Opinie Buba. Usługi Motoryzacyjne. Kokot Piotr

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Na jesieni naprawiałem jeden samochód ? miał problem z elektrozamkiem. Pan sprawnie poradził sobie z problemem, na drugi dzień odebrałem samochód sprawny i do tej pory nie ma mam z nim problemów. Drugie auto miało normalny przegląd i też drobne, aczkolwiek kłopotliwe usterki zostały usunięte. Na duży plus.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Buba Mechnik

, opublikowano ponad 13 lata temu

Najlepszy warsztat w całym Trójmieście! Odwiedziałem już wielu mechaników, ale żaden z nich nie oczarował mnie swoim profesjonalnym podejściem oraz rzetelnością przeprowadzonych napraw.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Mechanik Buba

, opublikowano ponad 13 lata temu

Brak jakichkolwiek uwag, wszystko zawsze przebiega tak jak bym sobie tego życzyła. Wydaje mi się, że nie żerują na mojej naiwności, w odróżnieniu od mechaników, których do tej pory miałam okazję spotykać na swojej drodze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Buba Auto

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zgłosiłem awaryjnie problem z ABS - wjechałem do rowu.Od ręki zdiagnozowali ,zamówili czujnik i na drugi dzień wyjechałem sprawnym autem. Miła i profesjonalna obsługa. Mogę śmiało polecić . Obserwowałem jak obsługują klientów - profesjonalnie. Buba zdecydowanie na plus
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Buba Auto

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem kobietą i nie muszę się znać na motoryzacji. Zwłaszcza, że mam tak zaufanych mechaników jacy pracują w tym warsztacie. Naprawdę poleca, bo warto.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Buba Auto

, opublikowano ponad 13 lata temu

Najlepsi z najlepszych! Moim zdaniem w całej Polsce powinny być tylko takie warsztaty! Naprawy robią na prawdę fachowo z odpowiednim podejściem do klienta!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Buba Auto

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo pomocny i niedrogi mechanik, miałem problem z olejem w BMW e46, podjechałem zrobił od ręki, sprawnie i w bardzo przystępnej cenie. Polecam gorąco. Ja już sobie zaklepałem kolejne naprawy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Dobry Mechanik

, opublikowano ponad 13 lata temu

Mają bardzo porządny warsztat, wydaje mi się, że jest bardzo dobrze wyposażony. Ludzie, którzy tam pracują są zawsze pozytywnie nastawienie. Nikt tam nie narzeka, nie przeklina. Pełna kultura
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Buba. Usługi Motoryzacyjne. Kokot Piotr? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi