Opinie Bosch Service Dab. Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów

Opinie

, opublikowano ponad 6 lata temu

czas na zamknięcie interesu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Koledzy piszą prawdę !!!!!!!!!!!!!!!!!1 To zwykły oszust ! kłamca Naprawde wiem co mówie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Witam. Właściciel firmy nie ma zielonego pojęcia o robocie. Patrzy w swoje zaawansoeane komputery i nierozumie parametrów jakie z nich odczytuje. Naciaga klijenta na niepotrzebne expertyzy, co wynika z jego niewidzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

NIE POLECAM Odwiedziłem dziś ten warsztat w celu oględzin auta przed zakupem. Auto miało być sprawdzone pod wzglądem elektronicznym czy posiada jakieś błędy lub usterki, ale na początku pan B chciał się najpierw przejechać żeby zobaczyć jak sie chyba jeździ, niestety do jazdy nie doszło bo nie po to tam pojechaliśmy. Po podłączeniu komputera okazało się że auto nie posiada tak zwanych błędów, usterek. Nie wierząc swojemu pierwszemu urządzeniu poszedł po drugie które również nie stwierdziło żadnych nieprawidłowości wiec stwierdził że wszystko zostało wyczyszczone. Następnie zaproponował sprawdzenie grubości lakieru. Przyniósł według niego profesjonalny miernik po czym przystąpił do próby na swoim samochodzie gdzie miernik pokazywał jakieś dziwne wskazania np. 45, 39 a nawet 1 mikrometr co jest raczej niemożliwe. Więc stwierdził że należałoby dobrze skalibrować urządzenie czego nie uczynił i przystąpił do pomiarów mojego auta. Według pana B auto było całe lakierowane. Pytając na jakiej podstawie to stwierdził powiedział że norma jest do 200, więc zapytałem jakie były wskazania urządzenia powiedział że około 120,140 a nawet 170 mikronów. Jeżeli powiedział ze według niego norma jest do 200 to jak auto mogło być powtórnie lakierowane. Po sprawdzeniu i wymyśleniu przez pana B niewiadomo jakich bajek, historyjek po prostu głupot nabywcy niestety uwierzyli w te brednie i odstąpili od zakupu. Oczywiście udałem się na stację diagnostyczną gdzie zleciłem sprawdzenie grubości lakieru, pomiary wykazały na całym aucie wynik w granicach 140-160 mikronów i stwierdzono że lakier jest oryginalny. STANOWCZO NIE POLECAM USŁUG TEGO WARSZTATU
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

OMIJAJCIE Z DALEKA KLAMCA I PARTACZ Wstawilem auto do naprawy bo ciezko palilo po 2 dniach diagnozy dostalem kosztorys okolo 2tys zl co wyrwalo mnie z butów moja vektra jest warta nie duzo wiecej. Mowa byla o wymianie i regeneracji jakiej pompy jakies filtry itd. 30 minut sluchalem co trzeba zrobic zeby auto jezdzilo. Niestety nie stac mnie na takie koszty pojechalem wiec gdzie indziej i na ulicy skrzydlatej w warsztacie panowie usuneli usterke za kwote 220zl i auto jezdzi do dzis. CENY KOSMOS a z tego co juz wyczytalem to jakosc wykonania tez jest NEDZNA!!!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

ten warsztat to poraszka ceny z kosmosu a jakosc uslugi mierna brog moze ma pojecie ale jego pracownicy to banda malolatow ktorzy na niczym sie nieznaja w nosie mam taki warsztat i ostrzegam innych zeby sie zastanowili zanim tam pojada bo sciemniacz z niego jest niezly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Naprawa

, opublikowano ponad 12 lata temu

Odwiedziłem ten warsztat w celu serwisu klimatyzacji. Po próbie napełnienia czynnikiem Pan B. stwierdził, że mam uszkodzony zawór, ale "on ma na to sposób" i stwierdził, że napełni ponownie. Po długim oczekiwaniu byłem zadowolony, że mimo rzekomej usterki wszystko się udało. Jednak tak naprawdę to był początek moich kłopotów. Okazało się, że mam zepsutą cewkę. Jednak Pan B. usilnie chciał mnie namówić na wymianę całej sprężarki za 1500 zł! Naprawa miała trwać dzień, lecz wszystko się przedłużało. 3 dnia wieczorem, gdy już kolejny termin dobiegał końca, Pan B. nie raczył nawet zadzwonić, a na mój telefon oburzony stwierdził, że "dzień kończy się o północy". Gdy odbierałem auto znów próbował wcisnąć mi całą sprężarkę i mówił, że dostanie samej cewki jest praktycznie niemożliwe. Skasował 100 zł za "diagnostykę", ale nie potrafił nawet podać numeru części jakiej mam szukać. W drodze powrotnej odwiedziłem sklepna grundwaldzkiej, po podaniu modelu auta okazało się, że mają część na półce.. W innym warsztacie podczas naprawy okazało się także, że nie ma żadnych problemów z zaworem, a klimatyzacja była nabita tylko częściowo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dobry warsztat

, opublikowano ponad 13 lata temu

Ja z kolei jestem zadowolony. Postawiłem tu samochód do przeglądu przedsprzedażowego i pan Bróg wywiązał się ze swojego zadania bardzo dobrze, wychwytując rzeczy, które ja bym na pewno przeoczył, a które świadczyły o wypadkowej przeszłości auta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jakość usługi beznadziejna, poniżej krytyki, a ceny kosmiczne. Jeszcze zeby chociaż auto zostało na prawde sprawdzone i naprawione było by ok. Nie jest sztuką wymienic część którą zasugeruje kierowca. Trzeba ruszyc pustymi mózgami, a jak nie ma w nich nic to skorzystac z książki i znalezc przyczyne wady auta!!! A nie na pałe strzelac i wymieniac co popadnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Serwis bosch elblàg

, opublikowano ponad 15 lata temu

Tak złego mechanika nie widziałem na oczy, oszust, naciágacz, kłamca. Wzi?ł auto do naprawy, auto postało u niego na parkingu, skasował 450 zł właściwie to chyba za parking, nie zajrzał nawet pod maskę, naprawę auta wyszacował na 7 tysięcy złotych!!! A wystarczyło sprawdzić filtr powietrza i wymienić!!! A ten baran chciał wymieniać silnik, skrzynię bieg?w(automat) i wtryskiwacze! Na pole orać, nie samochody naprawiać! Omijajcie z daleka !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nie bój się!Powiedz w jakim samochodzie to było.


Czy Znasz Bosch Service Dab. Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi