Opinie Bendiks-Waszak. Sprzedaż Rozruszników, Alternatorów, Akumulatorów

Opinie

, 27 stycznia 2026

Porażka, pojedź gdzie indziej, mniej zapłacisz a nie zostaniesz zwyzywany
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 stycznia 2026

Ceny z kosmosu, oczywiście miała być wycena przed naprawą a dowiedziałem się jedynie, że mam zapłacić prawie tysiąc złotych, a przy rozmowie była informacja że około 200zł plus części. Jak po paru tygodniach problem wrócił to nawet nie zdążyłem wyjaśnić sprawy a szef już wyskoczył z zębami na mnie, to nie lata 90, w najgorszych firmach nie spotkałem się dzisiaj z takim traktowaniem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Za każdym razem moje autka wyjeżdżają sprawne, ze względu na rozmiar floty z usług korzystam wielokrotnie i nigdy nie miałem żadnych problemów ani zastrzeżeń. Chłopacy zawsze starają się naprawić rozrusznik lub alternator a w przypadku instalacji często proponują "ominięcie" drogiego modułu. Wizyty u innych mechaników zazwyczaj kończyły się wymianą całego alternatora lub rozrusznika, a zdarzało się nawet, że to nie pomagało. Bardzo duży plus za naprawy w ciągu tego samego dnia - auto jeździ, auto zarabia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Za każdym razem moje autka wyjeżdżają sprawne, ze względu na rozmiar floty z usług korzystam wielokrotnie i nigdy nie miałem żadnych problemów ani zastrzeżeń. Chłopacy zawsze starają się naprawić rozrusznik lub alternator a w przypadku instalacji często proponują "ominięcie" drogiego modułu. Wizyty u innych mechaników zazwyczaj kończyły się wymianą całego alternatora lub rozrusznika, a zdarzało się nawet, że to nie pomagało. Bardzo duży plus za naprawy w ciągu tego samego dnia - auto jeździ, auto zarabia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Regeneracja? Lepiej kupić nowy alternator lub regenerowany z innej firmy (allegro 200zł z gwarancją). Cena usługi w bendiksie- 580zł. Nowy alternator 545zł (w203 1.8k). Nikt nie raczył poinformować o kosztach naprawy, tylko zostałem postawiony przed faktem dokonanym, mimo że mieli dzwonić i informować o kosztach. Kłamią w żywe oczy co do cen części. Regulator napięcia wg nich 250zł netto (bosh f00M144147). Cena na iParts to 143zł brutto. Oczywiście faktury zakupowej na rzekomo wymienione części, pokazać nie chcieli. Przy odbiorze auta okazało się, że zerwali linkę od hamulca ręcznego, bo nie odbija. NIE POLECAM NIKOMU! Moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym "serwisie".
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bezproblemowo, szybko i uczciwie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Bendiks-Waszak. Sprzedaż Rozruszników, Alternatorów, Akumulatorów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi