Opinie Axa Salon Pielegnacji Zwierząt-Zapraszamy

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Profesjonalizm z najwyższej półki to tylko jeden z powodów, by polecić ten salon - ale cierpliwość, serce i empatia to rzeczy dziś tak rzadkie, że po prostu bezcenne - nasz 15-letni labrador z uwagi na wiek i kondycję nie jest w stanie dotrzeć do salonu nawet samochodem; po krótkiej rozmowie telefonicznej cudowna pani Agata zgodziła się odwiedzić nas w domu (mieszkamy poza Tarnowem), gdzie w sposób fachowy, niezwykle wyrozumiały i wymagający dostosowania się do niełatwych domowych warunków zajęła się jego długimi pazurkami i to kompletnie za damo! - co więcej - czyni to cyklicznie do dziś. Innym z kolei razem zgodziła się zostać po godzinach pracy, gdy drugi z naszych psów wymagał natychmiastowej kąpieli. Wszystkim opiekunom zwierzaków życzę, aby trafili do tego salonu i do tego wspaniałego Człowieka :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 13 lata temu

super, mój Rufik wygląda w końcu jak pies. Jestem z polecenia innej klientki spotkanej przypadkowo na spacerze, korzystałam z usług innego zakładu, ale nie ma porównania co do jakości i przede wszystkim mogłam przy tym byc, pani po prostu rozmawiała z nim a on słuchał, niesamowite ............POLECAM !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

super

, opublikowano ponad 13 lata temu

REWELACJA,firma godna zaufania ,mój pies wygrał na wystawie, a mówią ze nie szata zdobi, hi jeszcze raz wielkie dzięki za przygotowanie. Pozdrawiam i wszystkim POLECAM !!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

usługi

, opublikowano ponad 13 lata temu

rewelacja,polecam wszystkim,mój pies wyszedł z salonu jak przed wystawą ,jestem w szoku jaką cierpliwość i opanowanie mają panie fryzjerki poprostu dogadały się z moim agresywnym psem,spokorniał i sama to widziałam na własne oczy.Pozdrawiam i jeszcze raz POLECAM !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem stałym klientem Salonu AXA z moją suczką Sabą . Z usług w tym salonie korzystają też moi znajomi którzy mi polecili.Chodzę regularnie co trzy miesiące i nigdy nie było problemów związanych z okaleczeniem a moja suczka nie należy do spokojnych,podziwiam wszystkie fryzjerki to nie jest łatwy zawód. POLECAM!!!.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

pielęgnacja

, opublikowano ponad 14 lata temu

Podziękowania za przygotowanie na wystawę ,widać długoletni staż i fachowość.Polecam !!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

usługi AXA

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jestem właścicielem westa i korzystam z usług groomerskich od lat . Pierwszy raz w jednym miejscu znalazłem wszystko czego oczekuję . Czyli fachową obsługę i miłą atmosferę . Muszę przyznać że jak prawdziwy miłośnik zwierząt zajmuję się tykm fachem to wtedy takie są efekty. Muszę zaznaczyć że z moim pupilem tylko dziewczyny z AXA sobie poradziły .Najważniejsze jest to że jakość usługi z biegiem lat jest coraz lepsza . Gratujluję i 3mam za was kciuki oby tak dalej .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Axa Salon Pielegnacji Zwierząt-Zapraszamy? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi