Opinie Befsztyk Mokotów

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Spełnili moje oczekiwania. Zamówienie złożone przez www - z odbiorem osobistym, świetny wybór i naprawdę profesjonalna obsługa, szybka dostawa. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jak po dobre mięso do zdecydowanie na puławską do befsztyka, dobra fachowa obsługa, do tego przejrzysty sklep online i fajne przepisy na blogu. Ogólnie 5/5, trzeba tylko zaakceptować że za dobre mięso trzeba swoje zapłacić.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep

, opublikowano ponad 12 lata temu

Na początku odstraszały mnie u nich trochę ceny ale po tym jak pierwszy raz zamówiłem wracam regularnie i nie ma co oszczędzać, jak to mówią, jesteś tym co jesz :) trzeba jeść dobrze!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep pulawska

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam zamówić sobie przez ich stronę www.befsztyk.pl ? na terenie warszawy bardzo szybko dowożą i nie trzeba się fatygować. Jakościowo produkty #1, choć za taką jakość swoje też trzeba zapłacić.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep mięsny nr 1

, opublikowano ponad 12 lata temu

sklep mięsny #1 imo, bez dwóch zdań najlepszej jakości produkty mają, mięso obrabiane na miejscu wiec wszystko świeże jest, super!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

dobry sklep mięsny

, opublikowano ponad 12 lata temu

Nr 1 ze sklepów mięsnych ponieważ prócz jakości i mega wyboru, sprzedają produkty ludzie którzy się na nich znajdą, wiedzą jak je przygotowywac i zawsze można dopytac o to jakie mięso dobrać, na miejscu można też dobrać wino do mięsa! super sklep!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

mega fajny sklep mięsny

, opublikowano ponad 12 lata temu

Co tu dużo pisać - najlepszy wybór mięs mają, tutaj bez dwóch zdań, drugiego takiego sklepiku w necie nie znalazłem, w wawie też chyba nie ma, a przynajmniej ja na takowy jeszcze nie trafiłem :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

BDB sklep

, opublikowano ponad 12 lata temu

BDB sklep - największy wybór na jaki trafiłem i BDB obsługa, ludzie znający się na tym czym handlują a to dla mnie zawsze ważne, na pewno wrócę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

bardzo pozytywne zaskoczenie - z polecenia wybrałem się do sklepiku i chyba takiego wyboru mięs jeszcze w Warszawie nie trafiłam, rewelacja, bankowo wrócę po więcej :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

mega sklepik

, opublikowano ponad 12 lata temu

Kupuję na miejscu na Puławskiej więc dostawy nie przetestowałem ale sam sklep warto odwiedzić bo dopiero na miejscu można poczuć się jak w raju dla fanów dobrego mięsa i wędlin - smakowity produkty, dodatki do mięs, wina etc, super!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep mięsny befsztyk.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

SKlep mięsny na pewno godny polecenia dla każdego dla kogo jakość i dostępność mięs jest istotniejsza niż cena, wtedy zdecydowanie warto i każdy znajdzie coś dla siebie :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep mięsny

, opublikowano ponad 12 lata temu

zakupy mięsne jak tylko mam mozliwość robię na puławskiej, super sprawa naprawdę sobie sklepik chwalę i polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk

, opublikowano ponad 12 lata temu

świetny sklep, kupuję regularnie mięso na steki w befsztyk.pl, cenię sobie wybór, jakość mięs i szybką dostawę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

co tu dużo pisać.... trzeba iść kupić spróbować, bo mięso mają zdecydowanie najlepsze w wawie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobry wybór i miła obsługa, trafiłam z polecenia znajomej i wiem, że wrócę nie raz, rewelacja:)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk

, opublikowano ponad 12 lata temu

długo szukałem porządnego sklepu do zakupu dziczyzny, ostatecznie stanęło na befsztyku na puławskiej i nie narzekam, dobry sklep z dobrą obsługa i świetnym wyborem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

oceniam pozytywnie - kupuję mięso dość rzadko ale jak już chcę kupić to tylko dobrej jakości i wtedy od razu befsztyk.pl
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

fajnie zorganizowany sklep online, dostawa błyskawiczna, wagowo zawsze górką i świetny wybór
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk

, opublikowano ponad 12 lata temu

super sklep, zawsze mają duży wybór mięs i wędlin, bardzo sobie chwalę sklepik za to ale także za bardzo miłą obsługę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

jak zakupy mięsne to tylko u nich i z dostawą do domu, świetne miejsce absolutnie polecam kazdego kto poszukuje porządnego miejsca na zakup mięsa i wędlin
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

Dla fanów dobrego mięsa pozycja obowiązkowa - dziczyzna i gęś u nich to absolutne pozycje obowiązkowe dla każdego kto lubi mięso, do tego spory wybór wędlin i garmaż:)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

POLECAM w mojej ocenie najlepszy sklep mięsny, zawsze świeże produkty i co ważne obrabiane na miejscu w sklepie, wszystko dostępne na meijscu i wybór kapitalny!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Befsztyk na Puławskiej

, opublikowano ponad 13 lata temu

pozycja obowiązkowa dla fanów dobrego mięsa, trzeba się na Puławską wybrać, bo mają najlepsze produkty mięsne w wawie i jeszcze ogromny wybór!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

super sklep

, opublikowano ponad 13 lata temu

Sklep zasługuje na najwyższą ocenę według mnie. Najlepszy wybór i najlepsza jakość mięs i wędlin, tylko befsztyk.pl imho
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

mieso

, opublikowano ponad 13 lata temu

Hmm zdecydowanie wybija się sklepik na tle wszelkiego rodzaju marketów, małych sklepów mięsnych gdzie produktów albo nie ma wielkiego wyboru albo nie ta jakość, dla kogoś kto lubi dobre mięso, np. dziczyznę, steki etc., to polecam befsztyk.pl
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep mięsny Wawa

, opublikowano ponad 13 lata temu

Sklepik na Mokotowie od sam nie wiem ilu latek jest obecny, warto zajrzeć jeśli lubimy naprawdę dobre produkty mięsne, w sklepie obrabiają mięso na miejscu, zawsze jest świeże, duży wybór no i takie mięsa które bardzo trudno dostać :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

mięso

, opublikowano ponad 13 lata temu

Co tu można napisać, chyba każdy kto lubi porządne mięso zna ten sklepik, od laaaat jest na Puławskiej i jest dobrze znany, jedyne chyba miejsce gdzie od ręki mamy jagnięcine bez kości, dzi czyzne czy taki wybór mięs na steki, rewelacja.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

mięso

, opublikowano ponad 13 lata temu

Mięso absolutnie wyborne, najlepszy wybór, najlepsza dostępność produktów, nie ma w Wawie drugiego takiego sklepu jak ten na Puławskiej gdzie od reki można dostać tyle rodzajów mięsa na steki, świeżą jagnięcinę czy ekologiczną gęś, naprawdę super! Zaglądam i będę zaglądał :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep mięsny

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wiele razy korzystałem z ich sklepiku i polecam, szybka dostawa do domu, wyjątkowy wybór mięs, no i najwyższa jakość produktów!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 13 lata temu

Chyba jedyny tego typu sklep miesny online z takim wyborem. Polecam każdemu smakoszowi, mają kapitalnej jakości produkty i szybką dostawę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep befsztyk.pl

, opublikowano ponad 13 lata temu

Ze sklepów mięsnych w Warszawie to numer 1 - bez dwóch zdań naprawdę świetne produkty, dobra obsługa i szybka realizacja zamówień.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep mięsny befsztyk.pl

, opublikowano ponad 14 lata temu

Obsługa na super poziomie i ten ogromny wybór! Połączenie idealne!! IMHO sklep mięsny z górnej półki, ze świetnymi produktami, ale i cenowo można znaleźć wiele fajnych produktów wcale nie płacąc tak dużo. Polecam :)))))
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk

, opublikowano ponad 14 lata temu

sklepik zdecydowanie da się lubić :) bardzo duży wybór produktów, których normalnie nie ma szansy w "mięsnych" dostać jak np. steki, dziczyzna, jagnięcina i wiele więcej, super obsługa - POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

świetny sklep

, opublikowano ponad 14 lata temu

Zdecydowanie jedyny taki sklepik, innego mi się nie udało odkryć. polecam wyroby garmażeryjne bo są naprawdę dobre i oczywiście mięso, którego w innych miejscach ze świecą szukać jak dziczyzny choćby.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Befsztyk.pl

, opublikowano ponad 14 lata temu

ponowne zakupy w sklepiku befsztyk.pl i kolejny raz bardzo jestem z nich zadowolona :) produkty najwyższej jakości moim zdaniem, wędliny po prostu niesamowite!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Befsztyk.pl

, opublikowano ponad 14 lata temu

Sklep z bardzo dużym wyborem produktów i dobrym kontaktem ze sklepem, szybka dostawa. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sklep befsztyk

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ponowne zakupy w Befsztyk.pl i ponownie jestem z nich bardzo zadowolony, najwyższej jakości produkty do tego przetestowałem ich garmaż i również kapitalny, polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk

, opublikowano ponad 14 lata temu

Sklep bardzo dobry i szybko relizujący zamówienie. Produkty są naprawdę świetne i polecam gorąco.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk.pl

, opublikowano ponad 14 lata temu

Superowy. Moim zdaniem najlepszy sklep mięsny w Warszawie, a w necie to w ogóle jedyny w skali kraju taki sklep. Naprawdę wyjątkowe miejsce i wyjątkowe produkty wędliniarskie. Polecam serdecznie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk

, opublikowano ponad 14 lata temu

Najlepszy sklepik mięsny, polecam dziczyznę i garmaż, świetna jakość i akceptowalna cena.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Befsztyk.pl

, opublikowano ponad 14 lata temu

Odwiedzony ponownie, ponowne zakupy i ten sam zachwyt nad jakością produktów mięsnych. Górna półka a jednocześnie ceny wcale nie zwalają z nóg. Polecam!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Befsztyk.pl

, opublikowano ponad 14 lata temu

moje kolejne zamówienie w befsztyku i kolejny raz jestem zadowolona :) sklepik oferuje super jakość i duży wybór
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk

, opublikowano ponad 14 lata temu

Sklep ma największy wybór produktów mięsnych w internecie z tych sklepów które sprawdziłem. Polecam, jest bardzo duży wybór i bardzo dobra jakość produktów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

befsztyk

, opublikowano ponad 14 lata temu

zamawiałam ostatnio ponownie, robiłam większe zamówienie na rodzinną imprezę i sklepik znów się spisał :) nadal najlepszy!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Befsztyk - Puławska

, opublikowano ponad 14 lata temu

Szybka dostawa i ogromny wybór wędlin i mięs, bardzo dobre, smaczne i pachnące. IMHO bardzo dobry sklep.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Befsztyk.pl

, opublikowano ponad 14 lata temu

Moim skromnym zdaniem - najlepszy. Zresztą nie ma wielkiej konkurencji jeśli chodzi o sklepu oferujące taki wybór i tak wysokiej jakości produkty mięsne z dostawą do domu. Rewelacja.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Super sklep

, opublikowano ponad 14 lata temu

Sklep numer jeden jeśli chodzi o steki, także wołowinę argentyńską, bardzo fajny garmaż. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Befsztyk.pl

, opublikowano ponad 14 lata temu

Najlepszy moim zdaniem. Jeśli chodzi o zakup steków oraz dziczyzny czy jagnięciny oraz wędlin, zdecydowanie najlepszy sklep mięsny, z produktami z górnej półki, których próżno szukać gdzie indziej. Szybka dostawa i towar zawsze świeżutki!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Befsztyk Mokotów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi