Opinie Bracia Pietrzak Car Detailing 360 Gliwice

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Auto trafiło do mnie czyste, pachnące, maska lśniąca. takie sprzątanie to ja rozumiem...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Oddałam auto dość brudne, a wróciło do mnie tak czyste że byłem w szoku. Myślę ze taka usługa jest godna wydania pieniędzy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jestem naprawdę zadowolony - mój samochód został solidnie odrestaurowany, wygląda pięknie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Auto od Braci P. trafiło do mnie w idealnym stanie, czyste, odświeżone. Jak dla mnie była to dobra i terminowa robota.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Terminowo, szybko i dokładnie. Odbiór od nich wypucowanego auta to sama przyjemność! polecam, bo porządna firma!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Oddałem auto do renowacji, Panowie wykonali świetną usługę w postaci odświeżenia skóry wewnątrz oraz renowacji lakieru. Efekt bardzo dobry. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Bracia Pietrzak Car Detailing 360 Gliwice? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi