Opinie Budvar Centrum SA

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Świetne okna, bardzo profesjonalna pomoc Panów z biura we Wrocławiu na Legnickiej przy Kauflandzie :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dobrali mi odpowiednie okna tak, że w domu jest i jasno i ciepło - bardzo dobre doradztwo, obsługa przemila
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Szybkie i konkretne zakupy, duzy wybor,mila obsluga ! Na pewno wroce w razie potrzeby !:)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dbają o wysoki poziom zarówno produktów jak i obsługi klienta. Bardzo miło wspominam zakupy u nich.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Budvar od lat trzyma wysoki poziom profesjonalizmu. Ostatnio brałem u nich okna do firmy i jakość cały czas wysoka, a ceny bardzo konkurencyjne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo profesjonalna obsługa, świetna jakość okien, firma bardzo na plus.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dobrze rozumieją potrzeby klienta, produkty najwyższej jakości.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zależało mi na fachowym doradztwie i rzetelnosci w stosunku do klienta. Spelnili moje oczekiwana, dobra oferta, profesjonalizm i dotrzymanie terminow. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

wszystko na plus, przede wszystkim duży wybór, moja żona uparła się na drewniane okna a obsługa pomogła jej znaleźć te idealne :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zazwyczaj w ogóle bym takiej opinii nie pisał, nie mam tego w zwyczaju, ale jakość obsługi jest więcej niż zadowalająca i trzeba ją zdecydowanie pochwalić. Co do produktu powiem złego słowa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dobra jakość i profesjonalne podejście do klienta, wszystko na czas - moge szczerze polecić
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Co tu dużo mówić, jakość okien, co najważniejsze na świetnym poziomie, a druga sprawa, która w moim odczuciu jest również ważna, to miałem bardzo dobry kontakt z pracownikiem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Profesjonalna i bardzo pomocna obsługa. Świetnie doradzili mi jakie okna wybrać do mojego mieszkania, ceny też mają bardzo dobre. Poleciłem ich również rodzicom, bo robili remont generalny domu i też sobie chwalili współpracę i jakość okien.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Biuro mojej firmy mieści się w kamienicy, wymieniając okna wybraliśmy T-Comfort Reno, wykonanie na 5, plus kontakt z pracownikami firmy na najwyższym poziomie, troszczą się o klienta
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Ja też jestem mega zadowolony. Widać, że w firmie kłada ogromny nacisk na klienta. Okna jakościowo pierwsza klasa, widac też to że podążają z duchem czasu, naprawde duży plus
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Wszystko jak najbardziej na tak! Obsługa bardzo miła, super podejście do klienta, jakość okien bardzo dobra, szeroki wachlarz produktów, bardzo jestem zadowolony i polecam innym również!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

jakość, obsługa i same okna pierwsza klasa. mają ode mnie duży pozytyw
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

przy legnickiej 62 obsługa to faktycznie duża profeska. okna już kiedyś sobie u nich robiłem i w kolejnym mieszkaniu chciałem też mieć je od nich bo się dobrze sprawdzają. no i fajne ceny^^
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Budvar

, opublikowano ponad 12 lata temu

Panom z centrum na Legnickiej należy się pochwałą za rabaty i profesjonalne podejście do klienta. Tak trzymac ? wygrywają jakościowo nie tylko na tle konkurencji ale nawet ich innych firmowych punktów
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Budvar

, opublikowano ponad 12 lata temu

Skuszony opinią kolegi o rabatach w Budvarze k. kauflandu zajrzałem tam wybierając okna do domu. Faktycznie jest tanio, nawet w stosunkudo ich bliźniaczych punktów. O jakości samych okien będę mógł uczciwie wypowiedziec sięga 10 lat, ale widac, że towar jest solidny.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Budvar legnicka

, opublikowano ponad 12 lata temu

O tym jak będzie sprawować sie stolarka okienna będę mógł uczciwie wypowiedziec się za kilak lat. Natomiast już teraz na pochwałę zasługują panowie z Legnickiej. Profesjonalizm w poradach i podejściu do klienta.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

BUDVAR

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mam ich stolarke okienną od lat i kompletnie nie żałuję takiego wyboru. Bardzo solidne wykonanie. Plus też za obsługę klienta.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Budvar

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardoz przyjemna obsługa a przy tym okna wyskiej klasy. Kupiłem u nich 5 sztuk do mieszkania i nie żałuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Budvar

, opublikowano ponad 12 lata temu

Posiadam ich okna bardzo sobie chwalę. Mogę polecić co prawda firma polska, ale jakość niemiecka!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Budvar

, opublikowano ponad 12 lata temu

Godne polecenia okna dużo solidniejsze od tego co proponuje konkurencja litościwie nie będę wymieniał która konkretnie?
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

mrozów

, opublikowano ponad 13 lata temu

witam okienka sa bardzo dobre cena super zakupiłem ich 20 na cały dom i jestem zadowolony pozdrawiam pana marka handliczka z legnickiej super upust na okienka polecam inym na profilu kbe narawde warto
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

wymiana okien

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam ja jestem zadowolony z całości, może nie najtaniej ale mam wymienione okna w całym domku w Mirkowie ul. Słoneczna 12." Kupiłem okna energooszczędne a nie odchudzone z wszystkiego czego się da jak w innych biurach mi wciskali . Zapraszam konkurencje Pana Marka do mnie by się nauczyli montować okna :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

NIE POLECAM!

, opublikowano ponad 14 lata temu

Nie polecam zakupów u tego Pana , jest nie słowny, i lekceważy klientów!!!Zero szacunku .Po pomiarze okien oferta zdrożała o przeszło 950 zl mimo ze wymiary nie zmieniły sie -podobnie podwyszka cenowa okien, montaż niestaranny a Pan z Biura nie raczył zajac sie reklamacja - rolety do okien 2 tygodnie po terminie . OKNA ŁADNE ale obsługa do Bani !!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Budvar Centrum SA? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi