Opinie Bezpłatna Szkoła Rodzenia Dzieciok

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Pani Ania - Położna, w bardzo ciekawy sposób i przede wszystkim z pasją prowadzi zajęcia. Wielkość grupy optymalna, spotkania nie są prowadzone w godzinach od do. Jeśli są pytania, czy interesujące zagadnienia poza programem Pani Ania na wszystko odpowie i wyjaśni. To nie jest "fabryka" tylko instytucja z powołaniem :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Bezpłatna Szkoła Rodzenia Dzieciok Firma

Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa :) Każdego dnia staramy się, aby nasze Pacjentki czuły się bezpiecznie i wiedziały, że w każdej chwili mogą na nas liczyć. Pragniemy towarzyszyć rodzicom w Rozwoju ich Pociech :)


Zajęcia w skole rodzneia DzieciOK

, opublikowano ponad 12 lata temu

Serdecznie polecam!!!! Zajęcia odbywają się w małych grupach i przyjaznej atosferze - nie ma tematów tabu ani "głupich" pytań. Pani Ania odpowiada na każdą nurtującą rzecz z anielska cierpliwościa i z pełnym profesjnalizmem. Dzięki szkole rodzenia ani poród ani połóg nie wydaje się być strasznym :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Bezpłatna Szkoła Rodzenia Dzieciok Firma

Dziękujemy za miłe słowa i staramy się dalej:)


www.dzieciok.pl

, opublikowano ponad 12 lata temu

Serdecznie polecam szkołę rodzenia wszystkim którzy chcą przygotować się ze spokojem na przyjście na świat małego wielkiego szczęścia.Szkoła oferuje szeroki wachlarz zajęć i przemiłe Panie Położne które zawsze mają czas aby udzielić informacji na nurtujące nas pytanie:) Polecam skorzystanie z świetnie prowadzonej gimnastyki. Pozdrawiam Basia i Grzegorz w oczekiwaniu na córeczkę:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Super szkoła

, opublikowano ponad 12 lata temu

Sympatyczna Pani Ania potrafi ciekawie wszystko wyjaśnić nawet najbardziej opornym. Dodatkowym plusem jest darmowa gimnastyka w ramach szkoły. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

gorąco polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo polecam tę szkołę. Przyjazna atmosfera, wiele ciekawych tematów. Dzięki zajęciom już tak strasznie nie schizuję jak na początku ciąży ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Bezpłatna Szkoła Rodzenia DzieciOK

, opublikowano ponad 12 lata temu

Piszemy, by podziękować za naprawdę mile spędzony czas, fachowe rady, profesjonalne przygotowanie i umiejętność odpowiedzi przez Panią Anię na każde nasze pytanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Super zajęcia! Dzięki nim spokojniej podchodzę do porodu, a informacje przekazane przez Panią Anię bardzo się przydadzą niedoświadczonym rodzicom :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Bezpłatna Szkoła Rodzenia Dzieciok? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi