Opinie "Bodo" Wylewki Maszynowe i Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Bodo

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Solidna firma , która zlecenia realizuje dokładnie i terminowo. Na tym mi właśnie najbardziej zależało.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Dostałem na nich namiary od znajomego, który był zadowolonym klientem i potrzebowałem identycznej usługi czyli wylewkę pod budynki gospodarcze. Pełna realizacja w terminie i dobra cena. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Firma robiła mi podłogę żywiczną, która okazała sie strzałem w dziesiątkę, bo wiadomo - jakość wykonania i wytrzymałość samego materiału robi swoje. Do tego swietny kontakt, cena i faktura. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Juz z wieoma firmami budowlanymi miałem doczynienia i różnie z nimi bywało, a tu Bodo zachowało się bardzo profesjonalnie i wykonało doskonałą podłogę zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami. Oczywiście dostałem też fakturę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zanim skorzystałem z usług tej poleconej firmy przez szwagra, to na własne oczy sprawdziłem jak wygladały podłogi zrobione przez nich w budynku gospodarczym . to mnie do nich przekonało. Na tej inwestycji się nie zawiodłem, bo kontakt rzeczowy, a uzgodniona praca wykonana zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Dobra firma, która robiła mi podłogę za pomocą wylewki. Dobra organizacja tego zadania i miły dla oka efekt. Z takimi ludźmi można śmiało współpracować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Ich oferta była najbardziej atrakcyjna, a sprawa dotyczyła wykonania poddgrzewanej podłogi. W tym temacie się nie zawiodłem, bo wszystko zrealizowali w uzgodnionym terminie, a cena była bez zmian. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Miałem do realizacji kilka projektów i tym razem nie korzystałem z przetargu, bo przeważnie wygrywa najtańsza oferta, czyli po prostu najsłabsza. Tu zdecydowałem się na bodo, które zrealizowało swojew prace bardzo dobrze i za rozsądną cenę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Różne firmy już zajmowały sie robieniem wylewki pod moje inwestycje, ale ta zdecydowanie bije pozostałe na głowę. Lepszyt sposób wykonania i użyte materiały. Sami fachowcy też przedni. Godni polecenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Do robienia wylewki podłogowej to zdecydowanie najlepsza firma jaką znam. Nie musiałem długo uzgadniać szczegułów, a właściciel firmy dotrzymał słowa. Wszystko wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami i planem. Ze współpracy jestem bardzo zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo profesjonalna firma, którą oceniam na 6+. Wszystko zrobione na wysokim poziomie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kiedyś firma robiła podłogę w gospodarczym i bardzo dobrze to wszystko wygladało i nadal wygląda. To do zrobienia podłogi żywicznej ponownie sięgnęłam p0o sprawdzona firmę. Jak poprzednio sprawdzili się a czas realizacji i koszta bardzo na plus.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Dobry sprzęt i fachowa ekipa, to murowany sukces na wykonanie dobrej wylewki w magazynach. Nie znałem ich wcześniej, ale zaryzykowałem. Jakość wylewki bardzo dobra, a koszt przyzwoity.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Doświadczona firma, która robi świetne wylewki i w moim przypadku dotyczyło to hal magazynowych. Cała robota wykonana zgrabnie i widzę, że pieniądze dobrze zainwestowałem. Dla mnie to sprawdzeni ludzie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jednak się nie pomyliłem w wyborze firmy do zrobienia podłogi ogrzewanej. Technologia sprawdziła się doskonale i podczas trwającej zimy mogłem spokojnie przetestować walory posiadania takiej podłogi. Jednym słowem jest rewelacyjna i do niczego się nie da przyczepić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Korzystałem kiedyś z oferty pewnej firmy do wylewki pod magazyny, ale kiepsko im to poszło. Teraz postawiłem na Bodo i tu mile się rozczarowałem. Firma kompetentna z doświadczonymi pracownikamii duzym doświadczeniem, a sama wylewka rewelacyjna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

jeśli chodzi o podłogi podgrzewane to śmiało mogę polecić firmę Pana Marcina. U mnie robili jego fachowcy i efekt znakomity. Od strony wizualnej ładnie wygląda, a w praktyce sprawdza się. Dobra inwestycja.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

z wykonanej pracy przez firmę Pana Marcina jestem bardzo zadowolony. Tynki są wysokiej jakości i do tego równiutkie. Dokładnie tego oczekiwałem i było to warte swojej ceny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

ich oferta była najlepsza, a zrobiona podłoga żywiczna spełnia wszelkie atesty i jest wprost idealna. Warto było zainwestować w nich i efekt jak widać rewelka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo spodobała mi się u znajomych podłoga żywiczna wykonana przez tą firmę. Zażyczyłam sobie podobną i po skontaktowaniu się z nimi szybko doszłam do porozumienia. Całość wykonana w miarę szybko a z efektów iceny jestem zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Panowie zrobili mi podłogę żywiczną, bo była promocyjna cena, a termin odpowiadał. Nie spodziewałem się tak dobrych efektów tej pracy, a podłogi idealnie równe z nowoczesnym designem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wyborna firma, która zajmowała się kompleksową wylewką w Halach pod magazyny. Idealnie równo położona i widać, że użyte materiały były dobrej jakości. Ogólnie cała realizacja przebiegła po mojej myśli i z całokmształtu jestem zadowolony
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Załatwiałem od tej firmy tynki maszynowe, które moim zdaniem byy bardzo atrakcyjne cenowo, ale przede wszystkim dobrze wykonane. Patrząc na to wszystko, to myślę, że współpraca z nimi pociągnie jeszcze bardzo długo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie znalazłem lepszej oferty handlowej niż posiadała firma Bodo Jeśli chodziło o zrobienie podłogi żywicznej w zakładzie. Teraz mogłem się przekonać, że to był najlepszy pomysł na wybór podłogi, a wygląda ona rewelacyjnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Z rekomendacji wziąłem Bodo do zrobienia wylewki pod magazyny, które miały służyć do cellów spożywczych. Fachmani zrobili to co do nich należy i efekt jakości wylewki oceniam bardzo pozytywnie. Po prostu gut!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Ludzie z tej firmy zajmowli się robieniem podłogi żywicznej, a do skorzystania z ich usług skusiła mnie cena i dobra opinia. Myslę, że lepiej nie mogłem trafić, bo podłoga wykonana według najnowszych standardów technologicznych i wygląda doskonale.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo dużo dobrego słyszałem o podłogach wykonywanych przez tą firmę, które są podgrzewane i mają długą gwarancje. Zleciłem takie wykonanie do mojego domu i pomysł się omkazał w praktyce bardzo dobry. Podłoga niepowtarzalna w swoim rodzaju, dobrze wykonana, a cały koszt był do przyjęcia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo sprawna firma w zakresie robienia wszelkakiego typu wylewek pod magazyny i wiaty. Z ich poziomu usług oraz jakości samej wylewki jestem zadowolony. Do tego świetny kontakt z właścicielem i pełna gwarancja.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Z miejsca daję firmie pana Marcina 5 gwiazdek za doskonałą robotę. Podłoga wygląda zdecydowanie lepiej niż wyobrażałem sobie i co najważniejsze daje ciepło, a teraz mroźne dni, to fajna sprawa. Wszystkim lubiącym dobry styl to polecam podgrzewane podłogi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Nie znam lepszych fachowców specjalizujących się w podłogach żywicznych. Firma nie tylko świetnie wszystko ogarnia, ale posiada także znakomity sprzęt i szanuje czas klienta. Krótko mówiąc słowna i terminowa. To się najbardziej liczy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do firmy Pana Marcina trafiłem przez pocztę pantoflową, bo potrzebowałem solidnego wykonawcy do wylewki podłogowej. Okazało się, że trafiłem pod właściwy adres, bo firma obsługiwała Bytom, a same wykonanie zlecenia oceniam bardzo dobrze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zdecydowanie najlepsi na śląsku fachowcy od tynków. Zrealizowane zamówienie dotyczyło tynkowania w domu jednorodzinnym a efekt jest wyśmienity. Idealna opcjadla osób z alergią i astmatyków. Za wszystko dziękuję i pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Na firmę Pana Marcina namiary dostałem z hurtowni budowlanej, bo była potrzeba zrobienia dobrej wylewki w zakładzie. Szybko się dogadaliśmy w kwestii ceny i całego harmonogramu prac, a potem jego ludzie przystąpili do realizacji zadania. Ogólnie się bardzo opłaciło, bo wszystko wygląda dobrze i było w miare nie drogo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Skusiłam się na ofertę firmy Bodo i dotyczyła ona zrobienia posadzki w zakładzie. Wykorzystali do tego najnowszą technologię i dobre materiały, a uzyskany efekt jest bardzo zadowalający. W związku z tym ich polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do robienia tynków podczas wiosennego remontu miałem fachowców od Bodo i na zatrudnienie ich zadecydowała dobra cena i ich reputacja. W końcu do Bytomia daleko nie mieli. Z wykonanej usługi jestem zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Firma jak naj bardziej konkretna i świetnie robią przemysłowe wylewki. Piorunem zrobili podłogę w hali, która wygląda dobrze i spełnia niezbędne atesty. Za całokształt mogę firmę zarekomendować każdej osobie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

W wkestji zakładania podłóg mogę polecić firmę Bodo, która ma bogate doświadczenie i wykorzystuje do tego najlepsze materiały i narzędzia. Podłoga działa super i spełnia swoje funkcje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Wynająłem firmę Bodo do zrobienia wylewki przemysłowej w hali produkcyjnej, bo ich zarekomendował kolega z branży. Rekomendacja okazała się bardzo trafna, bo fachowcy się wyrobili w terminie, a efekt ich prac oceniam bardzo pozytywnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz "Bodo" Wylewki Maszynowe i Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Bodo? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi