przez miesiąc to nie zrobił tego co było umówione, przejeździł 800 km / zostawił pusty zbiorniki paliwa i gazu /, ukradł prawie nowy akumulator i wstawił stary. Takiego to tylko za kraty.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Uwaga! Wyrok eksmisyjny!

Szkoda że Ja wcześniej tych opinii nie czytałem, gość jest wielką pomyłką.

To nierzetelny, nieuczciwy cwaniak, pasożyt żerujący na ludziach i manipulant. Teraz ma już eksmisję i trzeba uważać bo będzie zdeterminowany do tego, żeby oszukiwać !!!

To niesamowite ile historii się nasłuchałem. Bajki o tym jaki on jest biedny i jak bardzo się stara, ale mu nie wychodzi. Facet powinien dać sobie spokój z biznesem, bo z niego bajkopisarz i na umiejętność ciągłego gadania i nie przekazywania żadnej istotnej informacji. Masakra

Z powodzeniem zastąpi czarną kawę. Skutecznie podniesie ciśnienie i Wnerwi najbardziej spokojna osobę.

To się ciesz że 1miesiac ja czekalem8mies i wyjechałem na lawecie w asyscie policjantów oszust i cwaniak omijajcie ten szrot z daleka


, opublikowano ponad 3 lata temu

Szukam osób poszkodowanych i chętnych do pozwu zbiorowego. Pieniędzy może z tego nie będzie, ale satysfakcja gwarantowana. Mój email [email protected]
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy to aktualne?

Sprawdźcie CEIDG tego pana, jest wykreślony i cokolwiek robi to robi to nielegalnie!!!!


, opublikowano ponad 4 lata temu

Ten człowiek to zupełna pomyłka… ! Absolutnie nie oddawać auta! Tygodniami nie odbiera telefonu, nie można go zastać na warsztacie… nie wiadomo co z autem. Dramat.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Faktycznie wykreślony z CEIDG!!!!


, opublikowano ponad 4 lata temu

Nieslowny leci, z ludzi w konia bierze auto do naprawy i miesiąc nawet nie raczy telefonu odebrać brak słów na się nie ma czasu to się oddzwania i mowi
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Obiecanki cacanki, a człowiek czeka. Brak kontaktu. Niezrealizowane obietnice naprawy. Niepolecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Kiedyś na necie miał mega dużo opinii pozytywnych, czyżby koledzy, czyżby kupione? Google wyczyścił wszystkie opinie, a szkoda bo było co czytać. I przez to naciągnął jeszcze pewnie na kasę paru niczego nie świadomych ludzi.


Czy Znasz Automatyczne Skrzynie Biegów - Mielnik Marek? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi